Огляд каталогу
- 1,021 Всього бізнесів
- 2.3 Середній рейтинг
- 59% З відгуками
- 48% З фото
Знайдено 1021 результатів
Перегляньте служба у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,021 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.3/5 на основі 65,580 відгуків та оцінок.
“Замовляємо з доставкою додому шашлик та багато чого іншого саме тут вже впродовж декількох років, бо смачно, вчасно, привітно! Дякую команді закладу!”
“Постійно користуємося вашими послугами по доставці нашого вантажу в межах Харкова та області. Велике вам спасибі!”
“Відмінна служба перевезень. Ми, як партнери постійно користуємося послугами доставки нашого вантажу, транспортом від ЮСА. Спасибо большое і з наступаючим Вас святом!”
“Чудове місце) обслуговування хороше, затишно, можна замовити їжу з собою. Багато варіантів піци. Є три вегетаріанських піци - Фунгі (моя улюблена), Маргарита та Чотири Сира. Є салати, десерти, навіть солодка піца. На фото Фунгі, ось настільки я її люблю, що не встигла сфоткати)”
“Доставка затрималася на 15 хвилин, але це неважливо, тому що роли свіжі, дуже смачні, сир те, що треба, і риба гарної якості. Замовляла мережі і раніше тут, і замовлятиму і далі. Всім рекомендую!”
“Вдячна за крутий сервіс, своєчасну подачу авто! Ви неймовірні!!!”
“Підозрюю, що негативні відгуки пишуть боти які і близько не підходили до будівлі за адресою вул. Котляра 7. Мені необхідно було оновити закордонний паспорт. На сайті записався в чергу, в призначений день і час зайшов в кабінет, де мене привітно і доброзичливо зустріли дві милі жінки. Процедура оформлення та фото зайняла не більше 10 -15 хвилин. Через 20 днів, коли побачив на сайті ДМС повідомлення про готовність паспорта, відвідав відділ ще раз. Отримання готових документів проводиться позачергово і зайняло не більше 5 хвилин. Знову таки в доброзичливій і позитивній атмосфері.”
“Відмінно) Прийшла дізнатися як отримати новий закордонний паспорт. Допомогли записатися в електронну чергу. Відповіли на всі запитання) Велика вдячність за приділений мені час)”
“Дуже задоволений грамотною роботою співробітників. Дуже дякую за людське ставлення до людини,особливо у Цей Час. Рідко зустрінеш таке ставлення до людей.”
“Спасибі. Доставка виконана чітко і швидко.”
“Оформлювала ID-карту, дівчата дуже ввічливі і приємні, швидко зробили, дуже задоволена і приємно вражена”
“З 2014 року прикордоники більш ретельно відносяться до своїх службових обов'язків. Тим більше коли п'яні та скажені сусіди лізуть без запрошення. Людям важко вірити в реальність, йде війна...”
“Всім доброго часу доби!Хочу залишити позитивний відгук про роботу компанії "Медпрацівник" у м.Харків. зв'язку до цих пір. І головне - Мамі вже краще!”
“Прийшли замовити закордонний паспорт для бабусі-переселенки з території, яка була окупована ще в 2014 році. Як виявилось це більш складна процедура ніж для людей з Харкова. Нам все детально пояснили, одразу поставили в живу чергу і в цей же день взяли документи для оформлення паспорта. Поки ми там сиділи і чекали повз нас пройшла купа людей з різними питаннями. І для кожного був знайдений свій кабінет і виконана своя процедура. Окрема подяка дівчині-модератору, яка організувала цю чітку роботу.”
“Завжди вчасно. Водії дуже ввічливі, найчастіше на виклик приїжджають волги.”
“Дуже задоволена! Записалась заздалегідь через електронну чергу на офіційному сайті ДМСУ. Таж же на сайті одразу сплатила вартість послуги. За телефоном гарячої лінії уточнила, який пакет документів треба з собою брати, та чи потрібно приходити вже з готовими фото (сказали, що фотографують на місці). В зазначений день прийшла до відділу - прийняли чітко у встановлений час (за талоном). Все зайняло 15-20 хвилин. Співробітники всі ввічливі та приємні)) А сьогодні подзвонили і сказали, що паспорт вже готовий, можна приходити забирати (для отримання готового документу записуватись через електронну чергу не треба). Дякую за сервіс!”
“Дякуємо Оксані Петрівні з кабінету 4 за ввічливість і швидке приймання документів для оформлення загран паспортів.”
“Прийняли за записом в електронній черзі, швидко обслугували”
“Таксі супер! Найкраще в Харкові! Подача автомобіля завжди вчасно!”
“Адекватні робітники і начальниця всім допомагає. Робив паспорт Дитині та заграні на всю сім'ю. Порадю всім але заздалегідь запишіться в електрон.”
“Економ таксі, на те і економ, ввічливі таксисти, діспетчера.Вообщем все Класс !!!”
“Швидко і якісно все зробили. Добре інформують. Дуже приємні і чуйні люди.”
“Подавали документи на оформлення закордонних паспортів батькам (75 і 78 років). Дякую співробітникам управління за ввічливий прийом і компетентність.”
“Ставлю тверду п'ятірку завдяки роботі співробітниці Світлани Сергіївни. Дякую за людяність і готовність допомогти!”
“Дуже швидко подала документи, викликали вчасно, працює термінал та роблять фото на місці. Запис по електронній черзі”