Огляд каталогу
- 331 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 331 результатів
Перегляньте час роботи у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 331 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 47,148 відгуків та оцінок.
“Хороша ситна шаурма. Трохи сухуваті краї, але загальний ансамбль смаку гармонійний і досить: і соусу, і курки, і овочів. Що стосується самого закладу та інтер'єру, то все чистенько, просторо та світло, що робить час очікування приготування (близько 15 хвилин) приємним. Плюсом можна назвати наявність туалету, яким співробітники привітно дозволяють скористатися відвідувачам. До речі, поки ми чекали людей, 10 зайшли і зробили замовлення.”
“Гарна кав'ярня, смачні чізкейки, відмінне, привітне обслуговування, дуже дякую так тримати.”
“Дуже приємний заклад, що повністю наповнений живими рослинами. Саме це створює приємну атмосферу затишку і покою. За вікном метушня, а ти насолоджуєшся смачною кавою за приємною бесідою. Гарне розташування, близько до метро та парковки. Приємна команда співробітників, оперативно та смачно готують усі напої. Також десерти варті уваги, особливо сподобався Макарон з дор-блю і грушею. Візитом дуже задоволена:)”
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Проходжу лікування у Віктора Руслановича Борзенко. Звернулась із ПА, наразі почуваю себе набагато краще. Лікувалась у стаціонарі, зараз інколи приїжджаю на консультації. Із клінікою немає поганих асоціацій, адже всі дуже привітні. Лікар приділяв достатньо уваги і часу, було відчуття що про тебе дбають. Із впевненістю можу рекомендувати Віктора Руслановича і клініку.”
“Найкраща мийка самообслуговування у місті. Якість хімії найвищого рівня Тиск води відмінний Ціни, найбільш адекватні у місті. мийка Ланоса верх+килимки+віск+осмос=100грн. раніше не де так не міг вкластися. одним словом, РЕКОМЕНДУЮ!”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“"Острів Тиші" — це саме те, що мені було потрібно після напруженого тижня. Жодних гучних розмов, лише спокій і м'яка музика. Це місце, де можна нарешті зібратися з думками і насолодитися моментом. Мій розум сказав "дякую!"”
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Завжди ,як приїжджаємо у Харків, відвідуємо . Не фанати кальяну.караоке. Але подобається атмосфера. Дінамика. Експерименти з кухнею))”
“Був у квесті Немо! Друзі, всім раджу! Моїй молодшій сестричці дуже сподобалося! Попросила подарувати їй квести)))) Цікаво всім, і дорослим, і дітям! Ми тепер катаємось туди майже кожні вихідні! Вже майже всі квести пройшли! Навіть не знаю, що робитимемо, коли квести закінчаться... Окремо про персонал: доброзичливі, усміхнені, ввічливі... Окремий респект Антону, він чудово розповідає суть квесту і допомагає у проходженні якщо ми з сестрою тупим)))”
“Дуже тепла атмосфера, гарне ставлення. Вела мою вагітність Олена Борисівна Лашина - гарний спеціаліст і людина, все було на вищому рівні. Дякую. Також дуже вдячна терапевту Марині Миколаївні та й в цілому всім працівникам цього закладу за чуйність та людяність.”
“Гарне місце, де можна скоротити 30-40 хвилин перед потягом”
“Рекомендую, нормальні ціни і асортимент!”
“Достатньо не погана "самомийка" , якщо не робити зайвих рухів, то помитися швидко і не дорого, вже декілька років миюсь тільки тут.”
“У цій місцевості, на краю географії, не знаю краще та душевніше закладу. Все чудово – смачно, недорого, затишно. Велике спасибі всьому персоналу. Рекомендую всім, особливо хто хоче поринути в атмосферу 70-80-х.”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Копитько Сергій Миколайович супер!!! Рекомендую!!”
“Дуже затишне кафе. Гарне меню та смачна кухня. Окреме дякую персоналу за відмінне обслуговування. Адміністратор допоміг зі складанням меню. Все було на найвищому рівні.”
“Дуже гарне миття, рекомендую. Поруч кафе з дуже смачною та недорогою домашньою їжею та гриль-меню”
“На мийці змінилися власники - тепер миють добре”
“Чисто, затишно, смачне морозиво. Для дітей спеціальний ігровий куточок, величезний плюс і дякую за таку приємність.”
“А нам дуже подобається! Салати, якраз, дуже смачні! Цезар та салат з курячою печінкою завжди замовляємо! Смачний шашлик! Приємне місце. І цілком ввічливі офіціанти! Посуд брудний я ніколи не помічала. Новорічний корпоратив, до речі, збираємось замовити у Вас!”
“Довго шукала свого майстра, і, здається, знайшла! Юля просто чарівна - уважна, тактична, професійна! Задоволена результаиом і обов'язково прийду ще!”
“Їжа дуже гарна співробітники дуже привітлтві картини красиві нам дуже сподобалося зайдемо ще!”
Mobil-gas Garant — спеціалізоване СТО у Харкові, де професійно встановлюють ГБО 4 покоління та допомагають водіям перейти на газ без зайвих клопотів. У Київському районі Харкова на вулиці Ольгінській тут вибудуваний зрозумілий сервіс: від першого дзвінка до видачі авто після робіт.
CarSound – Тоніровка у Харкові — це місце, куди звертаються водії, яким важливі швидкість, акуратність і помітний результат. Сервіс працює в Індустріальному районі на вулиці Северина Потоцького, тож зручно заїхати по дорозі та вирішити питання з авто без зайвих затримок.
“Відмінне місце посидіти в морозний вечір. Кухня хороша (як удома). Поставили музичний автомат тепер можна співати.”