Огляд каталогу
- 327 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 327 результатів
Перегляньте продукція у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 327 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 56,256 відгуків та оцінок.
“Окунек- найкращий магазин з риби та ікри. Лосось завжди свіжий і дуже смачний. Ікра просто дивовижна! Завжди підберуть на твій смак. Вибір морепродуктів величезний і дуже смачно. По доставці завжди підлаштовуються під тебе. Сервіс просто супер!!”
“Брав труби швидко занурили та відпустили. зручно!”
“Замовляла склопакети. Дуже задоволена ! Якісно і швидко, низькі ціни, професіональні й ввічливі працівники. Планую ще замовляти два вікна.”
“Магазинчик - бомба. Обслуговування та покупкою задоволений. Ціни - адекватні. Інтреьєр- воще улет!”
“Замовляла москітні сітки на вікна. Виміри змогла зробити сама завдяки інструкції на сайті. Усі виміри відправила по вайберу, де мені поставили ще кілька уточнюючих питань та швидко оформили замовлення. Замовлення було виконано швидко, в обумовлений термін. Забирала самовивозом з офісу, мені так було зручно, але за необхідності компанія має доставку. Я замовляла сім сіток, всі підійшли ідеально на мої виміри. У результаті заощадили виклику замірщика, т.к. є докладна інструкція на сайті і час на оформлення замовлення, т.к. оформила не виходячи з дому, без жодної бюрократії. Дякуємо хлопцям за відмінну роботу з клієнтами та відмінну якість товару. P.S. це моє друге замовлення у цій компанії. Вперше також було супер ставлення до мене як клієнта.”
“Бездоганний результат! Швидко, якісно, за доступними цінами! Дякуємо за співпрацю.”
“Був поруч, вантажаться машини рудь”
“Приємне обслуговування, якість товару, задовільна якість прибирання приміщення та обладнання”
“Покупкою задоволена, замовляла візажний стіл, все прийшло в цілості і безпеці. Єдине, що зіпсувало трохи наші плани, те, що доставка була на пару днів пізніше ніж обговорювали. Але це буквально 2-3 дні. А так переважно все супер! І ще не завадило б зробити інструкції хоча б пару папірців відправити разом з меблями, так як у багатьох не завжди є можливість викликати збирача! Тож рекомендую!”
“Puma - это про СУПЕР КАЧЕСТВО!”
“Сервис, швидкість, якість все чедово!!!”
“Приємне кафе все дуже швидко. Єдине неприємне - холодильник занадто галасливий, періодично гуде.”
“якщо потрібен великий вибір імпортних продуктів, то вам сюди. але робити покупки на кожен день тут буде дорого. а ось відділ кулінарії - моя повага”
“Подобається центр тим, що він поруч з домом. Мінус в тому що, оператор який там працює нічого не вміє, або не хоче робити, завжди у нього відмовки, на будь- яке прохання. Наприклад: прохання роздрукувати з програми Ексель, на формат А1, інші роблять, а у вас не роблять. Роздрукувати документ з ПДФ з двох сторін, теж відмовили.”
“Дуже задоволені обслуговуванням, в магазині працюють чудові консультанти, які допомогли у виборі тваринки та розповіли дуже багато інформації. Все сподобалось, обов'язково будемо приходити саме в цей магазин. Дякуємо”
“Напевно, один із найкращих зоомагазинів цієї мережі, в яких я бувала. Котик відмовлявся від корму, який тільки не купляли. допомогли з вибором, кіт їсть, йому смакує, ми щасливі) Обслуговування на вищому рівні, підсказали, допомогли обрати, відповіли на всі питання) дуже приємні працівники) для мене дуже важливо зовнішній вигляд людей (часто в зоомагазинах стикалася з працівниками в брудній одежі, брудними нігтями і тд, я розумію що є догляд за тваринками, але працівники це обличчя магазину) то в цьому магазині все чудово, хочу повертатися знову і знову! Тваринки живуть в чистоті та доглянуті, це дуже важливо! Жаль, що рідко буваю в Харкові( дуже класна атмосфера саме в цьому магазині)”
“Відмінний магазин, все необхідне завжди в наявності та свіже. Досить просторий. Продавці дуже ввічливі та компетентні.”
“Хороший персонал, швидке приготування кави, приємні ціни”
“Відмінний магазин – паличка виручалочка. Коли втомився і просто ліньки щось готувати. Величезний вибір пельменів, хінкалій, вареників, чебуреків, котлет, млинців та ще багато чого іншого. Завжди підкажуть та запропонують новинки.”
“Тут ще є відділення Міст експрес можна отримати та надіслати посилку”
“Іноді купляємо щось у цьому магазині, бо саме він нам зручний географічно! Якісне та швидке обслуговування! Молодці продавці! Зручно те, що можна купити будь-яку техніку у розсрочку! І ніяких переплат!”
“Обожнюю ваш магазин, дуже чекаю на відновлення, підкажіть, будь ласка, як скоро на вас чекати? ❤️❤️❤️”
“я у гострі від сирників з бананом і просто, без банана, дуже смачно, дійсно, як домашня кухня. Вся родина любить бендерики-млинці з соковитим фаршем, трохи солодкуватий смак млинця у поєднанні з м'ясним фаршем - це шедевр! Окреме спасибі хочу сказати за морозиво - куштували і вершкове і з фруктами - на слив.маслі - це окрема тема для захоплення, дитина страждає на алергію, тут-я не переживаю за складові. Для зайнятих мам - це просто рай, коли біжиш з роботи і немає часу на приготування, швидко на сковорідку і готове!”
“Великий вибір м'яса і реально свіже. Ціни на порядок менше магазинних. Для мене завжди важливо що б магазин був профільним, м'ясо означати м'ясо. А не як буває все, але як би за м'ясом стежити ми не вміємо”
“Завжди приємні та ввічливі продавці. Гарне обслуговування, великий асортимент. Все дуже подобається!”
“Шикарний ринок, є ВСЕ! Ціни мегаадекватні, вибір просто чудовий, неподалік є книжкова барахолка, де теж можна знайти раритети чи просто хороші книги у гарному стані за невеликі кошти, продавці люб'язні, можуть привезти літературу на замовлення, одним словом, якщо хочеш заощадити і замість двох книг у магазині купити чотири тобі сюди”
ТОВ "КОНД-КЛАСС" – це велике підприємство у Харкові, що спеціалізується на виробництві кондитерських виробів. Компанія випускає продукцію під торговими марками "Kond-Klass" та "Khlebnitsa". В основі філософії компанії лежить фокус на якості, смаку та використанні натуральних інгредієнтів.
“Борошно на цьому підприємстві дуже хороше.”
“Дуже зручно. Є все найнеобхідніше. Гарний персонал”
“Останні два роки купую в даному магазині взуття, собі та своїй родині. Особливо приємно, якщо є знижки;-), а вони досить часто тут. Зазвичай я купую класичні кросівки 374, перевірені часом, але помітив що більше року вони не виживають, стирається підошва, замша починає вицвітати. До цього я замовляв з Англії такі ж 374 за цінами, які були дешевшими ніж в Україні, так от у них я відходив 3 роки, і поміняв тільки тому, що стерся протектор, зовнішній вигляд вони зовсім не втратили і після прання ставали як нові. Але куплені в Україні 374 реально гірші за якість, але все ж таки краще, ніж інший виробник, за ці ж гроші. З приводу речей у new balance. Їх я у них не купую так як ціни божевільні, а якість не найкраща.”