Огляд каталогу
- 302 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 302 результатів
Перегляньте салат у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 302 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 90,994 відгуків та оцінок.
“24 на 7. Дуже зручно і їжа не погана. Нормальний прайс.”
“27.02.24 Відвідав знамениту піцерію "Good Time" у Харкові, і враження просто приголомшливі! Ця піцерія стала для мене відкриттям і справжнім гастрономічним задоволенням. Піца тут - на найвищому рівні: тонке-товсте тісто, свіжі інгредієнти і вдалі поєднання смаків. Обслуговування на висоті, доброзичливий персонал, усміхнений і світлий. Рекомендую "Good Time" усім поціновувачам смачної та якісної піци, це місце точно відповідає своїй репутації!”
“Ви веган чи шукач тонкого і вишуканого, то проходьте далі. "Мясоедовъ" - це чудове місце добре брутально попоїсти м'яса! На пробу я замовив свиний ошийок - скажу Вам, то було пів порося; чотири шматки з кулак. Якщо Ви маленький/ка і тоненький/ка, то раджу Вам з собою брати помічника; бо ту порцію, навідь такий дядько як я, не зміг подолати (люб'язно спакували на сніданок). Страва готується на Ваших очах і Ви із задоволенням спостерігаєте за роботою майстра. Ціноутворення досить демократичне і прийнятне. Раджу!”
“Гарне затишне місце, практично завжди є вільні столики. Ціни цілком демократичні, якість ок, особливо смачні хот-доги! Є термінал, правда не завжди їм вдається скористатися. Єдина незручність - замовлення потрібно самостійно забирати на касі.”
“Господиня-бармет Наташа Хороший, чуйна людина Вміє смачно готувати! Чи не общітивает і не обманює! Гарне кафе! Атмосфера створена для приємного проводження часу чоловікам.”
“Чудова доставка, ідеально все. Піца смачна, дуже смачне тісто, навіть корки доїдати хочеться, кур'єр дуже ввічливий і приємний і з термосумкою, за рахунок чого піца приїхала досить теплою. Доставили її прямо в призначений термін, як і сказав оператор, чому я дуже була здивована. Кур'єр має термінал для безготівкової оплати, що остаточно робить цю піцерію найкращим для мене місцем, де можна швидко замовити піцу. Бажаю вам успіхів!”
“Замовляла фуршет в офіс на свій день народження. Все сподобалось, і не лише мені, а й усім колегам: смачно, вишукано, організовано. Віталій і Віка, дякую! Бажаю успіхів і натхнення, а також багато-багато замовлень!”
“Всім привіт! Дуже смачні роли Пробував у багатьох місцях, але Доставка РІС справила особливе враження. Хороший сервіс відчувається від початку , саме з розмови з оператором Замовив сет «Гуру», роли приїхали швидко, все акуратно, дуже красиво оформлено. Щодо смаку. Ці роли стали для мене на перше місце, неймовірно ніжний сир, дуже свіжа риба та інші інгредієнти, які поєднуються. ІДЕАЛЬНО не залишать байдужим жодного любителя японської кухні. Також не шкодують імбир і васабі, що велика рідкість у нашому місті Я не особливо люблю писати відгуки, але хочеться сказати дякую за хороший вечір, і побажати хлопцям успіхів”
“Все супер, рекомендую! Не підведуть!”
“Дуже вас не вистачає. Найкраща піца!”
“Місце дуже тихе, спокійне. Багато настолок, можна пограти , прайс в відео. Є смачні кава та щось з власної пекарні.”
“Смачна кава. Чудові десерти. Дуже затишна атмосфера.”
“Зараз кафе працює на замовлення. Це чудове місце для будь-яких приватних заходів. Є різні зали, великий майданчик на вулиці. Ми замовляли поминальний обід і отримали відмінне меню за всіма правилами. Було смачно, акуратно, уважно... і недорого, правда, єдиний нюанс, що такий обід можна замовити мінімум на 10 осіб. Але можна забрати їжу, якщо буде бажання. Ми залишилися задоволеними, заплатили гроші і ні про що не турбувалися.”
