Я це KAVA
“Дуже приємна затишна кав'ярня - зазвичай беру чай і читаю книжку”
Знайдено 12 результатів
“Дуже приємна затишна кав'ярня - зазвичай беру чай і читаю книжку”
“Дуже приємне місце для бюджетного та смачного бранчу. Саме на цій точці атмосфера спокійна й затишна. Персонал швидко обслуговує. Страви смачні, порції адекватні, а ціни — повністю виправдані. Рекомендую для тих, хто шукає якість без переплат.”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Дуже смачні страви. Любимо ходити сім’єю на піцу. Найулюбленіші овочеві та морська піца. Дякую за смачні враження.”
“Все на вищому рівні, музика обслуговування отмосферой”
“Чудове кафе. Ставлю авансом 5, хоча у салаті Цезар було недостатньо соусу, а тирамісу було занадто солодким.”
“Чудовий готель! 5* дійсно, дуже смачна їжа, особиста - дуже привітна та корисна, чудове місце для проживання! На сьогоднішній день один з найкращих готелів, де я зупинився, і, безумовно, правильний вибір для проведення медового місяця;)”
“Приємне заклад, хороша кухня і привітний персонал. А ще там нереально смачний гранатовий сидр і одна з кращих піц 4 сиру в місті.”
“Дуже симпатичне місце з смачною кавою.”
“Приємне місце. Затишно, чисто, ввічливі дівчатка та смачні напої.”