Огляд каталогу
- 2,189 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 2189 результатів
Перегляньте 140 1 у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,189 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 187,160 відгуків та оцінок.
“Мені все подобається: хлопці обслуговують швидко та якісно)”
“Дуже допоміг 360 градусів.Спасибі.”
“Гарна аптека з хорошим ассортиментом і вічливими продавцями”
“Гарна аптека з хорошим ассортиментом і вічливими продавцями”
“Хочу висловити щиру подяку лікарю-стоматологу Чакрян Анжеле Шалiковне за її професіоналізм, уважність та турботу про пацієнтів. З першої хвилини візиту відчувається, що потрапляєш у надійні руки. Лікар усе детально пояснює, працює дуже акуратно та з великою повагою до пацієнта. Візит пройшов абсолютно безболісно, а результат перевищив усі очікування! Рекомендую всім, хто шукає справжнього професіонала своєї справи!”
“Якістю виконаних робіт залишився повністю задоволений.”
“Одне з моїх улюблених відділень”
“Оксана Олегівна чудовий професіонал та душевна людина. Дякую.”
“Гарне гуртожиток! Є душ, кухня! Вообщем жити можна! Для студентів 17грн.суткі!”
“Хороша школа. Смачно а головне правильно годують дітей. Уважно ставляться до кожної дитини.”
“Найкраща шаурма у Харкові, яку я пробував Завжди свіжі овочі, витончений сир між листів лаваша, та найніжніша курка в соусі, який є для мене родзинкою у цій шаурмі 10/10, раджу кожному”
“Люблю цю аптеку, фармацевти – професіонали”
“Дуже задоволена роботою ветеринарної клініки! Персонал привітний, уважний і справді любить тварин. Моєму улюбленцю надали професійну допомогу, усе детально пояснили, відповіли на всі запитання. Атмосфера спокійна, без зайвого стресу для тварини. Видно, що тут працюють люди з великим серцем”
“Надзвичайно задоволений обслуговуванням. Професіональний підхід персоналу і зручний процес здачі аналізів. Результати надійшли швидко”
“Гарна аптека, ціни тут як правило дешевші ніж в інших аптеках Пісочина”
“Приємне обслуговування! Чудовий сервіс!”
“Був видалення зуба у Рубежанського А.Ю. Уся процедура зайняла кілька хвилин, без болючих відчуттів. Персонал був ввічливим, за рештою всім залишився задоволений. Я і раніше чув багато позитивних відгуків про цього лікаря, сьогодні на своєму досвіді переконався, що всі вони були доречні. Рекомендую. Реєстратура, щоправда, працює з 8:00, а не з 7:30, як вказано тут, але це вже дрібниці.”
“Стоматологія хороша, лікарі - молодці. Тільки ось дівчина там здивувала. Замість того, щоб прийняти курточку, продовжувала сидіти п'ятою точкою на стільці і питала на який час у мене талон. Потім сказала, що гардероб закривається без десяти. А час було рівно 14 годин. Я спочатку не зрозуміла (в без десяти скільки закривається, якщо вже закритий, то чому ще гардеробна відкрита і до чого тут мій талон?) Поки я з'ясовувала, що ця недорікуватих намагається мені повідомити і чому вона не бере курточку, вона перейшла на хамський тон . У підсумку я курточку все таки здала, з'ясувала що до закриття ще 50 хвилин. Гардеробниця на підвищених тонах гаркнула, що піде, а курточку закриє). У мене звичайно від такого мозговиноса знесло мораль і я її тричі голосно на йух послала, натикається її ряху в її ж хамство і тупість. А через 15 хвилин я забрала курточку і ми вийшли з дитиною задоволені новою пломбою.”
“Дуже хороша школа, в якій навчався сам! Світлана Михайлівна, якщо Ви це читаєте, то знайте, що ви хороший учитель! P.S. Закінчую Залізничний технікум.)”
“Гарне відділення. Весь персонал добрий і ввічливий. Умови життя задовільні.”
“Отличное турагентство. Директор Катерина настоящий специалист, постоянно развивается, следит за новинками. Каждый раз, когда обращались рекомендовала самые лучшие варианты по нашему запросу. За отдыхом, только к Кати. Ещё и все время на связи. Рекомендую”
“Нормальна аптека, ще є гаряча лінія, де можна забронювати ліки за адресою аптеки, прийти та забрати за номером замовлення на порядок дешевше”
“Замовляю через інтернет, зручно і на якісь препарати навіть дешевші, але не завжди”
“Давно користуюся послугами даної аптеки, все влаштовує, завжди є що необхідно. Ціни на препарати нижчі ніж в інших аптеках.”
“Брали сім'єю шаурму. Дуже смачно. Дякуємо”