Огляд каталогу
- 1,314 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 1314 результатів
Перегляньте установи у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,314 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 44,877 відгуків та оцінок.
Приватна початкова школа офлайн нового формату в Харкові, Холодна гора та Держпром.
“Добрий день. Хочу висловити велику вдячність Верхошановій Оксані Георгіївні, дитячому гінекологу, яка спеціалізується на передчасному статевому розвитку дітей. Ми з дитиною приїхали на консультацію до цього лікаря з Запоріжжя, 9 років тому. Це доктор, який підкорив наше серце з першого погляду. Добра, ввічлива людина, з великим серцем і здатністю допомогти! Її професіоналізм на найвищому рівні!Таких лікарів мало! Вона завжди давала відповіді на мільйон моїх питань та тривог! Моя дитина після ЄКО, були питання, але всі швидко вирішувались. Оксана Георгіївна дуже підтримувала, надала віру, що з дитиною все буде добре! Це було вкрай необхідно для батьків такої довгоочікуваної дитини! Завжди відповідала на всі питання у повідомленнях, оскільки під час війни не було можливості приїхати на особисту консультацію! Можна писати ще багато, але словами всю вдячність передати не можна! Низький Вам уклін за Вашу працю і професіоналізм! Від всієї родини дякуємо Вам за дитину, за нашу Вероніку!”
“Хочу залишити відгук про лікаря хірурга - ендокринолога Побєлєнського Костянтина Олеговича, який провів мені видалення лівої долі щитоподібної залози з приводу нетоксичного вузлового зобу. Лікаря я знайшла за рекомендацією лікарки - терапевтки, якій дуже довіряю, його однокурсниці, вона запам'ятала його як розумного, талановитого та завзятого студента. Костянтин Олегович одразу мені сподобався впененістю в собі, чіткими, виваженими діями під час проведення тонкоголкової біопсії новоутворення. Також лікар має легку, веселу вдачу, почуття гумору, а з такими людьми завжди легше разом долати труднощі. Рекомендації, які надав Костянтин Олегович за результатами біопсії, повністю відповідали затвердженим стандартам і протоколам, які мені вдалося знайти в мережі Інтернет. Тому я одразу зважилася на операцію, адже ризик онкології, у моєму випадку, складав до 40 відсотків. Мені важливо довіряти лікарю - і я змогла це зробити. У операційній, побачивши Костянтина Олеговича, я вже ні про що не хвилювалася. Все пройшло добре! Окремо хочу подякувати завідувачу відділення анестезіології та інтенсивності терапії Рєпіну Віталію Ігоровичу та усьому колективу, який він очолює. Дуже уважний, чуйний лікар, як і всі працівники палати інтенсивної терапії. Я з впевненістю можу рекомендувати лікаря Побєлєнського Костянтина Олеговича, як розумного, позитивного лікаря, який спирається виключно на доказові методи медицини. Здоров’я вам, пане лікарю, і усіх гараздів вам та вашій родині. З повагою, Марія Калетинець”
“Стояла тут на обліку у зв'язку з вагітністю, відношення відмінне, лікарі хороші, черг, таких як у звичайній поліклініці не було. Терапевт Денисова за допомогою фонендоскопа розчула шуми в серці, на які раніше ніхто ніколи не звертав уваги, що підтвердилося на УЗД Гінеколог Самарська Є.І та її медсестра Людмила Григорівна-дякую за приємну вагітність!”
“Школа "Актор-псих" - це місце, де тобі завжди раді, куди хочеться знову приходити. Там збираються абсолютно різні люди, різні професії, з різними характерами, але всі об'єднуються навколо інтересу до саморозвитку та акторської майстерності. Кожен тренер хоче дати максимум учням, завжди відповідає будь-які питання, допомагає, пояснює. Дуже задоволена відвідуванням школи та рекомендую!”
