Огляд каталогу
- 311 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 311 результатів
Перегляньте пекарня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 311 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 61,232 відгуків та оцінок.
“Люблю Куліничі за їхні смакоти і те, що їх так багато :) у будь-якій точці міста не дадуть померти з голоду :) а це знаходиться поряд з місцем роботи, тому відвідую регулярно”
“Круте місце зі смачними сирниками, рекомендую”
“Смачна кулінарія, що працює як на винос, так і як кафе. Багато всього смачного, але мій вибір - печиво ти-амо, варто його спробувати хоч раз, потім регулярно за ним заходити :)”
“Чарівна продукція))) Після з'їдання заварного тістечка дитина стала швидкий, сильний і дуже напористий під час баскетбольної гри. Противники не встигали зреагувати. Відмінний допінг. Головне, що дозволений. рекомендую”
“Була тут 02.08. Круасан гірос дуже смачний, багато начинки. Дівчата на касі привітні, усміхнені, приємно було чути українську мову :) В залі грає приємна ненав'язлива музика.”
“Обожнюю продукцію цієї фабрики. В основному купую в Сільпо в себе на Київщині, але іноді і затоварююся напряму ч-з Інтернет-замовлення) в офлайн магазинах не вистачає асортименту, звісно. .. Все смачне! Мармелад цієї фабрики - то взагалі любов))”
ТОВ "Кулинічівський Хлібзавод" є одним з провідних підприємств хлібопекарської галузі України. Компанія поєднує європейські стандарти якості з дотриманням традиційних рецептур. Основою виробництва є використання високоякісної сировини, включно з борошном з власних млинів.
“Харків і Кулінічі слова синоніми”
“Були у Песочині на змаганнях з бальних танців, заїхали у Чудо-Маркет перекусити! Нас швидко обслужили, розігріли булочки, зробили каву та чай! Було смачно! Часу у нас було обмаль, тому нас все влаштувало! Дякуємо!”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Затишно, але персонал не дуже привітний. Жіночки спілкуються сухо та відносно грубо. Ціни помірні) Смачні чаї)”
“Бізнес-ланчі біля вокзалу, в самому центрі за прийнятною ціною, смачні, в прохолоді, а не в розпеченому місті - просто чудово!”
“Більший вибір, ніж в інших супермаркетах Чудо, можна посидіти випити кави зі смаколиками, замовити піцу, морозиво.”
“Дякую,пекарям які печуть хліб!Смачний.Так тримати!”
“Гарний магазин. В ньому часто бувають знижки у розмірі тридцять відсотків на товари, які втратили товарний вигляд або по терміну придатності підходять до завершення терміну. Приємні продавці. Хороший асортимент. Зручне розміщення - всього декільна хвилин від виходу з метро "Московський проспект"”
“Це куліничі. Головна їх якість - це передбачуваність і стабільність. В куліничах завжди можна добре, швидко й недорого перекусити. Кава не найкраща в світі, але й не погана.”
“Дуже смачно та швидко ) Сервіз ніколи не підводив!!! Раджу ;)”
“Найсмачніші пироги у місті.Якщо б знаходилися поближче до мого дому,то смакували б кожного дня,а так маємо можливість куштувати тільки коли буваємо проїздом.Проте це ціле свято-вони просто ідеальні,з будь-якою начинкою.Дякую Вам за ваші пироги.”
“Дуже зручний магазин для здійснення закупівель.”
“Дуже красивий, чистий магазин. Гарно викладений товар, персонал ввічливий,все дуже гарно! З задоволенням йду до цього магазину. А ще, в ньому гарно пахне!”
“Чудова пекарня, де дівчата роблять все з душею. Дякую, що відкрились після важкого періоду (загинула власниця пекарні), і продовжуєте радувати Харківʼян свіжою, якісною випічкою. Під управлінням Лізи пекарня вийшла на новий рівень. Шкода, що фото не передають запах та смак цієї краси! Підтримуйте локальний бізнес, особливо в такі важкі часи.”
“все сподобалось, дякую. швидко, смачно, дешево. тепер ваш мілкшейк - то любов!”
“Кафе ще з мого дитинства, тільки по-іншому називалося) курка) якщо торт, то тільки там, якщо паски, то завжди купуємо там і щороку там черга, дякую вам за смакоти!!!”
“Замовляли двох'ярусний весільний торт вагою в 7 кг на 24.07.2021, наш вибір припав на начинку «Рафаелло» і «карамельна груша» Це був неймовірно смачний і ніжний торт, який ми отримали за підсумком, поєднання начинки карамельна груша і Рафаелло було просто неземним. Ніжна начинка, ніжний декор, нам всім дуже і дуже сподобалося оформлення, смак і звичайно ставлення до клієнта! Спасибі Вам величезне, що зробили справжню красу! Успіхів Вам і процвітання! ❤️”
“Вітаю! Ваша випічка варта всяких похвал. Дякую за гарний настрій і смачні смаколики. Окрема подяка за пельмені та млинці. За приємні ціни. Пекарні бажаю вдосконалення,і збільшення шанувальників. Успіху Вам,та процвітання.”
“Тут завжди свіжа та дуже смачна випічка + дуже хороші продавці.”
“Завжди зупиняємось перекусити коли їдемо в Харків в цьому прекрасному місці.”
“Найбільший супермаркет у місті. Асортимент та ціни задовільні, персонал ввічливий та привітний. Особливо радує якістю товара мʼясний відділ. Дуже смачна випічка власного виробництва.”
“Кращий вибір смаколиків у всій мережі)”