Огляд каталогу
- 20 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 70% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 20 результатів
Перегляньте цікаві ігри у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 20 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 392 відгуків та оцінок.
“Рекомендую цю школу, працюють професіонали, гарно і зрозуміло викладають, панує дружня атмосфера, заняття пролітають швидко і легко))”
“Чудовий магазин, де працюють дуже приємні люди :)”
“Краще місця не знайти ніде. Завжди щось купую.”
“Дуже активний і спортивний табір на природі”
“Нова школа з вивчення англійської мови. Навчають з різних напрямків та завдань. Знаходиться на 4-му поверсі, кабінет 402.”
“Ми дуже задоволені школою АБВГДка. Викладач уважна, пояснює матеріал доступно і вміє знайти підхід до дітей. Донька із задоволенням відвідує заняття і вже видно гарні результати. Дякуємо за вашу працю.”
“Хочу висловити велику подяку центру Help kids за допомогу дитині. За роботу в неурочний час, за розгорнуту консультацію, доброту та турботу. Кваліфікація та людяність дорогого коштує! Дякую вам величезне Людмила Олександрівна та Ганна Ігнатівна !!! Тепер тільки вам довіряємо здоров'я нашої малечі! Процвітання вам!!”
“Не так багато садків в Харкові, де до дітей ставляться з належною повагою. І сад "Жуки" якраз і є один з небагатьох;). Для розвитку дитини як раз важлива можливість "морально розслабитися", довіритися вихователям ... І саме вільний дитина зможе сприймати ті знання і навички, які ненав'язливо передають йому в навколишньому середовищі ... Найкраще - спробувати, і якщо дитина ввечері не хоче йти , а на вихідних запитує - коли в сад ?, це і є один з головних критеріїв). З мінусів "Жуков", який, сподіваюся, налагодять, це поки необхідність приносити з собою їжу в Ланчбокс (у багатьох, якщо не в більшості приватних садочків є така проблемка).”
“Дуже порадувала цінова політика. Швидко відвантажили замовлення, добре налагоджена комунікація. Рекомендую. Спілкувалася з Тетяною.”
“Відмінна кава, дуже ввічливі та приємні дівчата бариста, 10/10”