Огляд каталогу
- 142 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 142 результатів
Перегляньте швидкий wi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 142 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 42,246 відгуків та оцінок.
“Дякую за теплий прийом та смачний шашлик!”
“Чудовий сервіс. Працівник швидко знайшов проблему і дуже швидко полагодив. Дякую”
“Смачніше піци, ще не коштував ! Ціни помірні!”
“Єдине місце де можна по тусити під час карантину, дякуємо Вам!”
“Всім добрий день! Вчора проводили у закладі поминальний обід. Все сподобалося. Зал теплий та затишний. Дуже вразило ставлення адміністрації - через те, що в нас було багато клопоту, складання меню вони взяли на себе. Їди було багато, страви різноманітні та смачні. Наприкінці всю їжу, без будь-яких прохань і питань, нам акуратно склали і віддали з собою. Загалом, якщо хочете провести банкет – настійно рекомендую цей заклад.”
“Кулиничі як Кулинич. Можна смачно поїсти. нарікань 0”
“Це дуже смачно! Алла Вікторівна - майстер своєї справи, золоті руки!”
“Дуже смачно! Приємна атмосфера, чудовий персонал. І ціна приємно здивує))”
“Завжди смачна кава і затишна обстановка.”
“Бурито все дорожчає і дорожчає, а начинки дедалі менше. М'ясо може бути зіпсоване т.к бурито дуже гостре. Піца смачна, у ній товсте тісто”
“Гарне кафе. Смачна кава. Дуже м'які дивани, на яких дуже комфортно чекати на посадку в літак. Ціни трохи кусучі, але для аеропорту норм. За Латт віддали 65 грн., за експресо 45 грн.”
“Не знаю, чим викликані деякі бурхливі негативні коментарі раніше, дуже милі бабусі-продавці, ввічливі, видно, що стараються і роблять на совість) Столики протирають, всередині затишно, є де присісти. В асортименті, крім слоек і булочок, також є основні страви, які можна взяти з собою на роботу / навчання. У загальному і цілому, враження позитивні :)”
“Часто відвідую саме ці кулінічі, дякую персоналу за доброчинне обслуговування. Завжди свіжі булочки та запашна кава, дякую.”
“Продавці стежать за чистотою, товар завжди свіжий, можна замовити.”
“Кава - це вже як колір очей: привертає, вабить своїми відтінками, заворожує, зупиняє час, занурює в мрії ... Відмінне місце!”
“Приємно здивували холодні напої, для літа те, що потрібно. Сендвіч із копченою куркою зробив мій ланч), особливо відзначу баристу, Віку, знає свою роботу і дарує позитивний настрій).”
“Смачна кава. Великий вибір напоїв як на основі кави, так і без кави. Іноді прітно додати який-небудь сироп або маршмеллоу. Доступні ціни на весь асортимент напоїв. Приємна і уважна бариста, що робить смачну і щільну пінку на капучіно)”
“Дуже сподобалося, все смачно. Рекомендую.”
“Смачна кава і чай (журавлина, обліпиха, імбир і т.д.). Є ласощі. Люблю посидіти всередині або взяти на виніс та гуляти з напоєм у Саржиному Яру.”
“Неймовірно круте кафе, дуже офігенна атмосфера. Присутня караоке, димні кальяни і дивовижно смачна піца. І кажуть, це ще не все. Коротше кажучи, рекомендую сюди всім сходити (особливо студентам ХАІ)”
“Все дуже сподобалося! Смачні бургери та швидке обслуговування. Персонал привітний, атмосфера приємна. Обов’язково прийду ще!”
“Класне місце де можна перечекати тривогу”
“Затишне кафе, дуже гарне обслуговування і дуже смачно готують !!! Ви розумничка! Так тримати!”
“В районі кола 27 тролейбуса не так вже й багато місць, де можна перекусити. Особливо взимку, в холоди та снігопади. Кулиничі на колі якраз те місце, куди приємно зайти. Хороший асортимент, приємні люди за прилавком. Словом-рекомендую.”
“Чудовий заклад хороша кухня, привітний персонал”
“Дуже смачно, хороша атмосфера, ремонт, чисто, приємний персонал! Раджу”