Огляд каталогу
- 350 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 350 результатів
Перегляньте розваги в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 350 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 98,127 відгуків та оцінок.
“Гарне, тихе місце. Табір знаходиться на березі річки Мжа. Річка чиста, біля табору має свій закритий пляж. Для батьків, в розпорядженні вздовж річки багато місць для пікніків, є доступ до води для риболовлі і невеликий пляж. Територію табору закрито. Батьків на територію не пускають, при відвідуванні батьків дітей випускають після написання заяви батьками. Харчування у таборі гарне. Батькам заборонено привозити дітям "заборонену": чіпси, сухарики, колу та ін. Щодня для дітей організовують розважальні заходи, конкурси - без діла немає часу бовтатися. Добиратися до табору зручно машиною. Якщо своїм ходом, то автобусом з автостанції на Центральному ринку (новий), квиток до Ольховатки, виходитиме на повороті до табору Золотий Колос, від повороту 2 км пішки.”
“Це скоріше невеликий ліс, ніж парк) симпатичний, можна гуляти)”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Табір – мрія для дитячого відпочинку. З дітьми постійно займаються, тож нудьгувати не доводиться. Своїх синів (6 та 9 років) відпустив на зміну, то їхати не хотіли. А коли дзвонили їм дізнатися як справи, то часто чули у відповідь: "мамо, тату, нам колись у нас захід)))" Плануємо наступного року.”
“В кременчуці єдине місце з гарним відпочинком біля басейну”
“Гарне обслуговування, замовлення прийшло на день раніше ніж заплановано. Дякую магазину .”
“Дуже сподобалось це кафе, обслуговування швидке, страви смачні, офіціантка Кудлач Анастасія була дуже милою та привітною!)) Обовʼязково повернемось ще!)”
“Бізнес-ланчі біля вокзалу, в самому центрі за прийнятною ціною, смачні, в прохолоді, а не в розпеченому місті - просто чудово!”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Сподобались бариен та офіціант, добре пиво”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Чисто, затишно, смачне морозиво. Для дітей спеціальний ігровий куточок, величезний плюс і дякую за таку приємність.”
“Офіціант Денис зробив наш вечір. Все було на висоті. Ми задоволені. Кухня відмінна. Сервіс такий, який не зустрінеш в інших містах. Повернемося обов'язково”
“Дуже сподобався цей аквапарк, діти в захваті. Ціни досить прийнятні, як на вхід, так і на їжу. Все продумано до дрібниць. Для мене було добре що є сауна і великий басейн, дітям горки. На всіх ділянках є співробітники які дбають про безпеку.”
“Парфумерна фабрика. Здебільшого все в оренді. Кілометрова свердловина для води. В основному розливають і пакують шампуні та медикаменти. Раніше був найбільший завод із дуже цікавими цінами.”
“Дуже весело, як для мене, дуже гарна, танцювальная музика.Вiдпочили на всi 100%. Iжа смачна, коктейлi краше не замовляти, бо спиртного тим паче елiтного Ви в них не вiдчуэте, а так все дуже непогано!”
“Здорово, що на літньому майданчику ресторану-караоке "Болеро" дозволено відпочивати та проводити час зі своїми вихованцями. Бетта – усіх зачарувала!”
“Доволі непогане місце з цікавим дизайном”
“Продегустували з дружиною пиво та закуски у новому закладі. Є фірмова GreenBeer - легка, світла, для початку посиденьок :). Хмелевус – дуже сподобалося. Напівтемне, нефільтроване. Однозначно рекомендую продегустувати. Також є Bud, Stella, Hoegaarden - це з масового пива та асортимент заводів Пінта та Кремінна. У закусках все від піци, крилець, ковбасок до горішків, насіння та джерків. Дуже сподобалися ароматні курячі хрусткі кульки (meatball). Називаються попкорн, на мою думку. :) Хитова закуска до пива! Приємний заклад є ще, що покращувати, але ходити однозначно будемо.”
“Дуже затишно, незважаючи на розташування. Смачне пиво, ввічлива та позитивна офіціантка, запропонувала плед. Порції закусок більші, нормальні ціни, готують швидко, бувають акції. Піцу можна зібрати самому. Сміливо рекомендую!”
“Дуже гарне місце. Ціна- якість повністю відповідає!!! Дуже гарно і приємно провели час!!!”
“Клуб для всієї родини, ми відвідує дитячі секції, поки задоволені.”
“Чудовий завод. Професійний персонал. Високі стандарти безпеки та якості.”
“Ледве знайшла брелоки Лабубу - обійшла півміста, а вони виявилися тільки в магазині «Іграшки» на Центральному ринку. Вибір шикарний, ціни норм, продавці привітні. Тепер у мене не просто сумка, а персональний Лабубу-охоронець. Рекомендую!”
“12.09.2023 відмічали день народження мами у ресторані Корона. Все дуже сподобалось. Їжа смачна (медові крильця - заслуговують окремої похвали). Гарний інтер'єр з дуже зручними диванчиками та кріслами, у внутрішньому дворі ресторану є літня тераса зі ставком в якому плавають рибки, все сприяє відпочинку і гарному настрою. Музика приємна, ненав'язлива, не гучна, вона надавала фон для спілкування. Адміністратор Тетяна дуже ввічлива та привітна, гарний сервіс та чесний розрахунок! Все сподобалось, всім рекомендую!”
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”
“Супер атмосферне місце, але місця нажаль не так багато, темне пиво - файненьке”
“Хороша літній майданчик, в зеленій алеї, з красивою підсвічуванням увечері. Шукали місце для сімейного посиденьки вранці, цілком ок! Чуйний адміністратор, допоміг зібрати замовлення і до нашого приходу вже все було накрито, спасибі! Сподобалися супи і салати, млинці на 3 :) В цілому місце норм! Чисто, симпатично, можна і перекусити і на свіжому повітрі побути)) Є мила галявина для вечірніх посиденьок.”