Огляд каталогу
- 1,929 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 1929 результатів
Перегляньте сто у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,929 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 122,474 відгуків та оцінок.
“Один із небагатьох магазинів, що працюють до 20:00. Дякую!”
“Автосервіс топ. Робив у них ходову і гальма на Mitsubishi (поточні ТО - само собою розуміється). Завжди все якісно, професійно, швидко і за розумними цінами (без невиправданих націнок). Майстри - профі своєї справи. Менеджери/оператори у спілкуванні ввічливі, професійні, клієнтоорієнтовані. Однозначно рекомендую.”
“Мав проблему з двигуном, машина глохла на ходу. На" Перша СТОлиця"швидко розібрались, замінили свічки і ще почистили якусь штуку (не пам’ятаю назву). Їжджу вже місяць – все ідеально. Хлопці знають свою справу, респект!”
“Професійне обслуговування, демократичні ціни. Комп'ютерна діагностика Замовлення запчастин з доставкою на СТО протягом дня. Наявність спеціалізованого інструменту. Дуже зручно, все в одному місці. Якісне, професійне антикорозійне оброблення кузова.”
“Останні два роки обслуговую авто на цьому СТО. Професійна команда молодих фахівці, швидкий та якісний сервіс. Повністю задовольняє ціна та якість.”
“Обслуговав свій Nissan Navara. Все зробили вчасно та по вищому класу”
“Привітні та компетентні продавці - радять.”
“Величезна подяка всім співробітникам смарт-сервісу! Звертався з різних причин, жодного разу не відмовили! Навіть довелося раз свого смарта евакуатором везти з Полтавської обл. до Харкова саме на цей сервіс, бо був впевнений, що там точно все зроблять!”
“Якість обслуговування на вищому уровне.Мастера дуже ретельно ставляться до ремонту автомобіля. Велике спасибі менеджеру Денису, що допоміг проконсультувати, після чого залишилися тільки позитивні емоції. Однозначно рекомендую дане СТО !!!”
“Дуже вдячний всім співробітникам та керівництву УРЦ за продуктивну співпрацю. Якість виробів приємно здивувала, а саме замовлення було виготовлено та доставлено в найкоротші терміни. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!”
“Дякуємо хлопцям за порядність та підхід до клієнтів та своєї роботи. Зіткнувся з процедурою сертифікації автомобіля, порекомендували лабораторію на цю адресу, приїхав у призначений час. Сертифікацію пройшов успішно, хлопці - професіонали своєї справи, сертифікат отримав цього ж дня. Дякую за роботу, та подальшого розвитку Вам та Вашої клієнтської бази.”
“Відмінний магаз , відмінні хлопці працюють.”
“Дуже сподобався курс теорії, викладач усе пояснював просто та зрозуміло. Завдяки цьому здала теорію з першого разу. Також чудовий інструктор, який допоміг упевнено сісти за кермо. Олександр Вікторович терплячий та завжди спокійний у будь-якій ситуації, тому я також менше хвилювалася за кермом.”
“Хочу висловити щиру подяку автошколі за чудове теоретичне навчання! Окрема подяка викладачу Андрію Валерійовичу — пояснює все дуже доступно, чітко та з прикладами з реального життя. Завдяки його професіоналізму та зрозумілій подачі матеріалу вдалося скласти теоретичний іспит з першого разу на 20/20! Рекомендую всім, хто хоче не просто здати іспит, а й дійсно зрозуміти правила дорожнього руху.”
“Дякую велике привезли акум прямо до будинку, дуже задоволений, рекомендую”
“Фахівці високого рівня!! Завжди все класно!”
“Дякую велике привезли акум прямо до будинку, дуже задоволений, рекомендую”
“Можна сдати старий акумулятор, і отримати допомогу у встановленні. Менеджеру Славі -- подяка.”