“Цього року пройшов річний курс Maya Winter'21. Навчанням я дуже задоволений, давалося дуже нелегко, але всі викладачі круті. Результат перевищив усі мої очікування. Однозначно всім рекомендую. Що хочу порадити новим учням так це розподілити свої сили та спланувати свій час, особливо працюючим. Курс дуже насичений корисною та головне потрібною інформацією, важливо її не упускати і робити ПЗшки)) Бажаю всім удачі.”
“Чудовий клуб. Хороші спеціалісти, дають високий рівень знань.”
“Швидко, зручно й професійно! Приємні працівники, все чітко пояснили. Рекомендую!”
“Мій син займається англійською в Mega Language Club. Дуже подобається підхід учителя Вікторії. Величезна їй подяка за те, що знайшла підхід до моєї дитини, заняття проводить в ігровій формі. Якщо у дитини поганий настрій, то Вікторія легко домовляється з нею і вона продовжує займатися. Є домашні завдання для закріплення матеріалу, вони не великі, тому виконувати їх для дитини не складно.”
“Бронюю вже 2 поїздку у Дмитра. Цього року відвідали Болгарію з подругами. Відпочивали на Сонячному березі в готелі Хризантема. Інформацію по готелям та трансферу отримували вчасно, Дмитро був постійно на зв'язку. Відпочинком задоволені)”
“Проходила навчання з ламінування вій та брів, все сподобалось. Майстер Оксана привітна та все доступно і зрозуміло пояснює, всім рекомендую ☺️”
“Щиро вдячна ТОВ "Дельта- консалтинг" за професійну, швидку та якісну роботу. Приємно працювати з фахівцями, які розуміються у власній справі, вміють компетентно пояснити всі нюанси та запропонувати швидкий алгоритм вирішення завдання.Ви молодці, так тримати! Анні окреме вітання, велика розумничка!”
“В листопаді закінчила навчання в школі масажу ,,Лотос,, м. Полтави . Сказати , що я задоволена, то нічого не сказати , я просто шалено вражена від такої кількості інформації, кваліфікованим методом навчання і самої атмосфери. Клас! Не минуло і тижня після закінчення навчання, як знову навчання в Лотосі. І на цей раз навчання за курсом,, Терапевтичний масаж,, під супровідом Сергія Петрова . Хочу висловити Вам величезну подяку за професіоналізм і якість навчання, за дійсно теплу атмосферу.Навчання проходило досить легко і професійно. Дуже, дуже задоволена!”
“Знайшла тут ідеальне поєднання подачі матеріалу, кількості занять та душевності підходу. Школа, де можна пірнути в космос і навчитися малювати портрет! Мене надихають багатогранність St.Art і те, що чарівним чином роблять зі мною.”
“Займаються обидві дитини, дуже задоволені, все подобається. Заняття проходять в ігровій формі виключно англійською мовою. Теми занять цікаві та актуальні. Прекрасна школа для освоювання навичок розмовної англійської. Продовжуємо ходити із задоволенням.”
“Хороший центр розвитку для дітей, педагоги уважні та привітні. На заняття до педагога Вікторії Олександрівни моя Соня ходила із задоволенням, а потім розповідає, що вони навчали на заняттях. Дякую!”
“Найкраща школа німецької мови у місті. Добірні кваліфіковані викладачі, хороша методика і дуже клієнт-орієнтована атмосфера.”
“Моя дитина рахує дні до кінця канікул, щоб знову повернутися до школи - улюблених вчителів і друзів. Тут не просто навчають - тут надихають, підтримують і допомагають зростати. Це місце, де кожна дитина важлива, де панує повага і тепло. Найголовніше - ця школа дає віру в майбутнє, адже тут вже сьогодні створюють ту Україну, про яку я мрію.”
“У Багажі я отримав за півроку ті знання, які мені 5 років мали давати в університеті, але тільки їм і 5 років не вистачило. А тут було зрозуміло, цікаво та круто. За це завдяки курсу «Рекламні комунікації». Завдяки курсу «Писанина» я зрозумів як писати і про що, а що писати взагалі не треба. Ну і Багаж – це завжди круті люди, круті лектори та крутий підхід. Цього я більше не зустрічав.”
