Emporio Armani
“чудовий магазин. колектив крутий)) океан, тобі гарного дня!))”
Знайдено 8 результатів
“чудовий магазин. колектив крутий)) океан, тобі гарного дня!))”
“Дуже гарне обслуговування, директор Аліна це професіонал свого діла!!!”
“Відмінний магазин. Можна знайти багато цікавих речей за добрі гроші. Рекомендую!”
“Якісні речі, гарне обслуговування.”
“Замовляла штору Полярний ведмідь. Вони чудові! Дуже гарні штори. Тканина щільна, приємна та гладка на дотик. Дуже добре блокують світло. В кімнаті стало дуже затишно, синочку дуже подобається. В результаті штори ідеально вписалися. Менеджер дуже швидко підтвердив моє замовлення та якісно проконсультував. Дуже задоволена покупкою! Рекомендую!”