Огляд каталогу
- 140 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 64% З фото
Знайдено 140 результатів
Перегляньте пацієнт у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 140 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 5,281 відгуків та оцінок.
“Грамотний майстер, хороші ціни, високий рівень обслуговування”
“Евгенія,це прекрасний логопед.Менше чим за 3 місяці наша дитина почала вимовляти всі звуки,говорити чітко і гарно.Від чистого серця рекомендую,Евгенію.”
“Відмінне обладнання, просторий кабінет та найголовніше хороший лікар Стецюра Ірина Миколаївна, з великим досвідом роботи – понад 20 років. Вона велика розумниця, дуже старається і бореться за кожен зуб.”
“Хочу висловити велику подяку центру Help kids за допомогу дитині. За роботу в неурочний час, за розгорнуту консультацію, доброту та турботу. Кваліфікація та людяність дорогого коштує! Дякую вам величезне Людмила Олександрівна та Ганна Ігнатівна !!! Тепер тільки вам довіряємо здоров'я нашої малечі! Процвітання вам!!”
“Дякуємо величезному всьому персоналу та окремому Савицькому Роману Володимировичу за професіоналізм та уважне ставлення. Так сталося, що до цього лікаря ми зверталися 2 рази і кожен результат був чудовим. У найкоротші терміни було проведено УЗД обстеження та операцію з видалення вен. Все на найвищому рівні. а Роман Володимирович став нашим ангелом-охоронцем. Велике Вам спасибі і низький уклін за працю, терпіння, душевність, за Ваші золоті руки та мого "бігаючого" чоловіка. З повагою, Ольга.”
Стоматологічна клініка у Харкові — це місце, де все за вищим класом. Лікарі тут бомба, а видалення зуба та пломбування на відмінно.
“У центрі працюють справжні професіонали своєї справи Професіоналізм на першому місці”
“Якісно, доступні ціни та доброзичлива атмосфера.”
Затишна клініка з делікатним лікуванням; якісна гігієна, уважний супровід і робота з дітьми.
“Видаляла складні вісімки в цій поліклініці у Мальцевої Надії Петрівни ( зуби були під кісткою). Лікар професіонал своєї справи. Видалення пройшло без ускладнень відновлювальний період пройшов швидко та без антибіотиків. Лікар уважна та обережна, все детально розказувала, перед видаленням робила детальну діагностику. Також багато разів на протязі 10 років лікувала зуби у терапевта Воронцової Наталії Олександрівни: ставила пломби на різні зуби та робила чистки зубів. Також всі рази отримувала якісне лікування та докладні консультації. Пломби служать багато років. Лікар дуже уважна і ввічлива. Однозначно рекомендую. Единий мінус- це що в обох лікарів зазвичай черги, і треба враховувати, що час очікування прийому може бути біля пів години.”
“Мені сподобалось обслуговування, дуже приємні адміністратори. Прийом був вчасно по запису . Дуже уважний лікар УЗД. Аналізи прийшли швидко . Найкращій лікар гінеколог у Харкові. Мені допомогли вирішити мою проблему і я залишилась дуже задоволена .”
“Бачу відгуки не хороші, моїй дочці 1,4, народилася недоношеною з ураженням ЦНС і горстким мозковим інсультом, зараз нсть затримка розвитку, по узі мозок був чистий, порекомендуйте будь ласка хорошого лікаря генетика тут, нас невролог направила в цей центр, і що за цінами? Дуже дорого? На яку суму розраховувати? Аналізи обстеження. Ми з іншої області, потрібно заздалегідь розуміти, з якою сумою їхати”
“Хочу щиро подякувати лікарю Бихаленко Олені Георгіївні за професіоналізм і уважне ставлення до проблем. Ви не тільки допомогли мені отримати необхідне лікування, а й підтримали морально. Багато завдяки вам! Ваша робота — це справжній професіоналізм.”
