Огляд каталогу
- 792 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 792 результатів
Перегляньте смак страв у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 792 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 218,629 відгуків та оцінок.
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Неймовірне місце. Місце памʼяті і веселощів. Не згадаю вже скільки років це вважається сімейним кафе. Як завжди смачно!”
“Найкраща доставка суші! Все швидко та оперативно і смачно! Плюс багато бонусів на замовлення, чи то знижка, чи то в певні дні додатковий рол за 1 грн. І ще в інстаграмі по понеділках бувають розіграші купонів на 100,200,300 грн знижки.”
“Одне із найкращих місць на Олексіївці. Смачно, ситно, ціна адекватна. Більше 3-х років проводимо тут сімейні вечори.”
“Дуже смачно. В закладі чисто та затишно. Спостерігається корпоративна любов до автомобілів марки Міні. Раджу спробувати - шаурма чудова!”
“Замовляємо з доставкою додому шашлик та багато чого іншого саме тут вже впродовж декількох років, бо смачно, вчасно, привітно! Дякую команді закладу!”
“Я бажаю мати 10 зірок! Чорне різотто з рибою було чудово! Люблю це місце і нагадую мені паризьке бістро”
“Ми змінили 3 садочки, але" Веселі ходинки " це справді найкращий садочок!Щиро вдячна директору Яременко Я.Г. та усім вихователям та вчителям! Дитина з радістю йде до садочка, безліч гуртків!Дякуємо за Вашу старанну працю!”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Приємна, затишна кав'ярня. Завжди чисто та завжди смачно готують. Дуже класна випічка та кава на будь-який смак. Якщо не знаєте, де купити каву, перебуваючи біля метро Героїв Праці, то рекомендую :)”
“Дуже сподобалось це кафе, обслуговування швидке, страви смачні, офіціантка Кудлач Анастасія була дуже милою та привітною!)) Обовʼязково повернемось ще!)”
“Дуже смачний шашлик обслуговування на висоті вчасна доставка добрі ціни і всі продавці чемні и люб'язно обслуговують дякую вам за все будьте такі завжди ♥️”
“Просто моя повага!!! Мало того що порція на свої гроші "не з'їдається" так ще й смак навіть для студентської (а вона завжди шавухою славилася) просто шикарний. Окреме дякую за халопіння і за його кількість, попросив гостро зробити і мало не пошкодував що у закладі не пошкодували) рекомендую до відвідування обов'язково!”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Була тут перший раз, але тепер точно знаю що не останній. Є .беседкі на відкритому повітрі, є напіввідчинені веранда і закритий зал. Тобто на будь-яку погоду і на будь-який час року. Гарне оформлення, привітний персонал і багато інших +++”
“Гарне та затишне місце, смачна кухня. Приємні ціни”
“Добре і дуже добре. Креативний інтер'єр.”
“Хороше місце, затишно, великі порції та дуже демократичні ціни. Дуже ввічливий і дбайливий персонал:) був там вперше з Друзям за їхньою порадою-сподобалося) інакше б з Олексіївки не їхав”
“Дуже смачний капучіно від хлопця з бородою. Він був трохи замучений. Але капучіно зробив дуже смачний)) тому п'ять з п'яти))”
“Дуже сподобалось. Страви смачні та ситні. Наче вдома. Персонал дуже привітний. Раджу!!!”
“У цій місцевості, на краю географії, не знаю краще та душевніше закладу. Все чудово – смачно, недорого, затишно. Велике спасибі всьому персоналу. Рекомендую всім, особливо хто хоче поринути в атмосферу 70-80-х.”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Клієнтоорієнтованість, але за 20-30 хвилин до закриття, починають все прибирати з прилавка”
“27.02.24 Відвідав знамениту піцерію "Good Time" у Харкові, і враження просто приголомшливі! Ця піцерія стала для мене відкриттям і справжнім гастрономічним задоволенням. Піца тут - на найвищому рівні: тонке-товсте тісто, свіжі інгредієнти і вдалі поєднання смаків. Обслуговування на висоті, доброзичливий персонал, усміхнений і світлий. Рекомендую "Good Time" усім поціновувачам смачної та якісної піци, це місце точно відповідає своїй репутації!”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”
“Затишне та смачне місце! Раджу!!”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Чисто, затишно, смачне морозиво. Для дітей спеціальний ігровий куточок, величезний плюс і дякую за таку приємність.”