Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте ортопедія у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 1,494 відгуків та оцінок.
“Вже кілька років відвідую цю клініку і завжди залишаюсь повністю задоволена. Лікарі — справжні професіонали, уважні та дуже делікатні. Кожну дію коментують, детально все пояснюють, що додає відчуття спокою та довіри. Процедури проводять максимально обережно — ні болю, ні дискомфорту. Атмосфера в клініці приємна, персонал ввічливий та турботливий. Щиро дякую всій команді за якісну роботу та людяність. Рекомендую!”
“Щиро дякую за кваліфіковану консультацію для дитини. Детально розписали причини, назначили лікування, яке допомогло дитині впоратися з перебігом хвороби, яке не могли вилікувати 1,5 місяці”
“Проблеми із зубами в мене почалися з дитинства.Відвідала безліч стоматологів і страшно боялась чергового візиту.І тільки після відвідування клініки NovаDent+ страх втратила назавжди.Вже багато років лікуюсь тільки тут.Надзвичайно приємна атмосфера,особлива увага до кожного пацієнта,привітні лікарі.На будь-яке питання - обгрунтована відповідь та високо кваліфіковане її вирішення.Надзвичайно вдячна хірургу Зюбан Михайлу Миколайовичу, Бубна Людмилі Михайлівні за професіоналізм та клопітку працю.Також адміністратору Ірині за уважність та моральну підтримку.Дякую усьому персоналу клініки. РЕКОМЕНДУЮ з власного досвіду!”
“Не дивлячись на погані відгуки нижче, я все ж таки вирішила піти в цю стоматологію і не пожалкувала. Не завжди можна спиратися на чужу думку. Лікарі справжні професіонали своєї справи, дуже ввічливі та компетентні, все стерильно , гарна атмосфера. В іншій клініці мені хотіли видалити та поставити імплант , а тут мені врятували мій зуб. Дуже дякую, колективу стоматології.”
“4 года назад ставил пломбы в этой клинике. До сих пор вспоминаю стоматолога теплыми словами. Пломбы все на месте, отличное качество. Надеюсь стоматология и ваши семьи в порядке. Спасибо!”
“Робив передні два напівзруйновані зуби в Пальмірі (точніше, один з них переробляв після неякісної роботи стоматолога іншої клініки). Дуже залишився задоволеним роботою Максима Ігоровича. Велике спасибі, дуже грамотно і зрозуміло провів консультацію, після чого не менш якісно виконав свою роботу. Тепер із усіх зубних питань тільки до нього!”
Сімейна стоматологія з професійними лікарями; якісна гігієна та ортопедія, доброзичливий сервіс.
“Ми вдячні спеціалісту з великої літери, і Дуже гарній ,щирій людині ,яка надала високо кваліфіковану допомогу Підан Сергій Миколайович.”
“Хороший персонал, прийнятні ціни, якісні послуги!”
“Тиждень тому вкотре довелося звертатися по допомогу: син (15 років) травмував ногу в колінному суглобі. Приїхали ввечері, близько сьомої години в робочий день. Попереду було людина 8 первинних і 2 особи на повторний прийом. Працювало два лікарі. докладно розписав, відповів на запитання, запропонував альтернативу: гіпс від стегна до гомілки або тутор колінного суглоба, підказав який краще для нашої травми. На повторному огляді через тиждень скоригував лікування. Я часто користуюся послугами приватних клінік і, повірте, грошей беруть набагато більше, а результат іноді взагалі не радує. Низький уклін лікарям, які в державних лікарнях продовжують працювати.”
“Були біль у шийному, грудному, поперековому відділі, дискомфорт при поворотах та нахилах тулуба. До цього періодичні головні болі, слабкість, сонливість. Пройшов курс лікування хребта у лікаря Костюка. Результат - хороший, з'явилася легкість у тілі, скутість рухів пішла, головний біль набагато зменшився, став бадьорішим, активнішим, навіть покращилася пам'ять і концентрація уваги. Дякую всьому колективу клініки!”
Досвідчені лікарі, уважне ставлення; якісне лікування, ортопедія та дитячі видалення без страху.
“Хочу поділитися враженнями про клініку Ла Віта Сана, зокрема про лікаря гінеколога Олійника Віталія Олександровича. Можу сказати лише позитивні моменти: уважний, компетентний лікар і під час огляду та при УЗД. Зверталася до нього з різних питань: скринінг при вагітності і зі скаргами на здоров'я, і просто з планом осіотром. Завжди зрозуміло пояснює діагноз. При здачі аналізів він завжди особисто коментує результати навіть у телефонному режимі, що дуже зручно. Завжди призначене ним лісіння закінчувалося добре. У клініці чуйний персонал ☺️ Дякую)”
“Лікар Шевченко зробила якісну чистку. Швидко та професійно.”
“Бабановій Марині Валеріївні хочу висловити щиру подяку за уважність, підтримку та людяне ставлення. Дуже приємно, коли лікар не лише проводить обстеження, а й заспокоює, усе доступно пояснює та ставиться з повагою. Відчувається, що Марина Валеріївна працює від душі. Дякую Вам! Рада, що потрапила саме до цього лікаря, і буду звертатися й надалі. Раджу особливо тим, хто йде до гінеколога вперше — з таким лікарем зникає страх і з’являється довіра. Рекомендую як справжнього професіонала своєї справи.!!)”
“Дуже уважні до клієнта,швидко знаходять підходу до дітей.Лікували зубки зараз носим брекіт сістему результати дуже радують, дякую.”
“До лікарів питань жодних. Питання навіщо існує запис ? Ти приходиш і сидишь до посиніння бо ніхто цього запису не дотримується, хто в ліс хто по дрова”
“так сталось що дитині в 5,5 місяців довелось виготовити шолом щоб виправити голівку, було це в 2020 році. результат відмінний при виконанні всіх рекомендацій лікарів, при правильному носінні цього шолому, станом на сьогодні через майже 3 роки невидно ні чого. дякую спеціалістам центру за допомогу.”
“так сталось що дитині в 5,5 місяців довелось виготовити шолом щоб виправити голівку, було це в 2020 році. результат відмінний при виконанні всіх рекомендацій лікарів, при правильному носінні цього шолому, станом на сьогодні через майже 3 роки невидно ні чого. дякую спеціалістам центру за допомогу.”