Огляд каталогу
- 64 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 64 результатів
Перегляньте сім'єю у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 64 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 17,478 відгуків та оцінок.
“У закладі дуже прийнятні ціни Доппіо на фермі Арабіка - 25 грн 150 хороший, білий, сухий - 50 грн Кондитерський виріб просто неймовірний на смак, особливо сир за 70. Ціни топові Бариста компетентні та комунікабельні. Преса та воронка найкращі в місті.”
“Чудовий танцювальний колектив, чудовий вибір для вашої дитини.”
“Чудове місце для відпочинку сім'єю. Велична природа, прекрасні краєвиди, Святогірська Лавра, парки та набережна.”
“Вітання железнобітонному Харькову від нескореного Херсону. Дякую усім команді "Кавоманії" за компетентність, за великий вибір смаків та швидке замовлення... Замовляв і буду замовляти каву. Дуже дуже смачна і всім рекомендую.”
“Рекомендую заклад Алібі усім, хто бажає отримати задоволення від смачної їжі , затишної атмосфери та прекрасного сервісу! Меню дуже різноманітне, страви - просто шедевр! Особливо мені сподобались котлети зі щуки та неймовірний салат з вугрем і авокадо! А ще смачний український борщ з домашньою сметаною та салом!”
“Качки та маленький струмочок. Безтурботні дітлахи та їх мами. Дітячий майданчик. Усе дуже тихе та дивовижне.”
“Дорогуваті але дужеее смачні Бургери!!! Напої цікаві та п'янкі) Атмосфера просто чудова!”
“Привіт! Рекомендую до відвідування це кафе, бізнес ланчі тут - це рятувальний круг для ділової людини. Тут можна смачно швидко та смачно поїсти, а найголовніше, недорого. Весь колектив кафе просто молодці, професіонали своєї справи!)))”
“М'ясо замовив - і воно так і потекло між моїми зубима. Ващє м'ясо жирне. В смислі в Стіні такий крутий кусок відбивної був, що я протащився. А ще й грибочки біля нього поклали, то я навіть просльозився, так смачно було. А ще тут стоїть барабанна установка, я б її обняв, але трохи всоромився забитих тутухами офіків. Туси тут, духом чую, бувають аж гай шумить.”
“Обслуговування на вищому рівні, я задоволений. Виктор Прилуки”
“Круто, Класно! Прийдемо ще багато разів )))”
“Хороше місце для самостійного миття. Персонал зрозуміло все розповідає. Черги не було, та й бажаючі були. Краще мати дрібні гроші, т.к. оплата через термінал. Хоча можна розміняти на місці. Є гаряча вода, піна та інше. Висновок такий: можна використовувати, але краще одягати гірший одяг і робити це у літній період.”
“Дуже смачна піца. Буфет - один з найсмачнішх закладів Харкова. Рекомендую.”
“Бургери були супер! Соковиті, великі, ситні Картопля та соус теж на 10/10. Кальян зробили легкий як ми просили Загалом досвід відвідування дуже гарний)”
“Відмінне місце для бюджетного відпочинку у вихідні. Екотуризм: красиві коні, осел, який кричить як динозавр, поросята, дорослі кабани, курочки, дзвінкі півні, шелест очерету, дзвін комариків, спів птахів. Дрібний ставок з піщаним дном та пляжем. Для маленьких дітей супер. Для дорослих – повний релакс. Територія Оцінка: 5 Територія доглянута. Будиночки старі, але чисті, з електрикою, у них прохолодно навіть у дуже спекотний день. У вартість оренди будиночка входить окрема альтанка та мангал.”
