Огляд каталогу
- 119 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 119 результатів
Перегляньте турбота у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 119 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 9,188 відгуків та оцінок.
“Хороший шашлик та обслуговування”
“Відмінно , ще раз відмінно. Дуже до вподоби. Дорогувато, але розуміємо - "дешева риба - дешева юшка".”
“У центрі працюють справжні професіонали своєї справи Професіоналізм на першому місці”
“Ходжу весь час за книгами для управлінців до одного продавця. Вигідніше, ніж у більшості магазинів Харкова”
“Замовляв шість щілинних дифузорів під підвісні стелі. Відповідальний, ввічливий персонал – швидко відреагували, зорієнтували за рішеннями та цінами та відправили в роботу. За тиждень готові дифузори були на об'єкті. Дякую за роботу.”
“Затишне, домашнє місце. Заходьте, гостям тут завжди раді.”
“Тут як завжди смачні шарики та кава. Заходжу для отримання насолоди.”
“Нещодавно був у цьому відділенні банку. Перше на що звернув увагу при вході – відділення охайне, чисте та сучасне, в якому приємно перебувати. З обслуговування теж задоволений, дякую керівнику відділу Івану та менеджеру Вікторії. Відповіли на всі питання з доброзичливим ставленням і готовністю допомогти. Звертався з питань обслуговування юридичних осіб.”
“Помила, все чисто, без розлучень! Рекомендую.”
“Непогана закусочна і я вам всім її раджу, заходите якщо що.”
“Дуже смачна кава, відмінне обслуговування”
“Тому, що там вчиться мій син. хороші вчителі”
“Обслуговуюсь багато років. Прекрасний косметолог Інна, подолог Катя та перукар Женя. Рекомендую.”
“Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу медичного центру "Єва", особливо Ларисі Вікторівні Синявіній, дуже приємний та дбайливий лікар. Завдяки такому лікарю, якщо відвідувати вчасно мамолога можна уникнути нежелетальних діагнозів. Також хочу висловити величезну подяку анастезіологові, дуже хорошому чоловікові, кращого анастезіолога я ще не зустрічала, медсестричці операційній, палатним медсестричкам та решті персоналу. Усі дуже хороші та приємні люди. Дякую Вам велике! Дай Бог Вам усім здоров'я.”
“Крута кав'ярня, разнобразних меню, є не тільки каву але і чай, і кава в зернах, добрий бариста покаже і розповість, і люб'язно измельчит ваш кави.”
“Все сподобалося, фото вийшли супер!”
“Користуюсь уже 2 роки. Помити свій універсал виходить за 50 українських гривень (вода - піна - вода)!!!!! Особливо респект власникам: стежать за станом обладнання. Нещодавно зробили ремонт. Є послуги, як витерти машину або салон протерти. Хороший майданчик для того, щоб машину витерти, є пилососи на вулиці. Коротше все круто! Дуже задоволений і всім рекомендую))) +100500”
“Все сподобалося. Записалася день у день. Помили добре, хоча машина була дуже брудною, показали, де можна почекати, щоби не стояти на вулиці взимку. Єдине, довелося чекати на бокс мін 10-15, але для мене це не суттєво.”
“Ходимо в цей садок, донечці подобається, я задоволена вибором саду для дитини, вихователі хороші, займаються з дітьми, в загальному я задоволена”
“Косметологічний центр, де все дуже суворо. Педантичність у всьому: у відношенні з пацієнтом, у процедурі. Тут – робота на результат. Тут дуже вигідні ціни на лазерну процедуру. Є бажання дуже потрапити на контурну пластику-ще не дійшла))))”
“Хочу сказати велике дякую Володимиру за його допомогу. З ним легко говорити на відверті теми і він швидко приводить до тями, допомагаючи подивитися на ситуацію з різних сторін, таким чином купуючи катастрофізацію. Плавно підводить до суті проблеми, задаючи правильні питання. Всього 3 заняття допомогли мені переосмислити ситуацію, в якій я перебуваю. Відчувається його інтерес до проблеми та бажання допомогти.”
“Було-стало, заїхав на мийку, заразом допомогли вирішити проблему з підфарбуванням))) всі норми цілком симпотично”
“Спочатку я йшла до MR.BAR, щоб просто навчитися розбиратися в алкоголі. Віскі, бренді, ром і т.д. - для мене смутно розрізнялися за кольором і яскравим етикеток. І ось з першого знайомства з школою (як зараз пам'ятаю, це була дегустація джина і коктейлів на його основі) я зрозуміла, що це насправді дуже цікаво. Цікаво не тільки дегустувати алкоголь)) Крім того, що ти вчишся розбиратися в його класифікаціях, методах провадження, етапи розвитку цієї індустрії в різних регіонах світу, як бонус - повторюєш заодно і історію, і географію, і іноземну мову)) Як наслідок - зміна роботи і почуття безмежного щастя від того, що є можливість займатися улюбленою справою і (о боги!) навіть зарплату через це отримувати)) MR.BAR - це дивовижний світ, де тобі реально НАВЧАЮТЬ, мотивують до саморозвитку, допомагають і підтримують. І не тому, що ти заплатив, як це часто буває в багатьох освітніх установах, а тому що по-справжньому вкладають душу, намагаються, щоб все було зрозуміло і залишаються з тобою на зв'язку навіть після закінчення курсів)) В загальному, 5 тижнів пройшли як 5 хвилин і це були найкрутіші 5 тижнів !!)) Дякую улюблений MR.BAR, за нову цікаву життя, величезний багаж знань і прагнення рости і розвиватися !!)))) і най-най велике спасибі Наташі - ти просто самий кращий учитель, наставник, друг і профі в своїй справі !!!!”