“Дуже гарне кафе. Все сподобалося. Меню сучасне. Замовив суп пюре з печерицями, салат із сиром фета, каву. Обійшлося близько 120-130 грн. Все було смачно та красиво. Зручні крісла. Приємна система обслуговування. Дякую.”
“Смачна кава та дуже приємне обслуговування. Тут панує своя атмосфера))”
“Мала нагоду бути у цьому закладі багато разів, коштувати різні страви, напої та кальяни, а також обслуговував різний персонал. Мені було дуже смачно та комфортно, тому сміливо можу рекомендувати даний заклад для того, щоб приємно провести час”
“Чомусь дуже недооцінений ресторан. Зайшли до нього зовсім випадково. І були дуже здивовані різноманітністю кухні. Тут можна скуштувати і італійську, китайську та просто традиційну кухню. На смак страви були дуже смачні. Злегка недосолені, але це не проблема, кожен може довести страви на свій смак. Обслуговування відмінне, дуже привітне та ненав'язливе. Тож відвідуванням цього закладу залишилися дуже задоволені. І, до речі, також вони готують їжу на виніс.”
“Ідеальний відпочинок для душі, є все за ваші гроші) Баня басейн їжа кальян, були компанією 15 чоловік, трохи тісно, до 10 спокійно ✊ Можна їду з собою!”
“Чи не можна відповісти на це велике місце від чудового традиційного Georgian food to superb vibe, дуже friendly staff with personalized service. Amazing experience! And a great value for money too! Рекомендую це місце всім шанувальникам грузинської кухні! Тут смачно, душевно, атмосферно! Дуже сподобалися м'ясо та хачапурі. Затишний інтер'єр. Обслуговування на висоті! Ціни приємно здивують. Дякую, отримали насолоду!”
“Цей ресторан спеціалізується на відновленні старовинних, забутих рецептів української та регіональної кухні. Кухарі шукають рецепти у старих кулінарних книгах, розпитують старожилів, щоб відтворити автентичні смаки минулого”
“Різноманітні смаки, привітний персонал. Однозначно варто завітати і поласувати.”
“Замовляли банкет на 10 осіб, залишились дуже задоволені. Сервіс на вищому рівні, офіціант зробив все можливе і неможливе, щоб ми почувалися комфортно - рекомендував напої, підтримував розмову, жартував. Страви всі дуже смачні, паста та феттучино дуже ситні, відбивні відповідної прожарки, соковиті, овочі свіжі, салати дуже гармонійні. Вина дуже вдалі. Повернемось ще!”
“Останнім часом зачастив у цю кав'ярню. Сам не гурман, тому не можу сказати наскільки хороша кава у порівнянні з іншими закладами та загальними нормами, але флет-уайт для мене завжди готують смачну і саме таку яку я люблю. Місце дуже затишне для роботи чи навчання. Атмосфера робоча і сприяє тому, щоб займатися чимось корисним і цікавим. Класне місце для зустрічей з друзями та коворкінгу. Дуже приємний персонал і дуже хороший плейлист. Окреме спасибі тим, хто вибирає музику.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Замовила сьогодні вперше і була приємно здивована. Дуже великі порції. І дууужее смачні. Дякую. Буду замовляти ще. P.s. окремо дякую за розуміючого кур'єра, який з розумінням поставився до мого запізнення і трішки зачекав. Дякую.”
“Спокійне місце, куди можна втекти від міського шуму, при цьому не виїжджаючи за його межі) дуже ввічливий та клієнтоорієнтований персонал, смачна кухня.”
“Улюблений ресторан міста. Смачно, затишно, зелено) не пошкодуєте. Welcome”
“Чудовий ресторан, завжди смачно, а в приміщенні чисто і затишно. Сервіс ніколи не викликав запитань, персонал ввічливий та доброзичливий”