Огляд каталогу
- 666 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 666 результатів
Перегляньте ужин у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 666 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 382,003 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца, шалено подобається”
“Дуже затишне місце, подалі від дороги, розташоване на цокольному поверсі і потрібно спускатися сходами, від чого з'являється відчуття, що ти втік від усіх проблем. Привітний містер по той бік лінії, що розділяє "виробник-споживач", завжди на хорошому настрої і дуже спонукає до себе. Кухня хороша, широкий вибір, і можна відкрити для себе щось нове. Раніше часто збиралися тут з друзями обговорити останні новини на районі, спланувати щось і просто поточити ляси, та й перекусити) Але тепер нікого тут і не залишилося, хтось поїхав, з кимось уже не спілкуємося через свою гордість, хтось потрапив у місця значно віддаленіші, ніж найвіддаленіші тут. Люблю заходити сюди восени, на початку жовтня, коли сонечко гріє, але ти вже в легкій куртці, листя жовтіє і тлом над тобою висить незрозуміла меланхолія. І ось коли заходиш, то тебе одразу обдає запахом свіжої випічки, а за ним настає і хвиля ностальгії, змушуючи пустити скупу сльозу по бувалим дням життя безтурботного та духу амбітних планів на неї. Дякую всім, у мене все”
“Місце смакової та візуальної насолоди. А ще дуже затишно і гарне обслуговування. Однозначний рекомендасьйон”
“Дуже смачні суші та роли, акуратно зроблені, з великою кількістю риби. Заклад маленький, але дуже затишний! Рекомендую!”
“Відмінне місце, гарна їжа, уважна адміністратор. Сподобалося планування-кожний столик ніби відокремлений від загального залу, додає відокремленості коли хочеш посидіти суто своєю компанією. Крім того, оперативно виручили з поминками.”
“Столовая супер, чисто и вкусно. После 16 ещё и скидки отличные.”
“Прекрасна смачна їжа за доступними цінами. Деякі піці смачніше, ніж в буфеті. Персонал розмовляє українською мовою. В закладі постійно чисто, є туалет. Часто бувають діти. Ціни адекватні. Хотілось би побачити повноцінне меню на вашій сторінці в інстаграм”
“Дякуємо за можливість придбати готові суші у магазині! Давно про таке мріяла! Приємним бонусом були якість та смак!”
“Відзначали ювілей матері. Залишилися дуже задоволені. Зал чистий, затишний. Персонал уважний та не нав'язливий. За невелику доплату дозволили ще 2 години після закриття погуляти до кафе))) Кухня смачна. Ціни адекватні. На людину вийшло 550грн, без спиртного та напоїв. Багато ще забрали додому)))”
“Інтер'єр, сервіс та меню повністю відповідають концепції закладу. Обслуговування ну дуже сподобалося, офік як стара знайома, порекомендувала сирники, ми і захваті. Замовили ще пельмені зае'печені з сиром - нереальні, коктейль з грушкою - нереальний. Ще й коктейлем пригостили. Ну це любов ❤️”
“Приємне місце для відпочинку з друзями. Суші смачні. Хороше обслуговування.”
“Мені дуже подобається шаурма 9/10 ,”
“Відмінне місце для відпочинку. Дуже смачний журавлинний сидр. Один із найкращих у місті”
“Смачно. Домашня атмосфера, затишно. Йдуть назустріч. Дуже дуже смачне пиво хмєлєвус.”
“Смачніше піци, ще не коштував ! Ціни помірні!”
“Гарне місце з доступними цінами”
“Дуже смачно! Кухареві респект. Поки перекидали гуму, вирішили зайти до "Зеленого кафе "Надія". Меню виглядає стильно. Вирішили замовити Баланьєзу, медальйони з пюре та Цезар. Готують смачніше будь-якого модного Харківського ресторану. Дякую! 31.10.2017”
“Всім добрий день! Вчора проводили у закладі поминальний обід. Все сподобалося. Зал теплий та затишний. Дуже вразило ставлення адміністрації - через те, що в нас було багато клопоту, складання меню вони взяли на себе. Їди було багато, страви різноманітні та смачні. Наприкінці всю їжу, без будь-яких прохань і питань, нам акуратно склали і віддали з собою. Загалом, якщо хочете провести банкет – настійно рекомендую цей заклад.”
“Чудове місце , смачна піца . Можно з собою , можна присісти на набережній біля річки , атмосфера чудова . Але прибрати під столами потрібно . Бо відчуття , що ти не в Харкові а в Ужгороді )”
“Інтер'єр трошки пошарпаний але якщо ви прийшли по смачну піцу а не по атмосферу то ви її отримаєте. Піца смачна. Можна замовити на виніс. Рекомендую піцу цезарь .”
“Великий вибір, дуже смачні суші, швидке приготування. Уважне обслуговування взагалі, особливо стосується однієї дівчини (не пам'ятаю ім'я), дуже доброзичливе ставлення до клієнта + кухарі сушисти завжди можуть підказати. А от іншим касирам треба повчитися у тієї дівчини.”
“Живу в п'яти хвилинах ходьби від метро Тракторний завод, і можу вам сказати знайти хорошу службу доставки суші досить складно в нашій окрузі! Те смак огидний, то вага не відповідає зазначеному в меню, то на доставку намагаються "втілити" вчорашні роли. Позитивні відгуки про вас чув не вперше, вирішили спробувати, дійсно смачні, свіжі і даєте право вибору або доставку або самовивіз що так само зручно і швидко!”
“Дуже смачно. Окрошку з рибою пробувала вперше, і дуже сподобалося. Роль був смачним, як і очікувала. Вино додало пікантності. Відвідаю ще! Дякую працівникам!”
“Відзначали 8 Березня. У ресторані є 2 зали зі зручними кріслами та диванами, приємна шрузинська музика, букети тюльпанів та зв'язки куль створювали додатково атмосферу свята. Офіціанти приємні та уважні. Зі страв куштували різні види хінкалі, рулетики з баклажанів з крем-сиром, шашлик з вирізки та ошийка, хачапурі по-королівськи. Остання страва сподобалася особливо. Залишилися задоволені та плануємо прийти ще раз)”