Doner Dad
“Дуже смачно. Інтер'єр стрімкий. Була приємно вражена якістю донерів.”
Знайдено 8 результатів
“Дуже смачно. Інтер'єр стрімкий. Була приємно вражена якістю донерів.”
“Купую тут шаурму ще з часів, коли вони були на другій лінії (салатовий інтер'єр). Дуже смачно, на мене найкраща у Харкові. Раджу спробувати також лахмаджун та піде. Базука також вражає. Але востаннє дівчина, яка готує лахмаджун, його перетримала і він був підгорілий і висушений і начинки якось менше ніж раніше. Може це пов'язано, що господарі зараз часто відсутні на місці і приділяють більше часу новій точці на Героїв Праці та контроль якості не такий (раніше коли вони були на місці шаурма завжди вогонь). Але в будь-якому випадку продовжую купувати шаурму тут дуже подобається. Ще якщо можливо введіть шаурму лакшері, яка дорожча, але щоб у ній було більше м'яса та овочів і менше капусти, я готовий за таке платити :)”
“Дуже смачний донер в булочці :)”
“Хлопці, задум із шаурмою і шашликом це вау, вона така сирна. велике спасибі”
“Тільки сьогодні помітили новий заклад і вирішили випробувати. Шаурма - просто бімба, все свіже та смачне, соус на основі сметани, а не майонез. Ще й отримали по баночці пепсі у подарунок до кожної шаурми. Ще обов'язково до вас прийдемо! Доповню відгук. Крім шаурми, тут ще й магазинчик, дуже багато різного м'яса (сам магазин мережі Наша Ряба). Є салати і тп у кулінарії, хліб, молочний відділ, всякі соуси, автомат кави. Дуже милі продавці, сподіваюся, і далі не зіпсуються))”
“мені смачно, а нижче за клоун санітарія хороша як для 130 грн за досить велику шаурму”