Огляд каталогу
- 264 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 264 результатів
Перегляньте суши у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 264 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 129,335 відгуків та оцінок.
“Мені це місце здається дуже романтичним. Літній майданчик тут чудовий, проспект Науки завжди приємно споглядати. Подобається кухня, подача та офіціанти: на мою українську відповідають українською. Взагалі, один з найкращих закладів мережі в Україні: маю змогу порівняти з закладами у Дніпрі та у Черкасах. До речі, з усіх закладів з японською кухнею у Харкові саме тут готують найкращі супи!”
“Кухня пристойна , індійка супер ! Швидкість приготування і обслуговування приємно порадувала . Чудова панорама на Харків”
“Добра піцца, швидка доставка, для мене одна з найкращих піц по місту, що що, а саме піцца тут топ”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“Просто неймовірно!Все чудово привітний персонал, чудові ціни!”
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Найкраща кава! Підсів на нього, щодня п'ю Дякую Санек за каву!”
“Виникли проблеми з обслуговуванням українською,проте подзвонила менеджерка,висловила вибачення та надала подарунковий сертифікат,за що безмежно вдячна Тут піклуються про клієнтів,це важливо”
“Завжди на висоті - і сервіс, і доставка, і, звичайно ж, піца!”
“Мені дуже подобається кафе на Сквері Стрілка. Все дуже смачно та соковито !! До речі рекомендацую: шаурму з куркою та з овочами гриль!”
“Чудово та затишне місце. Гарна кухня, приємне обслуговування.”
“Дуже гарне місце, заради такого смачного рамену можна приїхати через пів міста.”
“Супер молодці! Захоплення та подяка!! Вперше замовляю в багато м'яса! Під час!!!... Гаряче!!! СМАЧНО!!! Замовляла на ін вперше.... сет Харківський + каре... це неймовірно смачно! Дякую велике! Успіхів у роботі! Так тримати!”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Порції в меню виглядають більшими й трохи відрізняються. Втім все досить смачно, добре обслуговування.”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Це взагалі інше місце! І це чудова новина, коли в нашому місті відкриваються нові заклади, хоч і зі старою назвою, але інше за ідеєю та рівнем. Приємна атмосфера, привітний персонал, все розказали та показали. Великий вибір страв на будь-який смак. Навіть зал без паління, що дуже приємно, коли можна насолоджуватись відвідуванням. Рекомендую!”
“Замовляли бокс, в який входить піцца на вибір, картопля фрі, соус на вибір та нагетси. Нагетси дуже ніжні та соковиті, картопля фрі смачна в міру солона. Тісто в піцці тонке, ніжне, сама піцца соковита. Брали гавайську дуже сподобалося. Обслуговування добре, дівчинка-менеджер привітна, доставка швидка. Головне - піцца гаряча”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Були літом. Їжа смачна. Замовляли сет суші. Напої та коктейльна карта теж добрі. Обслуговування гарне. Єдине побажання - покращити літню веранду, все хитається. Коли ми сиділи, пішов дощ. З навісу почало капати на нас. Пересіли. Але й там дощ нас застав. Хоча дощ був невеликий. Пересідати ще раз було вже незручно.”
“Піцу в "Чіз Піца" замовляли перший раз. Вибрали "Цезар" і "Мексиканську". Піца дуже смачна, начинки багато. Приїхала до нас швидко. Доставка була в протягом 30 хв + піца була горячая.По обслуговуванню все відмінно. Дівчина, яка приймала замовлення і кур'єр дуже ввічливі. Піца сподобалася) спасибі за смачну піцу і швидко доставку. Будемо замовляти ще)”
“Замовляємо тут регулярно для обіду або швидкого перекусу це чудовий варіант. Суші звичайні, смачні, без «вау»-ефекту, але стабільно хороші. Видно, що персонал старається і робить усе, щоб зберегти прийнятні ціни та якість. Зручно, швидко й без зайвого пафосу саме те, що потрібно, коли багато роботи. П’ять зірок за стабільність і уважне ставлення до клієнтів.”
“Дуже весело, як для мене, дуже гарна, танцювальная музика.Вiдпочили на всi 100%. Iжа смачна, коктейлi краше не замовляти, бо спиртного тим паче елiтного Ви в них не вiдчуэте, а так все дуже непогано!”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Як завжди все на високому рівні. Смачно, затишно, комфортно.”
“Хочу подякувати Вашому закладу за смачну вечерю та високий рівень обслуговування! Сказати, що були приємно вражені сервісом, це нічого не сказати! При замовленні кілограма яловичих ребер (м'яких, соковитих, просто тануть у роті) у подарунок все, що на фото! Так тримати, Jast meat!”
“Гарна компанія доставки, немає таких черг як на Новій пошті, завжди просторо. Ціни по доставці нижче і немає таких проблем в упаковці як на НП. Обслуговування приємне і професійне. Час доставки звичайно кульгає, але інших плюсів більше.”