Огляд каталогу
- 41 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 41 результатів
Перегляньте сорти кави у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 41 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 4,180 відгуків та оцінок.
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“приємний персонал,смачно, тепло, запашна кава.”
“Все добре, смачно, але є одне прохання - зробіть позначки про заборону курити за столиками.”
“Являюсь клієнтом Яскравої кави вже близько 2 років. Все супер. Колись приїхав один вид кави пересмажений,замінили безкоштовно без проблем. Хороший підхід.Дякую!”
“П’ю каву вже рік. Дуже подобається різноманіття смаків. І чудова ціна.”
“Все сподобалось Бариста Анастасія дуже чемна і приємна людина та готує дуже смачну каву Дякую за таке обслуговування”
“Обожнюю цей заклад, особливо подорозі на роботу. Завжди швидко. якісне обслуговування. Привітний персонал, який підіймає настрій на весь день та, звісно, смачна кава. Що може бути краще?”
“Кофейня понравилась.Обстановка душевная.Бариста Марго приятная девушка,которая хорошо разбирается в кофе и смогла предложить вкусный кофе.Рекомендую.”
“Чисто, комфортно, затишно, привітні дівчата, домашня атмосфера.”
“Чудова пекарня,неймовірно, просто фантастично смачна вся продукція. Хліб, круасан, тістечка, торти - це неперевершений смак! Друзі,ви - неймовірні! Працюйте нам на радість , ми ваші фанати!!! Миру і процвітання вашому бізнесу!”
“Демократичному тапіру, тотемнії тваринці харківського осередку партії Демократична Сокира, сподобалося ця кав'ярня”
“Дуже приємні Баріста , Анастасія, Маргарита, дівчата вічливи, дужє все професійно, смачна кава, завжди чисто, приємно заходити, дівчатка завжди зустрічають з усмішкою, діткам дуже подобається заходити в кафе, і людям похилого віку,на всі смаки є що вибрати, коли в роздумах, то дівчатка підскажутьі вічлово пропонують що є в наявності.Дякую адміну за професійних Баріста, процвітайте далі❤️”
“Найкраща кава в районі! Дякую, хлопці, ви не просто варите каву, ви створюєте настрій P.s. дуже смачні Шу. Навіть складно вибрати, які найсмачніші: шоколад, крем-брюле чи заварне?”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Приємне кафе все дуже швидко. Єдине неприємне - холодильник занадто галасливий, періодично гуде.”
“Одна з улюблених кав'ярень у центрі з невимушеним та уважним обслуговуванням, гарним приготуванням кави та можливістю попити моносорта. Невелика десертна група представлена привізною випічкою. Ціни середні по місту. Інтер'єр веселий, з дитячим та грайливим мотивом. Дітям подобається. У кав'ярні представлено також ряд малих кофемашин під оренду як додому, так і в магазини та офіси.”
“Невелике затишне кафе, смачний шу, 35 грн за шт, шоколадний більш насичений, білий крем більш нейтральний для тих хто не любить солодке. Великий вибір кави. Рекомендую”
“Урбан кав'ярня у найкращих традиціях. Чудові вікна на всю стіну. Десерти, від яких хочеться ніколи не сідати на дієту. Кава з будь-яким молоком, взагалі з будь-яким. Навіть із кокосовим. Затишні чашки та можливість поспілкуватися з айтішниками з офісу зверху довершують справу.”
“Кухня пристойна , індійка супер ! Швидкість приготування і обслуговування приємно порадувала . Чудова панорама на Харків”
“Класна кав'ярня Вперше скуштувала каву з полуничним сиропом:) Супер! Салатики теж смачні-рекомендую”
“Перша кав'ярня міста де готують справжню каву по-східному.”
“Крута крамниця з купою різних сортів чаїв та кави на будь-який смак.”
“Чудовий затишний заклад з гарною кавою та приємною дівчиною-баристою”
“Все просто чудово, полюбляю ходити до вас”
“Можна посидіти в приємній атмосфері. Помітила, що перестала грати голосна музика, яка раніше відволікала. Ще на якийсь час керівництво чомусь відмовилося від чашок і перейшло на стаканчики, але після зворотнього зв'язку клієнтів повернулося до чашок ; )”
“Працює з 7.00, що дуже зручно, діє система знижок”
“Найкраща кавʼярня у місті! Кожного дня заїжджаємо не тільки за кавою, а й за приємним спілкуванням з дівчатами, які там працюють! Дуже дякуємо за смачну каву та неймовірну атмосферу у закладі!”
“Дуже смачна кава! Приємний барист: швидко працює, а головне - якісно Рекомендую))”