Огляд каталогу
- 666 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 666 результатів
Перегляньте ужин у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 666 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 382,003 відгуків та оцінок.
“Шикарне місце! Шикарні банкети! Супер сучасний декор! Такого наразі не робить ніхто в Харкові! Ми і наші гості були зачаровані! Смачні страви, також декоровані на вищому рівні! Дякуємо керівнику і всьому персоналу Робінзон за незабутні емоції! Смачно і красиво в одному місці!”
“Дуже смачна піца,найкраща на районі!”
“Їла сьогодні шаурму з картоплею фрі, було смачно, соковито і ситно!!! Також хочу сказати окреме спасибі за примарне обслуговування!!! Усміхнені, добрі та привітні працівники.”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Гарно, затишно та смачно. Дуже сподобалась нова піца "4 сира".”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Заклад, де поєднані сучасність і традиції.”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Багато локацій, є кухня з різноманітним меню, та традиційно ценним для Харкова сьогодення входом до підвалу. Сподобалось!”
“Найкраща піца в Харкові. Сам заклад не дуже затишний, але в нас локдаун за локдауном - якщо брати з собою все ідеально.”
“Дуже чудовий заклад , м'ясо на мангалі дуже смачне , бармен робить дуже смачні коктейлі, кухня супер всі м'ясні плато с домашніх делікатесів . Діджей задає дуже файний ритм . До закладу мясоманія приходимо не вперше , рекомендуємо всім цей заклад . Адміністрація дуже дбайливо ставиться до своєї справи . Шкода що в колізеї немає дискотеки , але дуже чудово організували все за новою адресою. Персонал топ . Кухня супер. Мангал це просто боги м'яса. Охорона привітна та уважна до прохання гостей .”
“Затишний інтер'єр (приберіть будь ласка пластикові квіти під лампочками, краще стабілізований мох, прошу як флорист, а то цей дешевий пластик все псує!!!!). Чудова музика, не потрібно перекрикувати співрозмовника. свіжа, капучино норм, але дуже швидко остигає (чашки явно не підходять) і пили його холодним. Чудова дівчинка офіціант, дуже уважна. Однозначно прийдемо ще.”
“Дуже смачна піца, м'ясні страви, овочі на грилі. Гарний вибір вина. Уважний і привітний персонал. Відвідуємо заклад від самого початку його роботи на Північній Салтівці, святкували тут кілька днів народжень, регулярно замовляємо піцу додому - все завжди ідеально. Дякую!”
“Хотів перекусити у Харкові, на мій останній день. Купив піцу Фірмову, лімонад великий, і воду. смачно.”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Гарний заклад, де можно смачно поїсти та провести час. Інтер'єр сучасний, місця достатньо. Бізнес ланчі коштують 200грн - дві страви на вибір + напій. За свої кошти оправданий вибір. Сніданок трохи дорожче, +-240, теж норм, звичайний”
“Це ресторан. Все як у ресторані. Вишукано, смачно, затишно, не дешево. Все що їли - сподобалося. Рахунок на 6 осіб без обмежень - 5000 грн.”
“Один із улюблених закладів у місті. Тут є чим поживитися вегану, вегетаріанцю, шанувальникам пп і просто любителям смачно поїсти)) Порції великі, страви смачні та корисні, персонал максимально чемний і приємний у спілкуванні. Окремо радують насіння, соуси, яким можна додати до свого салату самостійно, та безкоштовна вода з лимоном. І суть не в тому, що всі прямо п'ють її літрами. Але сам факт її наявності дуже тішить і завжди підкуповує!)”
“Я є постійним гостем «Мені б риби», такого високого сервісу та смачних страв у співвідношенні до цін, мабуть немає ніде! Неймовірні коктейлі, суп з крабом та рибка, це витвори мистецтва! Приводжу сюди всіх від колег до родини! Обожнюю ♥️”
“Дуже смачно все, обслуговування на високому рівні, приємна атмосфера. Куштувала гарбузовий суп, Цезар з куркою та імбирний чай, все сподобалося”
“Хочу висловити велику подяку за чудовий вечір, проведений у чудовому закладі! Сказати, що сподобалося – нічого не сказати! Чудовим було все, починаючи з кухні до атмосфери. Кожне блюдо просто шедевр, окреме спасибі професіоналу своєї справи, офіціанту Крістіні (вона не тільки не відходила від нас цілий вечір, але ще й посвятила у всі тонкощі цієї кухні, що було дуже цікаво та пізнавально). Якщо хочете провести час у затишній атмосфері і при цьому отримати гастрономічну насолоду, то вам неодмінно сюди!!!”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Дуже гарний заклад, гарне обслуговування і смачна їжа. М’ясо дуже сподобалось, вино офіціант порадила - теж топ. Окремо хочу відмітити тартар з телятини - супер.”
“Коктейлі - супер, кальян хлопцям сподобався. Є картішки. Зручні диванчики, приміщення сприяє розслабленню та спілкуванню. Обслуговування 5+. Інтер'єру трошки не вистачає по тематиці закладу.”
“Цей заклад заслуговує більш ніж 5 зірок. Ми сюди ходили ще з далеких часів, коли тут було лише пиво, фірмові бутерброди та снеки. Який за весь цей час заклад зробив апгрейд - нереальний респект. Тут неймовірно смачні бургери, снеки та коктейлі. Також дуже гарно продумана ігрова зона з дартс та PS, яка розташована окремо від основного залу. Додатково є багато настільних ігор. Обслуговування дуже дружелюбне та ввічливе. Бажаю цьому закладу процвітання та більше нових відвідувачів. BRO BAR - one love❤️”
“Смачні великі порції! Заклад відкрито.”
“Дуже смачно готують! Піца неперевершена, звісно з декількох порівнянь якісних закладів. Привітні люди, швидке обслуговування. Можна рекомендувати усім хто любить такий тип їжи )”
“Дуже смачно і ціни приємні. За 4 повноцінних страви та 3 келихи вина 1000 грн.”
“Дуже гарне місце. Смачна піца. Ціни помірні. Великий вибір італійських блюд.”
“Проводив свій день народження, все сподобалося – гарна кухня та класна робота офіціантів. Обов'язково ще сюди повернуся. Рекомендую.”