Огляд каталогу
- 178 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 178 результатів
Перегляньте 1925 coffee у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 178 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 11,861 відгуків та оцінок.
“Смачна кава і десерти. Ціни одни з найнижчих серед кав'ярень! Тим паче співвідношення ціна/якість найкраща. Привітний персонал і гарний Інтер'єр. Високі стелі і доволі просторе приміщення.”
“Хороший магазин, ціни на рівні, але сервіс і ставлення до дрібниць вище за всякі похвали. Для власника це не просто бізнес, а хобі та захоплення життя, тому завжди намагаюся йти до таких людей, які живуть своїми захопленнями. Дякую, обов'язково повертатимуся за смачною кавою та приємним сервісом!)”
“Найулюбленіша кав'ярня у місті і, напевно, не лише! Бариста Марішка ну просто фея із чудодійними еліксирами! Дівчина-фотограф Олена неймовірно передає у знімках настрій і навіть ароматні запахи чути через її фото! Ну а власниця Оленка - чарівниця, яка сама робить чудові пироги та десерти та створює затишок, як удома! Велике дякую ♥️”
“Зайшли лише каву попити, Минуло вже більше години. Тільки піти ніяк не можна, - Все! Це місце наше!! Приємно, чистенько, тепло Від милого спілкування. А скільки смакот, Бог мій! Таке частування!”
“Класна кав'ярня, обов'язково зайду ще!”
“Дуже смачна кава і приємний персонал. Рекомендую ✌️”
“Найулюбленіша кав'ярня на Олексіївці! На вході бариста завжди зустрічає з усмішкою та гарним настроєм, великий вибір десертів, так само є в асортименті правильні насолоди без цукру, сендвічі. Велика мапа авторських кавових напоїв! Сміливо можу рекомендувати це місце, тому що поміщаю його практично щодня ❤️”
“Смачна кава та дуже приємне обслуговування. Тут панує своя атмосфера))”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“П’ю каву вже рік. Дуже подобається різноманіття смаків. І чудова ціна.”
“Відмінне місце де можна випити чашечку смачної ароматної кави і з'їсти ситний, а найголовніше корисний біф рол або бургер за адекватну ціну!”
“Дуже смачний латте та медовик, приємне обслуговування та місце! Дякую!”
“смачнющааааа кава і десерти!!!! рекомендую всім, особливо дякую Тетяні!!!! чарівна дівчина, що робить неймовірну смачну каву!!!!”
“Смачна кава та дуже приємна атмосфера”
“Затишне місце, приємний персонал та смачна кава. Дякуємо!:)”
“Дуже затишне місце з чудовою кавою”
“10/10. Усі супер. Ходжу сюди майже два роки. Інтер'єр дуже стильний. Спокійні кольори. Кава чудова. Дуже смачно. І бариста на висоті. Зараз з'явилося нове натуральне морозиво, так само є пп печиво, цукерки та пастила без цукру. Є і пиріг з вишнею, арахісовим і ще начебто чізкейк. З'явилися свіжі квіти на столах і барній стійці, що додає затишку і якоїсь легкості. Вам сподобається!”
“Гарна кав'ярня в центрі міста поблизу центрального парку відпочинку. Чемне та якісне обслуговування, великий асортимент кави, є літня площадка. Чисто й затишно, індивідуальний підхід до кожного клієнта.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Чарівна кава та напої. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можна прийти з дітьми їсти дитячий куточок, морозиво молочні коктелі для дітей та всякі смакоти.”
“Чудове місце, атмосферне та з красивим інтер'єрм. Також варто відзначити арахісове какао”
“Обов'язково для відвідання у Харкові - Єнот кафе!!!) Харків - чудове і гарне місто! Надзвичайно рекомендую відати, погуляти, провести декілька діб в затишних, цікавих , різноманітних місцях. Єнот кафе - магія і поєднання всього найкращого , що може бути в кафе: супер крутий, класний , привітній та ввічливий персонал, доглянуті та веселі єноти, смачна та якісна кава, чудові баристи та інструктори у єнотів, затишна атмосфера!!! Заряд позитиву забезпечено!!!))) Неймовірне місце для тіла і душі!) #НехайДушаВідпочине”
“Мені тут дуже подобається. Багато котиків, дуже поважаю цей заклад, бо вони з відповідністю відносяться до своїх тваринок, і введені ряд правил того, як потрібно себе поводити з тваринками. Багато десертів та напоїв, на другому поверсі можна почитати книги/манґу, котрі там лежать. Кожен раз приємно сюди повертатися, бо персонал також дуже привітний, і взагалі в кафе стоїть дуже класна атмосфера. Раджу кожному відвідати це місце, впевнена, що воно вам приглянеться!”
“дуже круто, що на Салтівці можна випити хорошу каву.”
“Класна кав'ярня, персонал милий і привітний, кава просто супер, одна з найсмачніших в Ха, гарне місце розташування, не задоволеною ще не йшла звідти)”
“Сама топова кав'ярні на Олексіївці, дуже приємний персонал, смачна кава, гарний вибір солодощів. Одні з перших хто відновив свою роботу після початку війни. Працювали навіть коли не було світла.”
“Найкраща кава в районі! Дякую, хлопці, ви не просто варите каву, ви створюєте настрій P.s. дуже смачні Шу. Навіть складно вибрати, які найсмачніші: шоколад, крем-брюле чи заварне?”
“Невелика кав'ярні, для невеличкого перепочинку.”
“Невелике затишне кафе, смачний шу, 35 грн за шт, шоколадний більш насичений, білий крем більш нейтральний для тих хто не любить солодке. Великий вибір кави. Рекомендую”