“Був у квесті Немо! Друзі, всім раджу! Моїй молодшій сестричці дуже сподобалося! Попросила подарувати їй квести)))) Цікаво всім, і дорослим, і дітям! Ми тепер катаємось туди майже кожні вихідні! Вже майже всі квести пройшли! Навіть не знаю, що робитимемо, коли квести закінчаться... Окремо про персонал: доброзичливі, усміхнені, ввічливі... Окремий респект Антону, він чудово розповідає суть квесту і допомагає у проходженні якщо ми з сестрою тупим)))”
“Удобный магазин. Некоторые товары имеют эксклюзивные цены (варенка Лікарська, томатний сік Владам і т.і.)”
“Гарна піцерія. Смачна піца: відмінно підібрані склади начинок, мінімум тесту, вдалий соус. Крім того заклад має спокійний, милий і затишний інтер'єр. Приємно провести час.”
“Зараз стало краще, ніж було до війни. Привітний персонал. Смачна піца і салати. Великий вибір на будь який смак. Завершити вечерю можна чудовим десертом.”
“По перше, зустріли і привітались українською! Дякую! Дуже приємний офіціант Настя )) смачно. Ще й знижка до 16:00 була. Приємна атмосфера у центрі міста. Дякую, прийдемо ще”
“Я вдячна персоналу за гарне обслуговування та терпіння поки ми обирали кімнату. Гостинність та завжди готові допомогти у різних питаннях. Дуже чисті та затишні номери. Ми приїхали наприкінці жовтня. В номері тепло. Для нас включили опалення. Ми обрали великий й не пошкодували. Номер 1. Є холодильник та він працює дуже тихо. Постіль, рушники, навіть капці! Супер. Сантехніка в нормі. Коли їхали, я хвилювалася як і де ми зупинимося. Але готель сподобався. Є нюанси з їжею. Якщо ви хочете замовити у ресторані на першому поверсі, то знайте, що це треба робити зазделегідь. В них або багато клієнтів, або зачиняються дуже рано. Є ще дещо ... Якщо є сусіди поряд у номері, то готуйтеся слухати розмови, храп та інше. Тонкі стіни. Попри це, я дуже задоволена готелем. Вдячна за обслуговування та приємний відпочинок Бажаю успіхів!”
“Скромний старий приготував мені чудовий фруктовий чай! Моя мама сказала, що її капучино теж дуже смачне. Він ставиться до клієнтів так особисто та затишно. Запропонував безкоштовно додати динний сироп до капучино, і виявилося, що він дуже смачний! Весь цей час ми говорили про Харків як про добрих друзів. Мене ніколи так не ставили в кафе. Ціни... вау. Всього 60 гривень за чай і капучино! Обидва! Зазвичай у більшості місць один напій коштує понад 100, це мене вражає. Прийшов би сюди ще раз, на 100% рекомендую людям, які цінують гарне ставлення та гарну чашку кави :3”
“Валюшечка!Спасибі величезне за твою роботу!Це приголомшливі фото!Спасибі за професіалізм, вміння тонко відчувати дітей та вміння спілкуватися з ними на рівних.Ми отримали величезне задоволення від фотозйомок та море позитиву!Хочемо і обов'язково будемо фотографуватися у тебе ще!”
“Відмінний магазин, хороший асортимент, ввічливі продавці! Рекомендую, одяг цього бренду якісна!”
“Чудовий кокон! Якість на найвищому рівні. Дуже задоволена покупкою. Яскравий, красивий та функціональний”
“Тут уже не "Светр", а "Medova kava" Чудовий заклад, з приємним інтер'єром зелених тонах, спокійною атмосферою та чудовим обслуговуванням. Вперше у кав'ярні принесли графин із водою! Таке роблять навіть не всі ресторани. Замовляла американо та шоколадний медовик, все дуже смачно. Випічка свіжа.”
“Speaking- це пріоритетний спосіб спілкування для людей. А English speaking разом із Green Country – це один із пріоритетів для нашої родини. Обидві наші дитини перебувають у дбайливих руках Green Country та викладача осіннього розмовного курсу Enoch (Харків). Без перебільшення скажу, що діти ходять туди із задоволенням зараз і готові вже записуватись на весняний курс. Ваша команда – супер!”