Огляд каталогу
- 136 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 136 результатів
Перегляньте хостел у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 136 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 19,023 відгуків та оцінок.
“Нещодавно зупинялися у цих апартаментах. Власник дуже приємний, допоміг і пояснив все, що тільки можна. Щодо самого житла. Знаходиться досить близько до метро (7 хвилин пішки), світла, тепла, затишна квартира. Дуже чисто (навіть у важкодоступних місцях) є всі необхідні предмети гігієни, кухонні прилади та інші. Є кондиціонер та гарний камін. Однозначно рекомендую всім. Поки що найкраще місце, де доводилося зупинятися.”
“Проживала 2 ночі у цьому хостелі. Відмінне місце. Фото та опис на booking повністю відповідають очікуванням. Мені пощастило стати першим постояльцем. Дуже чисто та затишно. Розташування в 1 хвилині від вокзалу, але в спальному районі, тому "принади" вокзалу спостерігати не доведеться. Крім того, до центру всього 15 хвилин пішки. Відмінна прогулянка історичною частиною міста:) Часто приїжджаю до Харкова у відрядженні, на даний момент це найкращий варіант, у якому мені доводилося зупинятися. Рекомендую!”
“Був у готелі 1 день. І Андрій Кожу‘мякович, дуже добрий Персонал. Розкидав $1000 у 596 номері за Ліжком(. Заберіть - це буде Добре. Я не жартую)”
“Моє проживання було дуже комфортним, чиста постіль, є капці та рушники. На кухні достатньо посуду, є кава, чай, на ресепшені можна купити воду та інші напої. В кімнатах є балкон, сушки для білизни, фен, праска. Дякую за гарний сервіс,якщо в Харьків приїду ще-зупиняюсь тільки у вас)))”
“Комфортно. Чисто. Зручне розташування по відношенню до залізничного вокзалу та метро. Є повноцінна кухня: плитка, холодильник, набір посуду для приготування та споживання їжі, мікрохвильовка.”
“Чудовий маленький готель. Розташований в житловому будинку, але цілком відокремлений. Чисто, затишно, ціна відповідає якості.”
“Був нещодавно, дуже сподобалось все: чисто, свіжо, сучасно, персонал ввічливий.”
“Цілком пристойний недорогий готель, вокзал зовсім поруч, але його не чути Найближча зупинка метро - теж поруч, на вокзалі”
“Комфортні номера. Зупинялися тут декілька разів під час відрядження. Чисті приємні номери. Чиста випрана постіль. Рушники та мильні засоби для кожного гостя. Є wifi, якість інтернету приємлива. На ранок можна замовити смачний сніданок на вибір. Сніданок у вартість номера не входить. Є закрите подвір'я, де можна залишити авто на ніч. Привітлива адміністратор на ресепшн. З мінусів, маленькі не дуже зручні подушки, хоча це вже на любителя.”
“Зупинялася тут на одну ніч у робочій поїздці – чудовий досвід! Готель дуже гарний і затишний, розташування зручне, все поруч. Є можливість замовити смачний сніданок на вибір, що було приємним бонусом. Окремо хочеться відзначити наявність комфортного бомбосховища, що додає спокою в наш час. Рекомендую!”
“Враження від готелю неймовірне! Розташування дуже зручне, знаходиться в парку, природа навколо надзвичайно красива. Зайшовши на територію, відчуваєш тишу і спокій, а взимку потрапляєш у чарівну казку, що сповнює тебе енергією. У готелі скрізь кришталева чистота, затишок, відчувається рука справжнього господаря! Номери чисті й настільки комфортні, що не хочеться їхати з готелю. Постільна білизна й рушники віддзеркалюють свіжість і цнотливість. А як тут готують! Таке враження, що на кухні працівники вкладають душу в прості, на перший погляд, але фантастично смачні страви, зокрема рекомендую рибу та м"ясо в різних варіаціях! Персонал готелю створює атмосферу гостинності, вирізняється доброзичливістю й високою культурою спілкування. Рекомендую!”
“Чудове та затишне місце, де можна здійснити свої мрії, приймає в свої обійми, як рідний дім. Теплі, охайні кімнати, ароматна постіль, чиста ванна кімната, рушники, привітний персонал, ціна відповідає якості. Вечеря дуже смачна, запам'яталася надовго..дякуємо за доброту та затишок!”
