Огляд каталогу
- 441 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 441 результатів
Перегляньте покриття у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 441 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 18,095 відгуків та оцінок.
Салон красоты Bali - Харьков, Салтовка — салон краси, що підтримує комфорт під час кожного візиту. Можна скористатися послугами на кшталт укладки та зачіски.
“Адекватне миття в плані ціна-якість. Мінус - бокси не опалювані, в сильну мінус підлогу в льоду, поки мив машину кілька разів мало не навернувся.”
“Магазин розташований біля ресторану Мафія. Велика вивіска, яку складно не помітити. Магазин великий та асортимент товару просто величезний. Тут можна знайти все на будь-яку ціну та на будь-який смак. Чесно кажучи, не бачила ще такого великого вибору. Чуйні продавці які допоможуть підібрати вам у виборі потрібний вам продукт. Фото нижче⬇️⬇️”
“Записувалася день у день (у будні), верх кузова помили швидко, добре, ціна середня 130 грн за хетчбек, персонал привітний.”
“Дуже професіональні хлопці. Задоволений їх роботою”
“Швидко та недорого можно помити авто. Рекомендую.”
“Мийка: швидко, якісно, все сподобалося, приїду ще”
“Дуже гарне миття, рекомендую. Поруч кафе з дуже смачною та недорогою домашньою їжею та гриль-меню”
“Знайшла все, що мені було потрібно. Консультанти розумники(!) добре знають свій товар! Широкий асортимент товару.”
“Довго шукала свого майстра, і, здається, знайшла! Юля просто чарівна - уважна, тактична, професійна! Задоволена результаиом і обов'язково прийду ще!”
“У серпні була, все гарненько відмили. Сьогодні заїхала, а жіночка із сусіднього закладу сказала, що вони вже не працюють. Шкода.”
“Заїжджав на мийку від старого колективу нікого не залишилося, нові хлопці чудово роблять свою роботу за невисоку ціну. Рекомендую”
“Раніше машина тривалий час не чистилася + довго підтікав антифриз із пічки. Замовив хімчистку та помивку – зробили добре, скрізь чистенько, дефекти роботи помічені не були.”
“Супер.кращє не може бути.Дякую.”
Michelle & Ko Nails — салон краси, що підтримує комфорт під час кожного візиту. Можна скористатися послугами на кшталт манікюр і педикюр.
“Була там двічі на стрижці. В цілому - непогано, одна майстер порадила мені чудовий догляд для волосся. Одного разу приходила з півторарічною дитиною, адміністратор люб'язно простежила, намагаючись відволікти і зайняти. Ціни - трохи вищі за середнє. Одного разу чоловік там теж стригся. Чоловіча стрижка обійшлася дорого, як для Пісочина, в Харкові і дешевше завжди стригся, причому, в різних салонах. Щодо інших послуг нічого сказати не можу.”
“Класно миють, хімчистка взагалі бомба. Шиномонтаж за доступними цінами. Рекомендую.”
“Дуже гарний магазин, особливо для будівельників. Асортимент, ціна, знижки для будівельників.”
“Відмінно, ніби в СРСР потрапив))))”
“Крутий сервіс, помили движок і всю машину і ще заїхав на шиномонтаж відрихтували і відбалансували колеса. Вищий рівень.”
“Хочу подякувати персоналу магазину за відмінну роботу. Дівчатка дуже ввічливі, раді допомогти у виборі товару. Купую вже не вперше.”
“Закінчую вже 3й курс, училище прекрасне, у мене прекрасні викладачі, майстри, але як і в кожному навчальному закладі є вчителі, до яких важко знайти підхід. Дуже вдячна за те, чого мене навчили, тут завжди готові допомогти, завжди підтримають і ви точно навчитеся тут усьому що потрібно, головне захотіти. Раджу вам чинити сюди ви не пошкодуєте! Я закінчую на перукаря-візажиста, останній рік хоч і на дистанційному, але пройшов на ура завдяки чудовій класній керівниці!”
“Записувалася в салон моделлю на манікюр із покриттям, зустріли дуже доброзичливо, запропонували чай кави, надали бахили. Дівчинка майстер дуже ввічлива, робила дуже акуратно, завжди питала все від подобається і чи не боляче мені Покриттям дуже задоволена”
“Нещодавно була вперше в цьому магазини і хочу сказати, що це знахідка для майстра манікюру і не тільки. Дівчата з радістю допомогли обрати необхідний товар, так ще і запропонували купу новинок. Мені, як майстру, сподобалося все починаючи з обслуговування, закінчуючи величезним асортиментом. Дякую за те, що ви робите❤️❤️❤️❤️”
“Дуже зручний магазин, та привітні та обізнані продавці.”