Огляд каталогу
- 77 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 77 результатів
Перегляньте свіжа кава з у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 77 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 9,327 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна кава, гарне розташування, сервіс на вищому рівні, відмічаю барісту Діану, вона може порадити смачний напій цієї кавʼярні, підтримати розмову та багато цікавого та нового розповісти про каву та їх меню.”
“Будь-який банкет відзначаємо лише «У Журавля». Хороша кухня, прийнятні ціни, привітний персонал.”
“Дуже атмосферна і затишна кав'ярня, а головне смачну каву ☕️”
“Найкраща кав'ярня в місті. Ходжу сюди вже рік, майже щодня. Завжди отримую оч смачну каву та посмішку бариста)”
“Тепло, є розетки для підзарядки, смачні напої та випічка. Привітний персонал.”
“Шалено смачну каву і приємний персонал)”
“Дуже красиве і атмосферне місце, смачна кава та привітливі баристи. Просто 10/10 ❤️”
“Смачна кава. Чудові десерти. Дуже затишна атмосфера.”
“Смачна кава і комфортне обслуговування”
“У закладі дуже прийнятні ціни Доппіо на фермі Арабіка - 25 грн 150 хороший, білий, сухий - 50 грн Кондитерський виріб просто неймовірний на смак, особливо сир за 70. Ціни топові Бариста компетентні та комунікабельні. Преса та воронка найкращі в місті.”
“П’ю каву вже рік. Дуже подобається різноманіття смаків. І чудова ціна.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Чудове місце, атмосферне та з красивим інтер'єрм. Також варто відзначити арахісове какао”
“Після першого відвідування цього кафе в минулому році залишилися найприємніші враження. З тих пір буваю тут нечасто, але кожен раз якість кави на висоті. Капучино і фільтр - мої фаворити. Тут вони особливо смачні. У перший раз за прилавком стояла напевно власниця кафе. Було помітно що вона живе цим закладом. Зараз працюють барісти - приємні ввічливі люди. У кафе обстановка затишна. Рекомендую спробувати тут штрудель. Вишневий - мій найулюбленіший.”
“Чудове місце. Інтер'єр - чудово, люблю лаконічний стиль у 2-3 кольори, виглядає солідно. Кухня - чудово: замовляв бульйон, болонєзе, сінабон і лимонад (бульйон - класичний, приємний, без нав'язливих і зайвих смаків; болонєзе - чудово, без зайвих слів; сінабон - чудово, ніжний, м'який, насичений смак; лимонад лимон-базилік - пречудово, дуже сподобався, величезне "дякую" від душі). При наступному візиті до Харкова в першу чергу - до Вас у гості) Успіхів. З.І.: вибачте за тавтологію, але дійсно бракує слів)”
“Дуже гарний вибір пропозицій по солодкому і смачна кава. Баристи привітні і роблять каву з душею :)”
“Чудова кава з веганським молоком, швидкий Wi-Fi для роботи та привітний персонал, який розмовляє англійською :)”
“Невелика кав'ярні, для невеличкого перепочинку.”
“Тут - класно готують матчу)) є оригінальні цукерки без цукру ( і ананасові,і з манго,і ягідні), чисто,охайно.”
“Кава супер, смакота теж супер, все завжди в хорошому настрої :) Молодці ;)”
“Дуже подобається ця автомийка, а особливо нанопена, вона рожевенька і смачно пахне, є можливість отримати карту, присутня пилосос і апарат з дезінфектором”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“У перші пишу відгук. НУ прям, хочеться написати!) Вчора відзначали з друзями корпоратив. Залишилися дуже задоволені атмосферою. Адміністратор Наталя все організувала дуже швидко. Змінила всі наші побажання та примхи по меню. не знаю імені Ді джея. Але мені здавалося, що він був з нами на одній хвилі, він прямий вгадував наш настрій!”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже люблю цю кофейню! Смачна кава, круті еклерчики та приємні люди зустрічають тут:)”
“Прекрасне місце. Відмінна кава і чай, хороші круасани. Окрема тема - чізкейк! Найсмачніший, який я коли-небудь куштувала. Приємне обслуговування, гарний інтер'єр.”
“Відмінна кава) Супер бариста Антон)) Тільки вийшов з кав'ярні) Американо бомба))”
“Дуже задоволений, приємна атмосфера, уважний та компетентний персонал, дуже смачні бургери!”