Огляд каталогу
- 50 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 50 результатів
Перегляньте чудовий wi fi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 50 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 15,053 відгуків та оцінок.
“Найкраще капучіно в місті - ви знайдете тут! Чарівна кава з кедровими горішками! смакота!”
“Проїздом була в Харкові,випадково натрапила на кафе "Прожарка". Їжа дуже смачна,ціни взагалі приємно вразили. Дівчата привітливі) Якщо колись ще доведиться побувати в Харкові, обов'язково завітаю ще раз. Дякую! Гарних та вдячних вам клієнтів)”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“В морозяний день побачила літні крісла й столики під кав'ярнею. Страх, як люблю оптимістів. Аж зігріли думки про тепле сонечко. Приємне спілкування, гарна музика. Чистий санвузол без зайвих "ароматів".”
“Смачна кава, наполеон як вдома )) привітний персонал, рекомендую!!!”
“Дуже затишний, приємний та гарний заклад. Тепле обслуговування, ввічливий персонал та смачні, оригінальні страви.”
“Класна кав'ярня, персонал милий і привітний, кава просто супер, одна з найсмачніших в Ха, гарне місце розташування, не задоволеною ще не йшла звідти)”
“Класний інтер'єр, гарячі страви в міру, гарний сервіс”
“Затишне, маленьке з красивими ремонтом, музейними фресками та картинами кафе, в якому приємно перебувати, смачна кухня, найкраще тихе місце на Жилярді, щоб перекусити чи відсвяткувати своє свято”
“Гарне, затишне місце. Привітне обслуговування, смачна кухня”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Приємне кафе все дуже швидко. Єдине неприємне - холодильник занадто галасливий, періодично гуде.”
“Затишно. Дуже смачно. Дуже добре пиво. Є пиво власного виробництва. Багато смачного є к пиву: ковбаски чипси, смажена цибуля кільцями.”
“Випадково потрапили до кафе , і пообідали смачним комплексним пістним обідом. Швидко, смачно і недорого. Рекомендую.”
“Основне приміщення доволі невелике, зате у дворику в підвалі є друга зала з великою кількістю місць. Але як правило, беру тут їжу з собою. Локація дуже зручна, роблять все доволі швидко, хоча коли багато людей краще замовляти завчасно. Їжа смачна, завжди відповідає очікуванням.”
“Гарне і атмосферне місце, кухня смачна . Раді, що потрапили в цей заклад.”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Смачна кава, креативний дизайн”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Відмінно відзначили свято!! Гарна кухня. Гарна відмосфера.”
“Місто, де головним дивізом є вислів гепи( бившого мера)- кручу -верчу на..бать хочу. Місто для людей, які виживають. Після настання війни, в мерії повний дерибан всього. Прилітає, а нам говорять за містом. Брехнею до влади прийшли, брехня усюди.”
“Приємне місце, а літнє меню - це щось приголомшливо”
“Їжа смачна, ціни гарні, жінки привітні. Компот дуже холодний.”
“Відзначали день народження, були як дорослі, так і діти. Їжі шалено смачна, мангальщик просто створив дива. М'ясо, овочі все просто тануло у роті. Окреме дякую адміністратору Анастасії за музику”
“Хороший шашлик та обслуговування”