“Привіт! Я тільки-но закінчила курси Інтенсиву Ораторська+Акторська студії Alterschool і хочу поділитися враженнями! Ці курси легкі, душевні, їх ведуть професіонали своєї справи, справжні актори – на моєму потоці це були – Аліса Ніколенко, Костянтин Миронов та звичайно ж – Юрій Бобров. Заняття в студії дозволяють вам розкрити себе, розвинути свою мову, доторкнутися до мистецтва акторства, завести нові дружні знайомства. Все дуже сподобалося, дякую, прийду ще!”
“Дуже радий, що серед багатьох шкіл масажу вибрав саме цю. У цій школі будь-хто навчиться робити хороший і якісний масаж і при цьому розуміти, що і для чого він робить. Навіть якщо ви не володієте базовими знаннями будови тіла (анатомія), то викладачі вам розкажуть і покажуть на практиці (рідко де можна отримати такий безцінний досвід) розташування м'язів і не тільки! Найприємніше, що на даний момент велика рідкість для будь-яких курсів, що викладачі розбирають все до дрібниці і допомагають виправити навіть найменші помилки, щоб за підсумком вийшли справді грамотні фахівці. Мені здається, що немає таких питань на які не змогли б відповісти викладачі щодо тіла людини. Було дуже приємно отримати величезний практичний досвід (на що в школі "AXON" йде найбільший наголос) і приємно провести час відпочинку під час перерви попиваючи теплий чай зі смачними печивками”
“Найкращий викладач! Курси, після яких я з легкістю влилася в робочий режим з огляду на відсутність у мене якоїсь економічної освіти. Проходила повний курс "бухгалтер+1С". Інформація подавалася в достатньому обсязі з безліччю прикладів "з реального життя бухгалтера", зрозумілий роздатковий матеріал, закріплення знань у домашній роботі з подальшим розбором на наступних заняттях. Ользі Вікторівні окрема подяка за вміння зрозуміло донести матеріал навіть такому "чайнику" як я) Під час навчання програмі 1С Ольга Вікторівна допомагала кожному, якщо це було потрібно. Тому відставання ні в кого не було, навіть недосвідчені користувачі ПК. Після закінчення повного курсу відвідувала ще спец.курс "податкова звітність + M.E.Doc". Також було надано весь необхідний роздатковий матеріал, яким користуюсь і зараз, за кілька місяців після закінчення курсів, будучи вже бухгалтером. Ольга Вікторівна завжди чуйна до додаткових питань. І, звичайно, варто згадати приємну обстановку офісу, обладнаного комп'ютерами та зручними меблями, наявність чаю та печива, яким можна було поласувати під час перерви за приємною бесідою з колегами по курсу) Якщо ви не знаєте чи боїтеся записатися на ці курси, то я вам точно скажу, що записуйтесь! адже навіть якщо ви не будете в майбутньому бухгалтером, то такого душевного викладача та хорошої компанії вам навряд чи ще десь знайти!”
“Лікар Литвиненко І.Ф. дуже уважна та приємна,все докладно розповіла,повернусь ще через декілька тижнів .Дякую”
“Хороший клуб, великий вибір тренувань. Тренери-професіонали! Особливо ⭐⭐⭐⭐⭐ тренер Аліна!”
“У мене залишились найкращі враження про університет. Високий рівень викладання, сучасні лабораторії та вмотивовані викладачі. Завжди приємна атмосфера в університеті, доброзичлива, є підтримка як з боку викладачів, так і серед студентів.”
“Знайшов в інтернеті і наприкінці робочого дня відправив заявку на отримання консультації з міжнародних фін питань. Відповіли протягом години і в результаті того ж дня вдалося провести консультацію. Юрист дуже грамотно, зрозуміло та швидко пояснив усі нюанси з мого питання. Я повністю задоволений результатом та можу рекомендувати їхні послуги”
“Дуже велика подяка,все швидко та надійно.”