Огляд каталогу
- 58 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 58 результатів
Перегляньте усмішка у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 58 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 6,098 відгуків та оцінок.
“Ми їздимо до Родіона за душевним та, красивими та якісними фотографіями. Інших у нас із ним просто не виходить! Дитячі фото у його виконанні - це шедеври для обкладинок журналів, а дорослі... Не знаю, як, але він вміє так сфокусувати увагу на достоїнствах та підкреслити індивідуальність, що потім ці фотографії ще довго гріють душу та дарують приємні спогади! Дякую за професіоналізм, Родіоне!”
“Доброго дня ,декілька тижнів тому була в вашій клініці,на видаленні зубу ,все чудово та швидко зажило . Зубчик видаляв Дмитро Віталійович , процедура пройшла безболісно ,швидко а головне на позитиві . Хірург з асистентом дуже привітні та турботливі весь час запитували як я себе почуваю та чи не боляче мені. Дуже вам дякую, ви перевернули моє уявлення про стоматологію ❤️”
“Лікуюсь тут у доктора Волошенко Марини Андріївни. Доктор дуже кваліфікований, досвідчений. Усі маніпуляції проводить якісно, на вищому рівні, без болю, шуму та пилу. З доктором завжди працює асистент. Адміністратор клініки ввічливий та привітний, завжди нагадає телефоном про запис до лікаря. Апаратура та інструменти сучасні. А головне - ще демократичний, доступний прайс на послуги та постійна діюча система знижок та акцій. Я задоволена і рекомендую усім лікуватися в стоматології "Майстерня посмішки"”
“Дякую Юлії Миколаївні та усьому колективу Grand стоматологія за професіоналізм і чутливе відношення до мене ,як до пацієнта якому попередній лікар недолуга зробив проблеми.Обовязково повернуся до вас ще !”
“Є місця, куди йдеш із тривогою, а повертаєшся з полегшенням. А є клініки, куди хочеться повертатися просто тому, що там тепло — у всіх сенсах. Саме такою для мене стала ця стоматологія. Адміністратори — це перше, що бачить пацієнт. І тут це справжні феї комфорту: привітні, уважні, завжди готові допомогти, підтримати словом і посмішкою. ⠀А лікар Русанов Кирило Дмитрович — той самий фахівець, якого шукаєш роками. Спокійний, делікатний, з надзвичайним професіоналізмом і повагою до кожної деталі. Поруч з ним зникає напруга, а довіра виникає вже з першого прийому. ⠀Це не просто лікування — це турбота, в якій багато людяності. Щиро дякую за таке ставлення, майстерність і душевність”
“Гарна кав'ярня в центрі міста поблизу центрального парку відпочинку. Чемне та якісне обслуговування, великий асортимент кави, є літня площадка. Чисто й затишно, індивідуальний підхід до кожного клієнта.”
Дитяча стоматологія з уважною діагностикою; без стресу та підтримка на шляху до красивої усмішки.
Оперативні естетичні пломби на передніх зубах; уважні лікарі та охайність у клініці.
“Відмінно, щас їх оновили стало краще”
“Дуже люблю цю кав'ярню за чудову каву і приємне обслуговування. Також, у них смачні десерти, моті - це щось! Щиро рекомендую.”
“Хотів перекусити у Харкові, на мій останній день. Купив піцу Фірмову, лімонад великий, і воду. смачно.”
“Залишилась задоволеною, безболісне видалення каменю, уважність лікарки та вдале розташування.”
“На цій заправці завжди приємно зупинятися. Персонал усміхнений, уважний і щиро турбується про клієнтів. Відчуваєш себе бажаним гостем, а не просто водієм, який заїхав за пальним”
“Отримала якісну послугу.Дуже задоволена. Дякую Ганні Віталіївні!Професіонал свого діла.”
“Хочу подякувати Бабаєву Ользі за професіоналізм, високу якість послуг та індивідуальний підхід. Була кілька разів цього лікаря, тепер не хочу навіть пробувати інші поліклініки. Дуже дбайлива, все розкаже, покаже, роз'яснить, завжди на зв'язку. Також велике спасибі стоматологу Надії за якісну лекцію з гігієни та догляду, а також за чудове чищення зубів!”
“Прийшов зі страхом вийшов з усмішкою! Дякую, що лікуєте не лише зуби, а й дитячі стоматологічні травми дорослого життя)”
“Парфумерна фабрика. Здебільшого все в оренді. Кілометрова свердловина для води. В основному розливають і пакують шампуні та медикаменти. Раніше був найбільший завод із дуже цікавими цінами.”
“Досвідчені спеціалісти. Відповідальні.”
“У мене була важка ситуація із зубами, ускладнена тим, що я хворий на тяжку форму ДЦП. Живу я у США, американські стоматологи не могли мені допомогти. За порадою друзів під час мого візиту в Україну я звернувся до клініки "Перлина стоматології" і був неймовірно здивований! Ті зуби, які мені хотіли видаляти американські стоматологи в "Перли стоматології", були збережені та відновлені! Я дуже вдячний завідуючій клініці Ірині Скоробогатовій та персоналу за це диво! Всім рекомендую користуватися послугами цієї клініки. З повагою, Сергій Сапоненко, Член Союзу Білоруських Письменників, Міжнародної Асоціації Публіцистів та Письменників, Міжнародного Союзу Письменників та Майстрів Мистецтв”
“Крута крамниця з купою різних сортів чаїв та кави на будь-який смак.”
“Дуже мені сподобалася студія, чисто, комфортно, ввічливий і приємний персонал, зуби дуже добре посвітлішали, тепер постараюся підтримувати результат))) Дякую!))”
“Хороший сервіс, лікарі - сонечки”
“Затишне місце, чудовий персонал ,в безпосередній близькості до вокзалу.”
“Дуже дякую за приділений час та продуктивне лікування”
“Купувала тут мобільний телефон, дуже задоволена! Хлопці ввічливі, проконсультували, підібрали те, що потрібно під мій бюджет. Раджу!”
“Хотим выразить Андрею огромную благодарность за невероятные фото)) Расскажу нашу историю. Мой парень, уже муж, подарил мне фотосъёмку лав стори. Когда Андрей нас фотографировал, Вадим сделал мне предложение, оказалось, что они заранее все продумали и с планировали с Андреем)) Фото получились эмоциональные, тёплые и очень естественные. Мы долго выбирали страну для нашей свадьбы, но кто будет нашим фотографом и организатором, мы давно уже знали)) Андрюха, ты лучший!! Ты замечательный человек и самый лучший фотограф, с тобой приятно общаться и очень легко чувствуешь себя перед камерой)) Будем с нетерпением ждать тебя с семьёй в Дании)) Успехов тебе!!!”
“Велика подяка Дмитру Дмитровичу, після таких фахівців не страшно ходити до стоматолога)”
“Була в клініці на гігієні та лікуванні, все дуже сподобалося . Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, кваліфіковані лікарі та сервіс на висоті) Рекомендую!”
“Зручний маленький магазинчик в потрібному місці.”