Огляд каталогу
- 1,710 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1710 результатів
Перегляньте смачне у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,710 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 580,060 відгуків та оцінок.
“Дуже вдячні закладу за атмосферу та обслуговування. Приємний персонал, охайний вид та чистота закладу залишила гарні емоції. Звісно, не можу не підмітити, як смачно та гарно приготовлені та подані замовлені страви. Обовʼязково відвідаємо в наступний раз!”
“Давно я не відчувала такого затишку. Це не просто кафе, це як зайти в гості до грузинської сім'ї. Тобі тут завжди раді. Можу сказати однозначно, якщо ви тут не були, заходьте обов'язково, і все що ви не замовите буде найвищої якості.”
“Дуже смачна їжа!))) Чудовий сервіс, привітний персонал! Кайфова атмосфера”
“Гарне місце для відпочинку, але купатися заборонено, хоча декого це не зупиняє!”
“Гарне затишне місце для відпочинку у невеликій компанії”
“Була в цьому кафе один раз на бенкеті. Приміщення виглядає добре. Столи красиво сервіровані. Посуд хороший. Їжа вся була смачна. Музика чудова. Туалет чистий. З мінусів – нам принесли скисний компот та теплий алкоголь.”
“Гарне місце, меню велике, все смачно рекомендую) ціни адекватні)”
“Дуже смачні суші та піца. Гарне пакування. Доставка швидко та якісне обслуговування. Рекомендую та обов'язково буду замовляти ще,❤️❤️❤️”
“Мамма мія, паста мія. Дуже смачно і швидко. Заправляйтесь ;)”
“Дуже гарне місце, затишно, смачно, порції від душі! Стейки божественний, єдине місце, де мені сподобався салат цезар. точно будемо відвідувати ще!”
“Не раз зверталася і достеменно знаю, як співробітники, та й сама Олена цінують своїх клієнтів! Вони не просто організують ваше свято, вони стануть святом! Від першого дзвінка до них і до останньої хвилини урочистостей! Не треба буде ні про що переживати, все буде зроблено за вас, залишається лише насолоджуватися! Крім того, вони завжди пам'ятають про наші особисті свята, завжди вносять свою нотку в подію і якийсь приємний сюрприз! Рекомендую від щирого серця!”
“Дуже смачна піца,найкраща на районі!”
“Майже щодня заходжу за булочками та десертами. Все супер. Все смачно. Дівчата приемні. Ціни дуже адекватні.”
ПМ-ТЕХ — це місце в Пісочині, де власникам авто допомагають швидко та організовано пройти важливі технічні процедури без зайвих нервів. Якщо вам потрібні документи для автомобіля, особливо привезеного з США, тут роблять усе максимально чітко й у погоджені строки.
“Відмінно, щас їх оновили стало краще”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Ходила на брівки у цей салон до майстра Валерії – все чудово! Дівчина привітна, з доброю посмішкою, дуже приємна у спілкуванні. Загалом, як і дівчина зі світлим волоссям (адміністратор, як я вважаю), - зустріли тепло, запропонували чай, каву, воду. Валерія сфотографувала мене, зробила кілька компліментів, що дуже порадувало та створило приємну атмосферу. Саме приміщення дуже гарне, світле. Дякую вам! Обов'язково ще прийду – і не лише на брови!”
“Чарівна кава та напої. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можна прийти з дітьми їсти дитячий куточок, морозиво молочні коктелі для дітей та всякі смакоти.”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Дуже приємна атмосфера, заходили з чоловіком, працювали дві дівчини, дуже привітні, кава смачна, і дуже сподобався киш із куркою та грибами. Раджу для відвідування, залишилися лише позитивні емоції.”
“Дуже смачно, за цінами – дуже демократично. Радянський інтер'єр та принцип роботи. Замовляєш їжу за барною стійкою, потім сідаєш за столик і тобі її приносять.”
“Сьогодні брали айс какао та блакитну лагуну - все дуже гарно збалансовано за смаками та кількістю льоду. Дуже смачно та гарний об'єм! Привітна дівчина :) дякуємо! Обов'язково завітаємо ще!”
“Кав'ярня приємна та мінімалістична. Ціни адекватні: капучино 200 мл. - 50 грн, круасан з чоколадом - 69 грн. Капучино не гірке, ніжне, пінки присутня. Круасан гарно спечений, із достатньою начинкою всередині, яка не нудотно солодка. Атмосфера спокійна, в якій хочеться працювати, вчитися.”
“Гарно, затишно та смачно. Дуже сподобалась нова піца "4 сира".”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Ще одне гарне місце зі смачним фо-бо та лазнею Бао.”
“Чудове місце для проведення зустрічей, побачень та просто насолоди кухнею та єднання з природою! Дуже смачна кухня! Приголомшливий шашлик та теплі салати з печінкою та телятиною. Дуже сподобався салат "Цезар" із креветками) Абсолютно демократичні ціни. А обслуговування просто вище за всякі похвали! Дуже уважні господарі, які ставляться до всіх клієнтів як до родичів або найдорожчих гостей) Сподобалося неймовірно! Бажаємо багато клієнтів і процвітання у Вашому бізнесі. Дякуємо за такий оазис Щастя та Задоволення у великому місті!”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Чудове місце. Дуже смачно. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую вам. І головне продовжуйте працювати в таких важких умовах.”