Огляд каталогу
- 100 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 100 результатів
Перегляньте чекаємо у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 100 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 22,697 відгуків та оцінок.
“Нормальна лазня, загальна зала 80 грн. Час перебування не обмежений, не дорогий бар з гарною кухнею!”
“Кращий магазин автозапчастин у Харкові. Всім раджу. Але на даний момент розташування інше, на сайті можна переглянути актуальну адресу”
“Спокійна Гуртка без нарко алко протонів”
“Шашличок смачний) Рекомендую кафе +1.”
“Типічний Фуршет. Просто, зручно, доступно”
“Гарна косметика, дружині подобається.”
“Дівчина консультант – просто розумничка.”
“Дякую величезне "АвтоПані" за вчинене диво! =) Оленка стала для мене хресною Феєю!!! Я завжди мріяла керувати автомобілем, але це залишалося лише мріями і фантазіями, т.к. я людина нерішуча і дуже лінива. Чоловік поставив мене перед фактом, що я навчатимуся водінню. Я злякалася до втрати пульсу. Як? Що взагалі відбувається? я ж повний нуль, нічого не знаю, не вмію. Знала щойно є 4 колеса у машини, кермо, яке треба крутити (але як правильно, навіть не мала поняття..) і знала сигнали світлофора))). На шляху на перше заняття у мене вже були мокрі долоні і шалене серцебиття, я не уявляла ЯК??? взагалі я зможу водити??? я ж плутатиму газ і гальмо! і знаєте що? Олена створила диво! Виявилося все дуже просто і легко! Немає зайвої інформації, все доступно та зрозуміло! Після занять з Оленою я була готова без страху і сумнівів виїжджати в місто, в цей шалений рух. І не разу не переплутала газ і гальмо. , страшно було виїжджати на дорогу, але Олена навіть навчила як справлятися з такими "водіями"))) Про позитивні якості Олени можна писати нескінченно, починаючи від високого професіоналізму і закінчуючи добротою, душевністю та величезною любов'ю та підтримкою! Оленка! Величезне людське тобі ДЯКУЄМО!!!”
càm ón* — це місце з відмінним персоналом та смачною їжею. Тут привітні, розуміючі, з гумором. Веганські опції тут чудові, а зелений чай — чудовий.
“Досить не поганий магазин Середня націнка на товари Є терміна для оплати картою що дуже добре Але 5 зірочок за хорошое обслуговування що дуже рідко можна зустріти в Водолазі на жаль”
“Відмінні ціни, дуже привітні продавці, висока якість друку! Рекомендую”
“Робимо замовлення напевно раз п'ятий, все подобається. Чоловікові захотілося спробувати чогось цього-го, вирішив взяти царську шаурму, з'їв з великим задоволенням! Я собі замовила по класиці - рол Філадельфія і спайс з вугром. Було смачно!”