Огляд каталогу
- 110 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 110 результатів
Перегляньте піцерія foodestablishment у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 110 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 92,421 відгуків та оцінок.
“Хотів перекусити у Харкові, на мій останній день. Купив піцу Фірмову, лімонад великий, і воду. смачно.”
“Будь-який банкет відзначаємо лише «У Журавля». Хороша кухня, прийнятні ціни, привітний персонал.”
“Гарна піцерія. Смачна піца: відмінно підібрані склади начинок, мінімум тесту, вдалий соус. Крім того заклад має спокійний, милий і затишний інтер'єр. Приємно провести час.”
“Бюджетний варіант піци без пафосу. Але є перевага, тісто там здобне, солодке, смачне. Рекомендую.”
“Чи не дорога піцерія. Хлопці у своєму ціновому сегменті. Смачно швидко недорого – і намагаються). Хочете супер обслуговування не шкодуйте грошей їжте в ресторанах Італії чи Парижа)”
“Дуже смачно, приємний персонал.”
“Піца звичайно дорога за харківськими мірками, але вона того варта. Сам заклад дуже невеликий і місця в ньому фактично немає. Можливо, надалі будуть столики на вулиці. Але на винос однозначно топова піца на холодній горі.”
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Дуже смачна піца, швидка доставка та чудове обслуговування у приміщенні. Раджу!”
“Найкраще місце в районі. Можна подивитися футбол, допомагати в дартці. Нещодавно з'явилася дуже смачна піца, а тут можна випити цікавий алкоголь.”
“Смачно, готують прицю при вас. Багато начинки, тісто тонке. Приємне обслуговування.”
“Дуже смачна піца, м'ясні страви, овочі на грилі. Гарний вибір вина. Уважний і привітний персонал. Відвідуємо заклад від самого початку його роботи на Північній Салтівці, святкували тут кілька днів народжень, регулярно замовляємо піцу додому - все завжди ідеально. Дякую!”
“Дуже гарне місце. Смачна піца. Ціни помірні. Великий вибір італійських блюд.”
“Молодці хлопці ! Швидко !Смачно !”
“НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД В ХАРКОВІ! НАЙКРАЩА ПІЦА В СВІТІ, ІТАЛІЙЦІ МОВЧКИ КУРЯТЬ В СТОРОНЦІ! РЕВІЗОР РЕКОМЕНДУЄ”
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Дуже смачна піца. Буфет - один з найсмачнішх закладів Харкова. Рекомендую.”
“Дешево, смачно, якісно. Що ще треба)”
“Як завжди смачно і за нормальними цінами! Робітники закладувелткі молодці. Вітаємо Яну з проходженням стажування.”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Чудова затишна атмосфера, бездоганне обслуговування, смачні страви. Рекомендую для сімейного відпочинку або ланчів з експертами”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Замовляємо піцу лише тут!!! Мій чоловік приїхав з-за кордону, для нього важко підібрати їжу, але з усієї України (за три роки) , лише тут йому сподобалась піца! Завжди швидко, завжди свіжа з пилу-жару!”
“Основне приміщення доволі невелике, зате у дворику в підвалі є друга зала з великою кількістю місць. Але як правило, беру тут їжу з собою. Локація дуже зручна, роблять все доволі швидко, хоча коли багато людей краще замовляти завчасно. Їжа смачна, завжди відповідає очікуванням.”
“Дуже класне місце і дуже смачна піца. Рекомендую!”
“Постійним 2 м клієнткам подобається*) буваємо у Вашому закладі кожен день! Спасибі за смачні піцци,какао,каву!”