“Підходить для бізнес подорожі. Є парковка для авто.”
“Затишні номери та чуйний персонал. Чисто, недорого, у центрі міста, але у тихому дворику. Кімнати виконані у різних тематиках – дуже креативно та красиво. Є гаряча вода, маленька кухня з усім приладдям - дійсно міні-апартаменти. Заїжджали досить великою компанією в кілька номерів – стався форс-мажор, попросили знайти ще один великий номер і адміністратор зміг нам допомогти.”
“Чисто,акуратно,привітний та ввічливий персонал,хороше місце для відпочинку.”
“Дуже задоволений перебуванням у цьому готелі! Персонал привітний, завжди готовий допомогти. Номер чистий, комфортний, все продумано до дрібниць. Сніданки смачні, а атмосфера — затишна й спокійна. Ідеальне місце для відпочинку після насиченого дня. Рекомендую!”
“Хороше розташування. Прекрасний вигляд”
“Все сподобалось,чисто, охайно, хотілося б щоб ще можна було поїсти, тобто якесь кафе,а так все супер! Машину можна залишити в дворі,а для людей які весь день в дорозі,це дуже важливо, що непотрібно шукати стоянку”
“Місце для відпочинку на кожен день ! Дуже смачна Pizza ! Курячі крильця Пиво та багато іншого !) Доступні ціни !) Також можно відвідати баню або пограти в Більярд”
“Мені все так сподобалось, що я залишилась довше ніж планувалося, незважаючи на обставини.”
“Все, що вам потрібно від хостела, все тут в наявності”
“Адекватне, нормальне місце, персонал привітливий, іде на зустріч, навіть коли заселялися близько півночі. З мінусів, сніданкі слабенькі, для дівчат, які слідкують за фігурою”
“Зупінялись в готелі двічі. Хотів описати сильні та слабкі сторони, але слабких так і не знайшов. По перше, дуже тихе місце, що особливо важливо у теперішній час. Велика теріторія, дуже вічливий персонал. Якість обслуговування на 100%. Є дуже великий басейн та сауна, що для нас стало, мабуть, особливою фішкою цього готелю. Щось потібне я бачив лише у пятизіркових готелях. Дуже помірні ціни. На території є мангальна зона, де можна пожарити шашлик. Ресторан тимчасово не працює, але можно привезти їжу собою ї готувати. В номерах чисто, є все необхідне. На мій погляд, це найкраще місце для відпочинку.”
“Тут чисто, нові меблі, нас поселили доволі раніше, ніж 13-та година, що завжди в плюс. Світло і просторо. Хостел, де в кожній кімнаті, незалежно від того, чи гуртожиткового типу, чи двомісний приватний номер, є власний санвузол - це прекрасно)) Єдиний мінус - в нашому номері було холоднувато. Ми були в перших числах грудня, на вулиці було -7-9, а режим обігріву на кондиціонері, я б сказала, слабуватий, як на такий великий номер. Але нам дали місцевий обігрівач і додаткові ковдри, за що змерзлюки дуже вдячні))”
“Все добре, затишно, близько залізничний та автовокзал.”
“Затишне місце, прийнятні ціни, охайно. Поруч метро,магазини.”
“Невеликий затишний готель. Швидко поселили, швидко прийняли номер. Знімали люксовиц номер на ніч. Номер просторий. Багато меблів в номері як для готелю: 2 шафи, холодильник, стіл письмовий, стіл журнальний, трюмо, комод з телевізором і диван. Ремонт тримається в хорошому стані. Є невеликі мінуси: немає полки під дзеркалом у ванній, немає склянок для зубних щіток. Ні сніданку-обіду-вечері. Є в сусідній будівлі ресторан і через квартал тц Україна з Якіторія і Мафією. Були коли на вулиці було -12, але в готелі топили добре. На ресепшне чуйний персонал. В цілому ми залишилися задоволені.”
“Хостел "Солодкий сон" у місті Харків новий, сучасний дуже хороший. Обслуговування на вищому рівні, є кухня, столова, можна замовити їжу. Ціни помірні доступні всім. Є VIP кімната. Є душ, окремі туалети, камера схову.”
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”