Огляд каталогу
- 279 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 63% З фото
Знайдено 279 результатів
Перегляньте освіта у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 279 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 5,936 відгуків та оцінок.
“Excellent English School – це команда професіоналів, які з легкістю допоможуть вивчити іноземну мову. Уроки ніколи не бувають нудними, адже вчителі завжди шукають цікавого підходу до кожного студента. Заняття повністю відбуваються англійською мовою, що допомагає швидше заговорити. Крім цього, можу сказати на особистому досвіді, що підготовка до складання мовних іспитів відбувається на найвищому рівні, і результати вас точно потішать!”
“Вищий навчальний заклад інженерно-технічного спрямування найвищого рівня”
“Навчаюся в університеті майже два роки, і тому можу з впевненістю сказати, що це найкращий юридичний ВНЗ у країні. Багато висококваліфікованих викладачів, високий рівень підготовки для студентів та дружня атмосфера - все це про Нюу ім. Ярослава Мудрого!”
“Все дуже сподобалося, дуже уважні інструктори. Відмінна автошкола!! Дуже дякую)”
“25 років завжди заходжу на виставки і концерти”
“Гарний корпус, як і весь університет.”
“Найкращий університет мистецтв!”
“Один з найкращих спортивних вузів країни, легко і цікаво вчитися, гарне ставлення до студентів, спортивна підготовка чудова, відмінні викладачі. Подобатись тут вчитися.”
“Прекрасний навчальний заклад, дуже цікаво все розповідають, є озера, зоопарк міні, і багато лісу, де можна дихати чистим хвойним повітрям”
“Займаємось акробатикою. Тренер, зала – все влаштовує.”
“Я навчалася в Present Simple 2 роки, зараз вже є випускницею і хочу порадити вам ці курси від щирого серця. Працює крута команда у цій школі та класно викладають матеріал. У мене була супер тичер, з якою я впевнена, вся наша група буде підтримувати контакт протягом багатьох років. Якщо ви хочете не просто полюбити, а й грамотно заговорити англійською, то вам однозначно сюди. Добра❤”
“Миле містечко. Легко дістатися, недалеко від метро. Декан історичного факультету чудова жінка)”
“1981/1987 рокі студент ХІРЄ. ЄП-81-4 та ЄП-82-2. ЄМА-14.”
“Дитина ходить із задоволенням, з гарним настроєм та бажанням. Подобається доброзичлива атмосфера, ставлення персоналу.”
“дуже гарний вибір, адекватні ціни”
“Викладання російської мови тут чудове”
“Закінчила навчання у 2014 дош. фак. Відмінний навчальний заклад, де викладачі здебільшого підуть на зустріч студенту. Так, чимось нагадує школу, але й у цьому є власний плюс. Відносини викладачів дуже лояльні. Сесію можна закрити самотужки за бажанням. Смачна столова їдальня (не знаю, як зараз, але той час - так:)). Гуртожиток добрий.”
“Навчаємося у цій школі вже другий рік - офлайн! Чудовий навчальний заклад, хороші досвідчені вчителі, учбова база, є все необхідне для навчання, було б лише бажання у наших дітей навчатися :). Гарний ремонт, і найголовніше є безпечне з усіма вимогами укриття (що в наш час дуже важливо, коли обирала школу - цей фактор був у пріоритеті). Та й взагалі, про що можна говорити, це просто супер, що мій син під час війни, у Харкові, щодня (з 9 і до 17) перебуває у школі - у середовищі з однолітками, та має змогу спілкуватися, розвиватися. Дуже вдячна усім, хто причетний до організації і роботи цього закладу.”
“ЧУДОВА СУЧАСНА ШКОЛА, ТАЛАНОВИТІ ДІТИ, ВІДДАНІ СВОЇЙ СПРАВІ, НЕВТОМНІ ВИКЛАДАЧІ, НАЙКРАЩІ БАТЬКИ! ЯКЩО ВІДДАВАТИ СВОЮ ДИТИНУ НА МУЗИКУ - ТО ТІЛЬКИ СЮДИ! ПРИХОДЬТЕ САМІ, ПРИВОДЬТЕ ДРУЗІВ! ШКОЛА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ!”
“Пишаюсь тим,що навчалася саме тут! Vivat akademia!”
“Педагоги все хороші! Але, умови - не дуже. Все чистенько, але потребує ремонту та оновлення. Вхідні двері в заклад - щоб її відкрити, дитині потрібно підкріплення, і відразу тікати від неї - інакше як бахне. Так хочеться, щоб діти займалися в комфортних умовах !!!”
“Дитячий сад прекрасний. Вихователі добрі і завжди раді допомогти. Їжа смачна.”
“Гарне місце, минуло 11 років, а пам'ятаю його дуже добре, гарна їжа, гарні вихователі, добре облаштовані дитячі ігрові зони”
“Дуже задоволені мовною школою. У ній син вивчає німецьку та англійську. Для мене дуже важливо, що з моїм сином займаються професійні викладачі, які знаходять індивідуальний підхід до своїх учнів. У школі душевна і сприятлива для навчання обстановка.”