PARK Virtual Reality – Виртуальная реальность
“Класне місце) Приходжу не вперше, але з різними компаніями. І завжди всі залишаються задоволені) Дуже ввічливий персонал знають усі ігри, хоч їх і не мало, доступно пояснюють правила. Рекомендую!”
Знайдено 9 результатів
“Класне місце) Приходжу не вперше, але з різними компаніями. І завжди всі залишаються задоволені) Дуже ввічливий персонал знають усі ігри, хоч їх і не мало, доступно пояснюють правила. Рекомендую!”
“Орендували альтанку на День Народження. Всі класи, відмінне співвідношення ціна-якість. Дуже добрі враження. Обов'язково ще відпочинемо у цьому приємному закладі!”
“Чи працює зараз заклад? Номер не дійсний...”
“Кльове місце, приємна адміністрація, гарні інструктори. Дуже рекомендую до відвідування”
“Територія прекрасна. Тишина, лісочок І красивий вид з балкона. Найбільше дякую прекрасному персоналу. Ваші дівчатка дуже приємні :аніматори та дівчинка на барі ❤️ Їжа дуже смачна і вибір великий, підходить тим хто на пп і тим хто хоче наїстись від пуза. Хочу відповісти попередньому відгуку : їжа холодна, тому там є мікрохвильовка, яку ви напевне не побачили і не запитали у персонала. Програма хорошо. Ми не скучали. Для дітей також є багато занять та розваг. Одне, що хотілося б виправити, це напор води в номері. Дуже маленький, хоча готель був майже не заповнений. І нажаль в басейні дуже холодна вода. При гіршій погоді покупатись не вийде.”
“Територія прекрасна. Тишина, лісочок І красивий вид з балкона. Найбільше дякую прекрасному персоналу. Ваші дівчатка дуже приємні :аніматори та дівчинка на барі ❤️ Їжа дуже смачна і вибір великий, підходить тим хто на пп і тим хто хоче наїстись від пуза. Хочу відповісти попередньому відгуку : їжа холодна, тому там є мікрохвильовка, яку ви напевне не побачили і не запитали у персонала. Програма хорошо. Ми не скучали. Для дітей також є багато занять та розваг. Одне, що хотілося б виправити, це напор води в номері. Дуже маленький, хоча готель був майже не заповнений. І нажаль в басейні дуже холодна вода. При гіршій погоді покупатись не вийде.”
“Дуже гарне місце Особливо після останньої реконструкції виглядає наче то вже Європа Кожна пора року приносить нові декорації до парку що змушує повертатись знов і знов”
“Крутий простір, багато місця, стильно й не пафосно.”
“Чар осіннього святкового дня 14 жовтня на річсі Харків..!”