Огляд каталогу
- 118 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 118 результатів
Перегляньте тварини у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 118 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 19,164 відгуків та оцінок.
“Сьогодні 12.04.2024 зранку неможливо було вийти з під'їзду багатоповерхівки, оскільки агресивна собака кидалася на людей. Одного сусіда вкусила за ногу, літня жінка ледь відбилася господарською сумкою, налякали сім'ю з дітьми , одна а з мешканок змогла вийти з під'їзду тільки завдяки перцевому балончику. Я зателефонувала в КП " ЦПТ" ( відповіли одразу) , пояснила ситуацію, співротник попросив фото собаки. Через 10 хвилин вже приїхали із служби і врятувати мешканців. (Собака дійсно був вкрай агресивно налаштований). Фахівці дуже ввічливо спілкувалися по телефону, зробили все дуже швидко і професійно. Молодці! Велике спасибі! Незважаючи на війну,все працює злагоджено і для харків'ян. Дякую! Миру і злагоди!”
“Відправив свого сина Льошу Андросова на розведення! Спасибі!!”
“Гарний магазин для тварин. Великий вибір вітамінів кормів та смакот для собак. Тішить що дефіцитний нашийник від кліщі завжди можна купити на замовлення. Ціни досить демократичні.”
“Сучасне, якісне й високо технологічне підприємство.”
“Чудове обслуговування, висока якість.”
“Працюють щодня окрім неділі. Завжди все є, зручно, поряд із будинком.”
“Не перший раз залишаємо свого кота Гектора в готелі для тварин Дарліс, і, як завжди, дуже задоволені. Персонал уважний, видно, що люблять тварин. ❤️ Дві Іри зранку і ввечері знімали нам відеозвіти про кота, хоча знаю, з Гектором їм було не легко )) Також можна спостерігати цілодобово по відео за своїм улюбленцем. У номері чистенько, теплі поли. Одним словом - все зроблено для того, щоб тваринкі було комфортно. Хочу адресувати слова подяки керівнику готелю Дарліс Сергію: велике Вам дякую, що в такий нелегкий воєнний час готель працює і радо приймає тварин. Бажаю Вам витримки і побільше хороших чотирилапих відвідувачів. Як на мене- Дарліс є справді кращим готелем для тварин в Харкові. Удачі Вам і процвітання!”
“Добрий день відвідувачам цього сайту. Хочу залишити тут слова великої вдячності Олександрі, яка замінила нашим котикам маму на час нашої відсутності. Чистота, охайність, дбайливе відношення до діточок. Звичайно, десь добу котики звикали. Саша з ними спілкувалась, гралась, вмовляла не сумувати і як результат, вони доволі швидко відновили навички до ігор. Ще з окремих плюсів це те, що у котиків була можливість розім'яти кісточки і побавитись іграшками. Двічі на день отримували фото та відео про діточок, спілкувалися по телефону з Котомамою)) Якщо виникне потреба, обов'язково тільки до Сашуні! Ще раз дякую від усього серця!”
“Завжди водимо сюди наших тваринок! Тут професіонали своєї справи. Вакцини,операції,консультації все на вищому рівні. Босю тут рятували не 1 раз”
“Дуже приємно, що є такі заклади, які дають можливість зробити добро. Дякую!”
“Дуже гарна студія. Приємний персонал та знижки.”
“У нашого собаки була жахлива алергія, почервоніння по всьому тілу, моторошний свербіж. Майже 2 роки ми безрезультатно намагалися полегшити його стан. Зверталися до інших ветеринарів, але, на жаль, нічого не допомагало. Собака став худнути, знизилася активність ... думали він почав старіти (((Випадково, за порадою друзів дізналися про цю Клініку і Чудовому Доктора Наталі Анатоліївні! До огляду і з'ясування причин хвороби нашого вихованця поставилися з усією серйозністю: відразу ж взяли необхідні аналізи, собаку оглянув). (Довгий, докладний АЛЕ що найважливіше Дійсний! Вже через тиждень собака стала помітно краще себе відчувати, Пес став Активний, знову як дитина скаче і грає))) Наталія Анатоліївна, Ви просто супер Доктор! а відношення і рівень сервісу на висоті. Не думала що в наш час таке можливо.”
Перукарня з домашньою атмосферою та дружньою командою. Постійні клієнти відзначають майстерність і корисні поради з догляду за волоссям.
“Професійні ветеринари. Якісне обслуговування. Найголовніше що лікують тваринок, а не вбивають. Рекомендую”
“Чудове місце для відпочинку сім'єю. Велична природа, прекрасні краєвиди, Святогірська Лавра, парки та набережна.”
“Прекрасний комплекс для відпочинку, розваг, святкування особливих подій. Гарне обслуговування! Рекомендую!”
“Один із найкращих закладів у Харкові! Інтер'єр, кухня, кальяни – все на рівні! Буваю у всіх їхніх закладах і що що, а кальяни забивати вони вміють ;) Так що якщо шукайте димних і смачних, то вам сюди!) Перше знайомство з ними було приблизно роки два тому і з тих пір я тут частий гість!) Так що відгук пишу не на емоціях від першого відвідування, а відштовхуючись; P.S. Дякую, що завжди радієте! І до нових зустрічей! ;)”
“Андрій дуже добра і чуйна людина, любить та розуміє тваринок. Вперше в житті довелось розлучитися з моїм Кексиком (це той-пінчер, маленький але з норовливим характером) аж на три тижні. Дуже переймалася. Але забрала додому здорового і радісного песика. Звісно, скучив за хозяйкою але видно, що йому було добре.”
“Моя дочка ходить на стайню Lucky Horse вже другий рік, спочатку я ставилася скептично і побоюванням до верхової їзди, все-таки це тварина і не відомо, як вона поведеться, але я дуже швидко переконалася в тому, що на першому місці у тренера Тютерьової Валентини безпека і навик, і мої страхи хіба що. їзда у доньки за ці два роки. Дякуємо тренеру Валентині за її багаторічний досвід роботи з кіньми, який вона передає учням.”
“Дуже гарне місце для прогулянок!”
“Купую тут їжу для свого кота вже 7 років. Тут стерелізував, тут лікував його коли він забив собі лапу. Помірні ціни, привітний лікар. Що важливо- працюють без вихідних.”
“доброго дня, підкажіть будь ласка чи роблять у цій клініці ветеринарний паспорт ??”
“Сьогодні в черговий раз отримала велике задоволення від відвідування магазину: професійні консультанти, що пам'ятають всіх постійних клієнтів та їх вподобання - велика рідкість зараз. Особливо хочу відзначити консультанську Любов!)”
“Найкраще місце в Харківській області, просто приголомшливе!”
“Що б зрозуміти - потрібно побачити”
“Приємні, ввічливі фахівці. Рекомендую ветлікарню Сімба”
“Затишні колоритні номери, мангал та зона відпочинку на вулиці, природа, ліс, територія захищена та під охороною, все сподобалося”