Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте приємне у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 210,329 відгуків та оцінок.
“Класна, затишна чиста кав'ярня в районі колишнього кінотеатру салют, хлопці добре готують каву, великий вибір сендвічів та солодощів для перекушування, розетки для зарядки гаджетів та роботи. Багато транспорту поблизу.”
“Швидко, якісно. Діти дуже стараються... Всім раджу.”
“Хотів перекусити у Харкові, на мій останній день. Купив піцу Фірмову, лімонад великий, і воду. смачно.”
“Гарний заклад, де можно смачно поїсти та провести час. Інтер'єр сучасний, місця достатньо. Бізнес ланчі коштують 200грн - дві страви на вибір + напій. За свої кошти оправданий вибір. Сніданок трохи дорожче, +-240, теж норм, звичайний”
“Дорогуваті але дужеее смачні Бургери!!! Напої цікаві та п'янкі) Атмосфера просто чудова!”
“Достойне місце. Непогана кухня. Затишна атмосфера. Уважний персонал. Рекомендую для проведення заходів.”
“Дуже гарне обслуговування! Продавчині ввічливі і уважні. Одяг стильний і великий вибір за помірну ціну.”
“Подобається Staff. Висока якість одягу, ціні гарні.”
“Смачна кава, наполеон як вдома )) привітний персонал, рекомендую!!!”
“Чудова пекарня зі свіжим хлібом пірошками та чудовою піцою”
“Чудове місце. Інтер'єр - чудово, люблю лаконічний стиль у 2-3 кольори, виглядає солідно. Кухня - чудово: замовляв бульйон, болонєзе, сінабон і лимонад (бульйон - класичний, приємний, без нав'язливих і зайвих смаків; болонєзе - чудово, без зайвих слів; сінабон - чудово, ніжний, м'який, насичений смак; лимонад лимон-базилік - пречудово, дуже сподобався, величезне "дякую" від душі). При наступному візиті до Харкова в першу чергу - до Вас у гості) Успіхів. З.І.: вибачте за тавтологію, але дійсно бракує слів)”
“Привіт! Рекомендую до відвідування це кафе, бізнес ланчі тут - це рятувальний круг для ділової людини. Тут можна смачно швидко та смачно поїсти, а найголовніше, недорого. Весь колектив кафе просто молодці, професіонали своєї справи!)))”
“Дуже смачно, вишуканий інтер‘єр”
“дуже круто, що на Салтівці можна випити хорошу каву.”
Харьковчанка — перукарня із зосередженістю на якості виконання. Послуги включають стрижки та фарбування. Орієнтується на чіткість виконання та приємну подачу послуг.
“Дуже гармонійне місце Найкращий персонал! Бережіть як зіницю ока”
“Пиво було зіпсовано, але зараз усе повернулося на круги свої. Хлопці чудові, обслуговують швидко”
“Дуже смачна випічка! Рекомендую. Я сама не великий любитель випічки, але перед цією не можу встояти! Розташування для мене просто супер. Дорогою до метро обов'язково туди забігаю і балую себе чимось смачненьким. Робіть собі свято і життя стане кращим!”
“Магазин приємно здивував асортиментом та швидкістю обслуговування. Компетентність персоналу на рівні. Підхід для кожного клієнта особистий. Сподобалося зацікавленість у клієнті, що важливо.”
“Зайшов сюди по рекомендації друзів і не пошкодував. Замовив полуничний пончик та маленький лате. Рекомендую”
“Великий асортимент товару. Варто відвідати.”
“В Харкові, на Олексіївці працюють найкращі професіонали, дуже чуйні і ввічливі, молоді, енергійні і чудові дівчата. Я користувалася послугами цієї клініки (епіляція). Дуже задоволена. Згодом туди привела і свою дочку!!! А тепер до них пішла і моя мамус (послуги подолога) ! Індивідуальний підхід до кожного хто заходить у їхні двері! Чіткий запис, нагадування, реальні ціни. Ціна та якість послуг на гідному рівні! Дякую!”
“Дуже смачно готують! Піца неперевершена, звісно з декількох порівнянь якісних закладів. Привітні люди, швидке обслуговування. Можна рекомендувати усім хто любить такий тип їжи )”
“Дуже смачно і ціни приємні. За 4 повноцінних страви та 3 келихи вина 1000 грн.”
“Ідеальні суші, свіжа рибка, замовлення все вчасно! Дуже дякую за такий високий рівень!”
“Проводив свій день народження, все сподобалося – гарна кухня та класна робота офіціантів. Обов'язково ще сюди повернуся. Рекомендую.”
“Дуже смачно! Як страви, так і напої. Якісне обслуговування.”
“Дуже рекомендую!!! Не реально смачно, привітний персонал,колоритна, в українському стилі, обстановка. Святкувала день, народження сподобалося все!! Дякуємо.”
“Чудовий ресторан, сподобалась карбонара та тальятеле з куркою та овочами. Привітний персонал, кожного вечора повна посадка. Лимонад був недостатньо насичений на смак. Ціни нижчі за середні в місті.”
“Тихе містечко в центрі міста. Кухня красива і смачна, страви шикарні. Офіціанти непомітні, але напоготові. Напівтемрява і легка музика. Рекомендую.”