Огляд каталогу
- 306 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 306 результатів
Перегляньте смаки кави у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 306 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 60,243 відгуків та оцінок.
“Смачні кави, особливо з перцем, десерти. Ціни не низькі”
“Дуже сподобалася кава. Дякую дівчині за барною стійкою, за те що врахувала всі мої побажання міцності та температури кави, вона розумничка. Тепер по їжі! Замовляв панини з шашликом, що можна про нього сказати)) тільки те, що м'яса в ньому вкрай мало, можна сказати, що його там немає. Але від сюди й ціна відповідна, хоча я краще доплатив би ще 20-30 грн за умови, що там буде більше м'яса! Спільне враження. Лише позитивні. Дякую вам.”
“Відзначали день народження, були як дорослі, так і діти. Їжі шалено смачна, мангальщик просто створив дива. М'ясо, овочі все просто тануло у роті. Окреме дякую адміністратору Анастасії за музику”
“Капучино і латте, дуже смачний, хто любить каву в кофеїн, тоді вам сюди. Кафе біля фонтану в саду Шевченка, є літня майданчик, і пару барних стільців всередині біля віконця, як на фото”
“Маленька кав'ярня у супермаркеті Bascet. Смачний Лукавий Латте. Приємна бариста.”
“Все просто чудово, полюбляю ходити до вас”
“Смачно, недорого, швидка подача. Дякуємо!”
“У цьому кафе можна не тільки випити чашку кави або чаю. Але й дізнатися багато цікавого. Обслуговування за вищим розрядом.Спасибі.”
“Тут уже не "Светр", а "Medova kava" Чудовий заклад, з приємним інтер'єром зелених тонах, спокійною атмосферою та чудовим обслуговуванням. Вперше у кав'ярні принесли графин із водою! Таке роблять навіть не всі ресторани. Замовляла американо та шоколадний медовик, все дуже смачно. Випічка свіжа.”
“Дуже гарна кав'ярня! Окремо хотілося б відзначити ввічливий персонал!”
“Можна посидіти в приємній атмосфері. Помітила, що перестала грати голосна музика, яка раніше відволікала. Ще на якийсь час керівництво чомусь відмовилося від чашок і перейшло на стаканчики, але після зворотнього зв'язку клієнтів повернулося до чашок ; )”
“Приятный продавец, быстрое обслуживание. Спасибо”
“Найкраща кавʼярня у місті! Кожного дня заїжджаємо не тільки за кавою, а й за приємним спілкуванням з дівчатами, які там працюють! Дуже дякуємо за смачну каву та неймовірну атмосферу у закладі!”
“З недавніх пір доставляють страви сервісом Uklon доставка, що значно пришвидшило доставку. Час очікування - 1 година, а іноді й швидше, при тому що я проживаю далеко не в центрі. Це кльово, порівняно з іншими сервісами. Піца як завжди топ!”
“Дуже смачна кава! Приємний барист: швидко працює, а головне - якісно Рекомендую))”
“Більше б таких закладів, смачна кава, доступні ціни!”
“Чудова кав’ярня, приємні ціни, відмінне обслуговування та неймовірно смачна кава❤️”
“Найкраща і найсмачніша ❤️❤️❤️❤️❤️ Шалено люблю”
“Ех, пам'ятаю були часи, далекий 2005-2007, як по дорозі до школи ми підходили до віконця і брали піцу ... Аромат тієї піци запам'ятав на все життя, де я тільки не був і не жив - смачніше за цю міні-піцу більше ніколи не зустрічав..☺️”
“Можна купити хліб, свіжу випічку та тістечка. А можна попити каву чи чай, є термінал. Вночі працюють через вікно. Одне незрозуміло чому в АТБ кулінівський хліб дешевший.”
“Хороший магазин у цій мережі. Усередині можна завжди чимось перекусити випити чай, каву. Також можна купити хліб та іншу випічку. Після оновлення магазинчик став ще й сучаснішим виглядати. А всередині завжди чисто та затишно ще й смачно пахне).”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Смачна кава з прийнятною ціною)”
“Господи 6 офігенних продукцій із 5! Однозначно ще скуплюсь”
“Чому гугл карти на видають це місце на запит- французька булочна?!?!?!?! Порекомендував колега, в результаті ледве знайшов. А місце чудове, все дуже смачне.”
“Дуже смачна кава, відмінне обслуговування”
“Їжа подобається, хоча новинка-ролл виявився дещо сухий без розігріву. Але взагалі, добре знову бути в Харкові і їсти в Vilka : )”