Огляд каталогу
- 64 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 64 результатів
Перегляньте снеки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 64 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 13,653 відгуків та оцінок.
“Відмінне місце для відпочинку, кухня дуже смачна, пиво і напої завжди свіжі !!!”
“Шалено смачну каву і приємний персонал)”
“Смачна кава і десерти. Ціни одни з найнижчих серед кав'ярень! Тим паче співвідношення ціна/якість найкраща. Привітний персонал і гарний Інтер'єр. Високі стелі і доволі просторе приміщення.”
“Гарне маленьке місце з 4 місцями надворі та однією кабінкою всередині. Скуштували великий капучіно з льодом, який вийшов чудовим :)”
“Дуже класне поєднання Кафе та магазину з квітами. Є живі квіти, стабілізовані та декор. Сидиш п'єш каву відчуття, що перебуваєш у саду з квітами, а за вікном падає сніг. Нам у Вас сподобаюся, Повернемося до Вас ще.”
“Дуже смачно. Швидко доставка. Піцца тепла приїхала, в сушах багато риби) я задоволена ) а ці навчальні для гендер паті штуки це взагалі покорило мене) і для діток розмальовка є.”
“Дуже гарне обслуговування, татар з телятини дуже смачний , халумі як на Кіпрі , як з Греції в один в один , стейк рибай огонь , найсмачніші коктейлі з усього Харкова,рекомендую”
“Смачная кава та приємна атмосфера.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Досить часто відвідую цю кав'ярню. Тут дуже смачна кава, готують її начебто з любов'ю. Хочеться завжди його”
“Дуже приємна затишна кав'ярня - зазвичай беру чай і читаю книжку”
“Пиво було зіпсовано, але зараз усе повернулося на круги свої. Хлопці чудові, обслуговують швидко”
“Дуже смачна шаурма! Також нещодавно зʼявилась картопля фрі та нагетси. Жінка сказала, що буде ще більш різноманітне меню незабаром. Брав з куркою, багато мʼяса, ситна. Задоволений. Спокійно поїв на їх майданчику. 10/10 Раджу”
“Доброго усім вечора.Пощастило відвідати це чудове місто.Поспішаю поділитися враженнями. Інтер'єр чудовий-дуже стильно,затишно,багато цікавих дрібниць.На моє враження,на Салтівці взагалі немає закладів з таким вдалим оформленням.Літній майданчик, щоправда,нічим особливим не відрізняється-просто столики під парасольками. Відносно кухні-ми з сім'єю покуштували тільки два вида гамбургерів та картоплю з фірмовою колбаскою.Гамбургери відмінні-соковиті,з оригінальними начинками та правильною подачею.Колбаска з картоплею теж смачна,нам сподобалось.Трохи підпортила враження від закладу шумна компанія за сусіднім столиком ,яка увесь час,перекрикуючи один одного, щось дуже емоційно обговорювала за допомогою нецензурних слів.Але ми вирішили не псувати собі вечір та намагались не звертати на них уваги. В цілому,заклад дуже достойний,усім рекомендую.”
“Я є постійною клієнткою мережі й завжди залишаюся задоволеною обслуговуванням. Тут завжди чисто, сучасно й комфортно. Якість пального відмінна — машина працює бездоганно, і це для мене головне. Дуже подобається, що на заправці можна випити смачну каву та перекусити, атмосфера приємна й затишна. SOCAR для мене — це не просто заправка, а місце, де приємно зупинитися й перепочити в дорозі. Дякую за стабільно високий сервіс і турботу про клієнтів!”
“Якісні послуги найкрутіша заправка в Україні.”
“Дуже приємний заклад, що повністю наповнений живими рослинами. Саме це створює приємну атмосферу затишку і покою. За вікном метушня, а ти насолоджуєшся смачною кавою за приємною бесідою. Гарне розташування, близько до метро та парковки. Приємна команда співробітників, оперативно та смачно готують усі напої. Також десерти варті уваги, особливо сподобався Макарон з дор-блю і грушею. Візитом дуже задоволена:)”
“Дуже привітний колектив! Завжди чистий туалет. ВСЕ СУПЕР!!!”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Найкращий какао. Багато незвичайних авторських напоїв, наприклад, кава зі Швеппсом (смачно!). Ходимо з чоловіком щодня!”
“У цій місцевості, на краю географії, не знаю краще та душевніше закладу. Все чудово – смачно, недорого, затишно. Велике спасибі всьому персоналу. Рекомендую всім, особливо хто хоче поринути в атмосферу 70-80-х.”
“Ставлю п'ять зірок за те, що впровадили чудовий додаток Pick &go. Завдяки ньому я забув, що таке черги на касі.”
“Доволі непогане місце з цікавим дизайном”
“Дуже вдячна Александру! Машину отримала ідеально вимиту і зовні і салон, жодної порошинки. Александр - людина вдячна, ввічлива, та й головне, професіонал свого діла, такої кількості автомобільної хімії та ганчірочок я не бачила ні на одної з автомийок нашого міста! Довподоби все! Мене влаштовує ціна і якість. Рекомендую!”
“Все добре і смачно,але шкода що 2 поверх більше не працює”
“12.09.2023 відмічали день народження мами у ресторані Корона. Все дуже сподобалось. Їжа смачна (медові крильця - заслуговують окремої похвали). Гарний інтер'єр з дуже зручними диванчиками та кріслами, у внутрішньому дворі ресторану є літня тераса зі ставком в якому плавають рибки, все сприяє відпочинку і гарному настрою. Музика приємна, ненав'язлива, не гучна, вона надавала фон для спілкування. Адміністратор Тетяна дуже ввічлива та привітна, гарний сервіс та чесний розрахунок! Все сподобалось, всім рекомендую!”
“Смачно, затишно. Сподобалось що перевіряють сертифікат вакцинайії, а не просто питають чи він є.”