“Приємний персонал, хороші фахівці, також приємні ціни”
“Був у клініці на періодичному огляді та професійному чищенні зубів. Все на високому рівні – приємне обслуговування та спілкування, професіоналізм лікарів, сучасне обладнання, чистота. Після огляду лікарем-терапевтом чистку зубів провела гігієніст Єлизавета. Їй хочу висловити окрему подяку! Є з чим порівняти цю клініку з іншими у Харкові, тож рекомендую.”
“Дуже добре роблять був врослий ніготь за 4 місяці все добре. Особливо майстер Олексій”
“Я дуже вдячна всім співробітникам неврологічного відділення. добрі, чуйні люди. Особлива подяка Ярошенко Ніні Вікторівні. Миру вам усім здоров'я”
“Доброго дня добрим людям ,я мама військового Корякіна Миколая 26 років,67 бригада , позивний Ділок,розшукую синочка безвісті зникшого офіційно,може потрапив до вашого госпіталю ,якщо є якась інформація буду вдячна”
“Довгий час спостерігаюсь у лікаря-уролога Сазонова Віталія Георгійовича. Висококваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи. Може знайти індивідуальний підхід до пацієнта. Дуже приємний та дбайливий у спілкуванні. Також своєчасно провів успішну операцію, за що величезна подяка.”
“Рекомендую, Валерію Олександровичу велике спасибі!”
“Рекомендую Дмитра Ігоровича, роботу зробив добру, та прислухається до пацієнта( все ніжно) , ще звертатись буду!”
“Хочу залишити відгук про лікаря хірурга - ендокринолога Побєлєнського Костянтина Олеговича, який провів мені видалення лівої долі щитоподібної залози з приводу нетоксичного вузлового зобу. Лікаря я знайшла за рекомендацією лікарки - терапевтки, якій дуже довіряю, його однокурсниці, вона запам'ятала його як розумного, талановитого та завзятого студента. Костянтин Олегович одразу мені сподобався впененістю в собі, чіткими, виваженими діями під час проведення тонкоголкової біопсії новоутворення. Також лікар має легку, веселу вдачу, почуття гумору, а з такими людьми завжди легше разом долати труднощі. Рекомендації, які надав Костянтин Олегович за результатами біопсії, повністю відповідали затвердженим стандартам і протоколам, які мені вдалося знайти в мережі Інтернет. Тому я одразу зважилася на операцію, адже ризик онкології, у моєму випадку, складав до 40 відсотків. Мені важливо довіряти лікарю - і я змогла це зробити. У операційній, побачивши Костянтина Олеговича, я вже ні про що не хвилювалася. Все пройшло добре! Окремо хочу подякувати завідувачу відділення анестезіології та інтенсивності терапії Рєпіну Віталію Ігоровичу та усьому колективу, який він очолює. Дуже уважний, чуйний лікар, як і всі працівники палати інтенсивної терапії. Я з впевненістю можу рекомендувати лікаря Побєлєнського Костянтина Олеговича, як розумного, позитивного лікаря, який спирається виключно на доказові методи медицини. Здоров’я вам, пане лікарю, і усіх гараздів вам та вашій родині. З повагою, Марія Калетинець”
“По совету друзей обратилась в эту стоматологию. Доктор Александр очень внимательный, вежливый, всё объяснил, показал через видеокамеру мои "проблемки". Сделал всё аккуратно, быстро и профессионально! При этом цены, я бы сказала, минимальные. Впервые я вышла из кабинета в таком прекрасном настроении. Так что всем рекомендую!”
Сімейна стоматологія з КТ-діагностикою; чуйні лікарі, підхід до дітей і сучасне обладнання.
“Чесна компетентна стоматологія. Гнучкий графік, супровід клієнта до завершення лікування, індивідуальний підхід. Сучасне обладнання чисто, стерильно, прийнятні ціни.”
“Дуже уважні до клієнта,швидко знаходять підходу до дітей.Лікували зубки зараз носим брекіт сістему результати дуже радують, дякую.”
“робила довідку для автошколи. зробили швидко, за це окреме дякую! дуже здивована, що у когось довідку не прийняли,бо у мене прийняли без проблем в автошколі)”
“Хороші фахівці, які знають свою справу, повна консультація, до / під час / після лікування, присутній рентген апарат.”