Фітнес-клуб «Forma-T»
“Залишаю дуже позитивний відгук про цей невеликий спортклуб, у який я ходжу вже давно. Тут затишна атмосфера, є абсолютно все необхідне для повноцінних занять фітнесом. Тренери дуже ввічливі, уважні та завжди готові допомогти й підказати. Займатися тут справді комфортно та приємно.”