“Машина VW CC TDI 200к пробігу. Приїхав на досить об'ємний комплекс робіт після пригону авто з-за кордону. Хочу відзначити якісну діагностику та рівень підходу до роботи (постійно підтримували зв'язок у телеграм та надсилали відео з усіма несправностями/зносами). З виявлених несправностей/зносів замінили лише те, що справді було необхідно. В іншому, наголосили на тому, за чим потрібно стежити і до чого готуватися. Також не можна не відзначити доброзичливість і ввічливість по відношенню до клієнта. Упродовж усього часу було максимально комфортне спілкування. Підсумок: Співвідношення ціна/якість/сервіс/строки – на 5+! Ні на мить не пошкодував, що звернувся! Хлопці, дякую за виконану роботу!”
“Все дуже швидко та професійно. Спіймала гвоздику в колесо. Усі відремонтували швидко. Діти на позитиві. Рекомендую.”
“Останні два роки обслуговую авто на цьому СТО. Професійна команда молодих фахівці, швидкий та якісний сервіс. Повністю задовольняє ціна та якість.”
“Як і багато хто з вас, я також люблю автомобілі і розумію, як часом важко вибрати автосервіс, якому можна довірити свій скарб. З кожним роком автомобілі стають все досконалішими та технологічнішими, але, на жаль, рівень фахівців на ринку автопослуг не завжди відповідає нашим очікуванням. Мене такий порядок речей не влаштовує і гадаю, що вас теж. Змінити таке ставлення як серед спеціалістів, так і автолюбителів покликаний наш автосервіс. Робила планове ТО, враження від автосервісу дуже приємне. Ціна вдвічі дешевша, ніж у дилера (від якого я втекла півтора роки тому, бо робили довго, брали дорого, виходило... загалом, там було багато косяків) Carbid порадував дуже уважним ставленням. Відповідальні, порядні та дуже тямущі люди. Жодної зайвої суєти та купи паперів, при цьому все, що потрібно – є. І все швидко, без зволікань. Я його знайшла. Кожному рекомендую!”
“Mazda 3 2006 року, купував у 2014 році. 1. Як купив була проблема з кондиціонером. За 5 років був на 4 різних сто: MasterService, Bosch та гаражні умільці. Змінювали компресор, прокладки, заправляв купу разів. Підсумок був один – 3 тижні і кондиціонер не працює. Звернувся до LevelMotors, одразу запитав за гарантію, бо заправляти щомісяця не варіант. Приїхав, проконсультували, зробили, дали гарантію на рік. Поки 1.5 місяця минуло, все ок, я задоволений. 2. Після цього вирішив у них обслуговуватись. Поміняв радіатор, гальмівну та ГУР рідини. Гальма привели до ладу та й загалом адекватно по машині розповіли що до чого. P.S. Сам вибираю послуги чи сервіси за відгуками, тому й вирішив написати, може кому корисно буде. В основному пишу коли все дуже погано чи справді залишився задоволений послугою. У разі другий варіант. Ціни на 50-100 грн дорожчі ніж у гаражах, але якість важливіша. Окреме спасибі менеджеру, який завжди був на зв'язку та майстру за хорошу роботу та консультацію. Однозначно рекомендую!”
“Проводив у хлопців заміну масла в коробці,двигуні,була заміна передніх колодок. Все чудово. Дуже задоволений!”
“Якісно і швидко обслужили систему кондиціонування, надали необхідну консультацію та відповіли на мої питання. Приємні і ввічливі майстри, гарний сервіс який однозначно рекомендую!”
“Звернувся з проблемою стуку в ходовій частині ,до цього їздив на два "сто" не змогли виявити проблему ,тут все зробили швидко і чітко,усунули несправність рекомендую.”
“Відмінний та якісний сервіс. Змінили дзеркало на авто за 20 хвилин. Доброзичливий персонал.”
“Звертаюсь другий раз по поліровку та видалення сколів, і кожен раз дуже задоволений кінцевим результатом та увагою до деталей. Рекомендую!”
“Все швидко перевірили,провели діагнозтику,помили радіатор та заправили,ціни не кусаються,працюють по совісті”
“Робота виконана на вищому рівні. Швидко. Якщо ви шукаєте хорошого майстра, рекомендую.”