Огляд каталогу
- 17 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 59% З фото
Знайдено 17 результатів
Перегляньте опіка у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 785 відгуків та оцінок.
“Сьогодні видалили дві «вісімки». Пройшло акуратно і без поспіху. Під час процедури болю не було, лікар усе пояснював і підтримував. Зараз, звичайно, є невелика чутливість, але це очікувано після видалення. Загалом враження хороше — відчувається професійний підхід і турбота.”
“Залишилась задоволеною, безболісне видалення каменю, уважність лікарки та вдале розташування.”
“Була в клініці з двома Чіхуа , робили прививки. Працюють по запису, все вчасно. Моїм улюбленцям все сподобалось, нема страху. Ставлення лікаря до них дуже дбайливе”
“Висловлюємо велику подяку Денисюку Т.А. Дуже добрий лікар! Ми довго не могли вирішити проблему, і саме Тетяна Олексіївна поставила правильний діагноз та призначила лікування, яке допомогло. Дуже уважний та ввічливий лікар! Чудовий фахівець! У разі потреби – звернемося до цього лікаря знову!”
“Дуже дякую за приділений час та продуктивне лікування”
“Після мого першого відвідування стоматології – Gogita тепер це мій постійний лікар-стоматолог. З будь-якими проблемами лише до нього. Тим більше, тут можна отримати все - і лікування, і протезування, і зуб вирвати.”
“Чудовий сад. Професійний персонал. Активний розвиток дітей. Прекрасне розташування в самому центрі міста. Сад є прикладом. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Дбайливе ставлення. Загалом тільки позитивні емоції і враження. Якщо вирішили віддати дитину саме сюди, то вирішуйте не роздумуючи. Дитина буде з радістю ходити і ви зрозумієте що не помилилися.”
“По совету друзей обратилась в эту стоматологию. Доктор Александр очень внимательный, вежливый, всё объяснил, показал через видеокамеру мои "проблемки". Сделал всё аккуратно, быстро и профессионально! При этом цены, я бы сказала, минимальные. Впервые я вышла из кабинета в таком прекрасном настроении. Так что всем рекомендую!”
“Міняю свій первісний відгук, тому що Зараз все нормально: і обслуговування, і можливість отримання замовлення. Бажаю успіхів!”
“Здрастуйте, хочу розповісти про косметологію та дерматологію Сана. Була у косметолога Інни на комбінованій чистці, вона велика розумниця. У протоколі чищення дуже багато косметики апаратів, і це за 550 грн. А ще я брала участь в акції в інстаграмі у них sana_med_kh і за репост отримала безкоштовну процедуру кріомасажу. Коротше я раджу”