Огляд каталогу
- 340 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 340 результатів
Перегляньте пицца у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 340 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 232,082 відгуків та оцінок.
“Дуже душевне місце з хорошим і завжди позитивним персоналом, навіть не дивлячись на велику завантаженість бармени Ліна і Діана завжди посміхаються і бажають приємного апетиту. Навіть вночі нагодують і подарують гарний настрій. Хотілося б відзначити нічних працівників-Богдана і Маргариту тому навіть в пізній час нагодують швидко і смачно.”
“НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД В ХАРКОВІ! НАЙКРАЩА ПІЦА В СВІТІ, ІТАЛІЙЦІ МОВЧКИ КУРЯТЬ В СТОРОНЦІ! РЕВІЗОР РЕКОМЕНДУЄ”
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Дуже смачна піца. Буфет - один з найсмачнішх закладів Харкова. Рекомендую.”
“Кращий і свіжий Гірос, це не просто шаурма, а грецька шаурма, м'ясо не варто весь день на вертилі, а смажитися при вас, завжди свіжі продукти, краще що я їв колись.”
“Дешево, смачно, якісно. Що ще треба)”
“Як завжди смачно і за нормальними цінами! Робітники закладувелткі молодці. Вітаємо Яну з проходженням стажування.”
“Дуже смачно готують. Можна замовити їжу на виніс, а можуть і доставити. Прекрасне місце, де можна добре провести вечір.”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Давно хотіла замовити у вас і нарешті зірки зійшлись. Наша історія з суші вже досить тривала - перепробували все що можна в Харкові. Дочка-підліток досить вибаглива в цьому питанні. Але навіть вона сказала: "Мам, це найсмачніші суші в моєму житті!". Я з нею повністю згодна, бо отримала задоволення від кожного шматочка. Ми замовили філадельфію з лососем, макі з угрем, запечені з крабом (були теплі) і ще кілька видів. Здається, будемо тепер замовляти лише у вас. Безкоштовна доставка до квартири) ДЯКУЄМО!”
“Чудова затишна атмосфера, бездоганне обслуговування, смачні страви. Рекомендую для сімейного відпочинку або ланчів з експертами”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Їжа, продукти гарні. Найбільше подобається відділ Ayashi. Смачні роли, wok. Але ціни високі.”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Замовляємо піцу лише тут!!! Мій чоловік приїхав з-за кордону, для нього важко підібрати їжу, але з усієї України (за три роки) , лише тут йому сподобалась піца! Завжди швидко, завжди свіжа з пилу-жару!”
“Чудовий заклад! Давно з друзями регулярно відвідуємо його, часто буваю тут з родиною чи співробітниками. Переваги: затишок, завжди привітний персонал, програма знижок постійним клієнтам, приємні ціни, дуже смачна піца (на мою думку найсмачніша в місті), оригінальний інтер'єр тощо. Рекомендую! Якісно та смачно. Вам сподобається.”
“Скуштували нові страви з хурмою, яку я обожнюю, можу сказати, це кулінарна ейфорія, респект шефу”
“Дуже гарний заклад! Відпочивали у вас і залишилися повністю задоволені. Атмосфера затишна, усе чисто й охайно. Окремо хочемо подякувати офіціанту Івану — привітний, уважний та швидко реагував на всі прохання. Обов’язково завітаємо ще!”
“Офігенна піца! Кохаю всім серцем! Навіть друзі на цей район спеціально приїжджають, щоб поїсти чудову піцу!”
“Все було дуже смачно, гарне обслуговування.”
“Смачна піца, тепла затишна атмосфера”
“Що я можу сказати про заклад: 1) дуже атмосферний заклад, затишно, красиво, увага в деталях. Класна барна стійка у вигляді акваріума 2) цікаве меню, брали шаурму – дуже смачна 3) лимонад - знову ж таки увага в деталях. Видно, що людина намагалася зробити її, ні в суші, ні в япошці, ні в яких інших закладах такий лимонад я не бачив. 4) туалет чистий, скрізь порядок 5) обслуговування: увага офіціантки на висоті, навіть чай підливала з чайничка. Однозначно раджу відвідати!”
“Основне приміщення доволі невелике, зате у дворику в підвалі є друга зала з великою кількістю місць. Але як правило, беру тут їжу з собою. Локація дуже зручна, роблять все доволі швидко, хоча коли багато людей краще замовляти завчасно. Їжа смачна, завжди відповідає очікуванням.”
“Дуже класне місце і дуже смачна піца. Рекомендую!”
“Постійним 2 м клієнткам подобається*) буваємо у Вашому закладі кожен день! Спасибі за смачні піцци,какао,каву!”