Arber
“Відмінний магазин, гарної якості одягу. Привітний та приємний персонал.”
Знайдено 7 результатів
“Відмінний магазин, гарної якості одягу. Привітний та приємний персонал.”
“Дуже сподобалося обслуговування, консультант добре орієнтується в товарах, чоловік залишився задоволений покупками, обов'язково прийдемо ще )))))”
“Рекомендую. Хочу висловити подяку консультантові Ганні, яка навіть не консультант, а виявилася суперським стилістом. Подобаються образи, які вона допомогла мені створити й ті речі, які рекомендувала. Це дуже класне почуття, коли тобі хочуть підібрати те, що йде, а не напарити будь-що, аби продати. Дякую”
“Відмінний магазин, гарної якості одягу. Привітний та приємний персонал.”
“Улюблений магазин чоловічого ділового одягу”
“Окремо дякую Олені за професійну консультацію і ввічливість)”
“Дуже сподобалося обслуговування, консультант добре орієнтується в товарах, чоловік залишився задоволений покупками, обов'язково прийдемо ще )))))”