Огляд каталогу
- 562 Всього бізнесів
- 2.0 Середній рейтинг
- 51% З відгуками
- 39% З фото
Знайдено 562 результатів
Перегляньте пошта у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 562 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.0/5 на основі 56,030 відгуків та оцінок.
“Підкажіть будь ласка я вам на пошту відправив телефон в ідеальному стані але мені прийшла відмова а потім людина кому я відправив пише що він має потертості і подряпину можна якось дізнатися про цей випадок як воно насправді”
“Чудове відділення, ввічливі і чуйні працівники, обслуговують завжди швидко, ніколи не буває черги!”
“Все добре, черги є, але швидко просуваються.”
“Доброго дня! Я та мої колеги обслуговуємось давно на 60 відділенні! Анатолій завжди грамотно та швидко допомагає нам з рішеннями отримання та відправлення. Де Анатолій? Прохання величезне ПОВЕРНУТИ ЙОГО В ЦЕ Ж ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ! Дякуємо ВСЕ ЗАРАДИ!”
“Дуже швидке та приємне обслуговування. Ніколи нема черг.”
“Найкраще відділення, дуже вічливі робітники, завжди допоможуть у вирішенні будь-яких проблем, притримають двері якщо ти з малою дитиною у візочку. Також у відділенні є зручний пандус, яким зручно користуватися, кнопка виклику персоналу працює”
“Чудове відділення, швидко, з гумором, настрій відмінний!!! Дякую”
“до двадцять другого року часто користувалася цим відділенням і була задоволена всім. нещодавно відправляла на це відділення міжнародну посилку, одержувач все отримав швидко та без черги. відділення працює до пізнього вечора.”
“Дуже добрі дівчатка-оператори, ввічливі.”
“Дуже зручно, посилку можна забрати/надіслати у будь-який час”
“Неодноразово замовлення оформляли на це відділення пошти, зручно, в хвилині від мого дома. Персонал вічливий, приємний. Дякую.”
“Відмінна річ-поштомат. Думала що потрібно буде забирати посилку в самому магазині, виявилося, що він просто стоїть поруч (приклад на фото як виглядає, але це з іншого місця поштомат). Для того щоб забрати посилку: потрібно зайти в телефоні в додаток нова пошта → забрати посилку → автомат. Увімкнути блютуз → двері в потрібному осередку самі відчиняться. Загалом зручно, швидко, класно!”
“Нині тут працюють добрі хлопці, які обслуговують швидко та ввічливо. В принципі для поштового сервісу це найголовніше.”
“Хочу поблагодарить ребят работающих в этом отделение. Не смотря на огромную загрузку они всегда спокойны и доброжелательны. Особенно большим контрастом они выступают по сравнению с другими, менее нагруженными отделениями,но весьма хамскими , например отделение 105”
“Приємне обслуговування! Чудовий сервіс!”
“Відділення може прийняти 4 колеса R13?”
“Зручна пошта, є примірювальна, людей не багато”