Доктор стоматолог-ортопед Марчел Чебан
“Хороший фахівець, все зробив швидко та акуратно. Дякую!”
Знайдено 11 результатів
“Хороший фахівець, все зробив швидко та акуратно. Дякую!”
“Тиждень тому вкотре довелося звертатися по допомогу: син (15 років) травмував ногу в колінному суглобі. Приїхали ввечері, близько сьомої години в робочий день. Попереду було людина 8 первинних і 2 особи на повторний прийом. Працювало два лікарі. докладно розписав, відповів на запитання, запропонував альтернативу: гіпс від стегна до гомілки або тутор колінного суглоба, підказав який краще для нашої травми. На повторному огляді через тиждень скоригував лікування. Я часто користуюся послугами приватних клінік і, повірте, грошей беруть набагато більше, а результат іноді взагалі не радує. Низький уклін лікарям, які в державних лікарнях продовжують працювати.”
“Хороший грамотний лікар, рекомендую”
“Коротко про головне: якщо ви потребуєте кваліфікованої допомоги, адекватного звернення та затишної атмосфери, де правда не страшно... вам сюди! Лише сюди. Жодної суєти, криків, плутанини та проблем з аналізами. 1. Я зверталася з безліччю проблем з гінекології до фахівця у клініці і: мені надали грамотний огляд, призначили ліки, додаткові процедури для власної безпеки та багато іншого. Все було недаремно. Всі проблеми були вирішені і я ходитиму тільки до цього фахівця надалі. Три місяці мого лікування та грамотний підхід позбавили мене проблем у майбутньому. 2. Також я зверталася неодноразово до клініки, щоби здати кров і з цим проблем не виникло. Все ідеально, швидко та без черги. Запис тут не для вигляду, він правда чітко обов'язковий і для вашої безпеки. 3. Також я зверталася до ЛОР-у, який показав себе чудовим фахівцем і дав направлення на потрібні аналізи (мені треба видаляти мигдалики, мені відразу помітили проблеми з перегородкою, дали адресу, де можна зробити кт, причому за нижчою ціною, ніж в інших клініках). Після видалення мигдаликів я неодмінно повернуся до лікаря, щоб переконатися у своєму нормальному самопочутті. 4. Окремо відзначу чудову, просто чудову дівчину, яка працює в адміністрації. Ввічлива, привітна і дуже швидка, коли йдеться про прохання надрукувати документи щодо проведених маніпуляцій або лише запланованих. Грамотна консультація Якби можна було поставити 10 із 10, я б поставила 100. Дякую!”
“Чудова стоматологія! Приємний та уважний персонал, людське ставлення до пацієнтів, прийнятні ціни. Дуже вдячна Денису Борисовичу за гарну посмішку)”
“Клініка невелика, але постійно розвивається. Уважний персонал завжди відповідають на всі питання докладно. Прийом пацієнтів проводиться за часом, черг немає, вас проводять у вільний кабінет. Діти зовсім не бояться йти на прийом (мої, почуваються як удома). Аналізи крові можна одержати швидко, т.к. робляться у клініці. Також є експрес-тести.”
“Зручна зупинка, на зупинці, крім укриття від дощу, є лавочки.”