Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте хороша кава у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 10,370 відгуків та оцінок.
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Дуже миле місце – особливо це цінно, враховуючи, що в цьому районі взагалі мало симпатичних кав'ярень. Милий інтер'єр, є столики всередині та зовні, десерти.”
“Найкраще капучіно в місті - ви знайдете тут! Чарівна кава з кедровими горішками! смакота!”
“Зараз кафе працює на замовлення. Це чудове місце для будь-яких приватних заходів. Є різні зали, великий майданчик на вулиці. Ми замовляли поминальний обід і отримали відмінне меню за всіма правилами. Було смачно, акуратно, уважно... і недорого, правда, єдиний нюанс, що такий обід можна замовити мінімум на 10 осіб. Але можна забрати їжу, якщо буде бажання. Ми залишилися задоволеними, заплатили гроші і ні про що не турбувалися.”
“Смачная кава та приємна атмосфера.”
“Дуже смачно, і їжа, і гарячі сезонні напої. І обслуговування теж супер.”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“В морозяний день побачила літні крісла й столики під кав'ярнею. Страх, як люблю оптимістів. Аж зігріли думки про тепле сонечко. Приємне спілкування, гарна музика. Чистий санвузол без зайвих "ароматів".”
“Затишне місце для великих і малих компаній, дуже великий вибір ігор на всі смаки! Багато місця люди не заважаюсь одне одному, а для особливих подій є відокремленний стіл за ширмою.”
“Чудова атмосфера. Смачне пиво та їжа) Підходить для компаній.”
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Кафе по суті відкрилося наново. Привітний та гостинний персонал, дуже смачна кухня. Тепер регулярно заїжджаю туди пообідати.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Дуже смачно готують та затишна атмосфера.”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже смачний бургер, як у дорогих закладах. Хоча дизайн приміщення та демократична ціна наводили на думку, що бургер буде звичайнісіньким. Коли зайшла здалося, що потрапила... кудись не туди)) Якби не гості в залі з дитиною, то пішла б одразу. Тепер думаю ще прийти. Але я все-таки порадила б усвідомити приміщення. Хоча б меблі.”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Дуже смачний капучіно від хлопця з бородою. Він був трохи замучений. Але капучіно зробив дуже смачний)) тому п'ять з п'яти))”
“У цій місцевості, на краю географії, не знаю краще та душевніше закладу. Все чудово – смачно, недорого, затишно. Велике спасибі всьому персоналу. Рекомендую всім, особливо хто хоче поринути в атмосферу 70-80-х.”
“Офіціант Денис зробив наш вечір. Все було на висоті. Ми задоволені. Кухня відмінна. Сервіс такий, який не зустрінеш в інших містах. Повернемося обов'язково”
“Відмінне місце посидіти в морозний вечір. Кухня хороша (як удома). Поставили музичний автомат тепер можна співати.”
“Дуже затишно і по домашньому Хороша дівчинка офіціант, встигала і за столом дивитися і з дітками грати)) Кухня супер, смачно і великі порції Шашлик це щось неймовірне !!))”
“Затишна кав'ярня із чудовим сервісом. + можна купити каву машини, аксесуари, кава, чай додому. Рекомендую”
“Їжа смачна, ціни гарні, жінки привітні. Компот дуже холодний.”
“Смачна піца, глінтвейн, чай; Ціни демократичні, навіть дешево. Є можливість замовити півпіци (~40 грн), глінтвейн 50 грн (рекомендую спробувати білий). Обслуговування найкраще, персонал чемний. Дякую, сюди хочеться прийти знову!”
“Відмінна міцна кава) дуже порадував асортимент кави та ціни. Рада, що у нас нарешті з'явилася кав'ярня) продовжуйте, хлопці, так тримати!)”
“Смачна кава, відмінні бариста дівчина.”