Кава Квіти
“Дуже класне поєднання Кафе та магазину з квітами. Є живі квіти, стабілізовані та декор. Сидиш п'єш каву відчуття, що перебуваєш у саду з квітами, а за вікном падає сніг. Нам у Вас сподобаюся, Повернемося до Вас ще.”
Знайдено 13 результатів
“Дуже класне поєднання Кафе та магазину з квітами. Є живі квіти, стабілізовані та декор. Сидиш п'єш каву відчуття, що перебуваєш у саду з квітами, а за вікном падає сніг. Нам у Вас сподобаюся, Повернемося до Вас ще.”
“Затишне, маленьке з красивими ремонтом, музейними фресками та картинами кафе, в якому приємно перебувати, смачна кухня, найкраще тихе місце на Жилярді, щоб перекусити чи відсвяткувати своє свято”
“Два невеличкі зали. Інтер'єр невибагливий. Смачна кухня.”
“Чудове кафе. Ставлю авансом 5, хоча у салаті Цезар було недостатньо соусу, а тирамісу було занадто солодким.”
“Дуже сподобалася кава. Дякую дівчині за барною стійкою, за те що врахувала всі мої побажання міцності та температури кави, вона розумничка. Тепер по їжі! Замовляв панини з шашликом, що можна про нього сказати)) тільки те, що м'яса в ньому вкрай мало, можна сказати, що його там немає. Але від сюди й ціна відповідна, хоча я краще доплатив би ще 20-30 грн за умови, що там буде більше м'яса! Спільне враження. Лише позитивні. Дякую вам.”
“Неймовірно круте кафе, дуже офігенна атмосфера. Присутня караоке, димні кальяни і дивовижно смачна піца. І кажуть, це ще не все. Коротше кажучи, рекомендую сюди всім сходити (особливо студентам ХАІ)”
“Індійський центр швидкого харчування в Україні. Ви отримуєте будь-яку північноіндійську їжу... Переважно північноіндійську їжу, трохи південноіндійську...”
“Отличное заведение, где можно и пообедать и просто перекусить, или попить кофе в ожидании. Есть туалеты (их несколько поэтому очередей нет), большая зона для мытья рук. Особый и большой плюс ставлю за новую детскую комнату, очень расстроилась, когда закрылась старая, поэтому спасибо, что учитываете пожелания клиентов и оборудовали место, где можно оставить детей и спокойно в паре метров покушать и выпить кофе. Так держать!”