Огляд каталогу
- 40 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 40 результатів
Перегляньте ресторан kulinichi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 40 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 10,727 відгуків та оцінок.
“Найсмачніший чай і кухня відмінна!”
“Гарне кафе. Привітні та позитивні продавці. Їжа смачна, але булки не завжди м'які. На даний момент мене все влаштовує, і я буваю там майже кожен день. Інтер'єр шикарний, картини, полички та пилу немає! Єдине що - більше місця, Дивани це неймовірно, було б чудово, якщо замість стільців скрізь були дивани;) Дякую вам за вашу роботу!”
“Кращий вибір смаколиків у всій мережі)”
“Морозиво в Кулиничах одне з найсмачніших у Харкові, а ще за ціною не дороге як для кульок!”
“Максимально приємні ціни! (У Києві за наш чек можна отримати 1 тістечко, а тут : два напої, дві тарталетки і торт) Смачно і великий вибір. Гостям міста дуже рекомендую)”
“Нічого не маю проти таких монополій.”
“Морозиво в Кулиничах одне з найсмачніших у Харкові, а ще за ціною не дороге як для кульок!”
“Нормальний сервіс, персонал теж, загалом і в цілому все непогано)”
“Смачна кава, теплі круасани, чудовий персонал. Є туалет.”
“Нормальний молотий кофе Можно пить”
“В цілому, хороші місцеві Кулиничі :) Доброзичливі продавці на змінах, зазвичай, досить порожньо, можна попити кав'ярень, хоча місця не так і багато в залі.”
“Стандартний кіоск Кулиничі. Хлібо-булочні вироби, кондитерка, можливість випити кави з випічкою.”
“Є де сісти і в принципі перекусити там можна смачно.”
“Єдине місце де можна по тусити під час карантину, дякуємо Вам!”
“Нормальний молотий кофе Можно пить”
“Все свіже, працівники ввічливі приємні люди, єдиний мінус трохи дороге, а так все ок.”
“Приємне обслуговування, ввічливі продавчині, гарячі і смачні”
“ГАРНА ВИПІЧКА,А ТАКОЖ ГАРНА КАВА.”
“хороша випічка хороші продавці Міняють гроші якщо попросити, завжди є здача Іноді хороші знижки на морозиво (Не прострочені)”
“На нашому маленькому районі як не можна до речі розмістили vip-Кулиничі! Не тільки купуємо улюблений хліб і випічку, а й беремо ароматну каву! Обидві зміни продавців уважні, приємні жінки! ❤️”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Хороший магазин у цій мережі. Усередині можна завжди чимось перекусити випити чай, каву. Також можна купити хліб та іншу випічку. Після оновлення магазинчик став ще й сучаснішим виглядати. А всередині завжди чисто та затишно ще й смачно пахне).”
“Прикольне місце для перекушування. Завжди можна знайти щось смачне для себе чи дитину, а ціни тішать демократичністю.”
“Не знаю, чим викликані деякі бурхливі негативні коментарі раніше, дуже милі бабусі-продавці, ввічливі, видно, що стараються і роблять на совість) Столики протирають, всередині затишно, є де присісти. В асортименті, крім слоек і булочок, також є основні страви, які можна взяти з собою на роботу / навчання. У загальному і цілому, враження позитивні :)”