Огляд каталогу
- 1,503 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 1503 результатів
Перегляньте furniture store у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,503 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 249,754 відгуків та оцінок.
“Чудове місце. Дуже смачно. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую вам. І головне продовжуйте працювати в таких важких умовах.”
“Дуже чудовий заклад , м'ясо на мангалі дуже смачне , бармен робить дуже смачні коктейлі, кухня супер всі м'ясні плато с домашніх делікатесів . Діджей задає дуже файний ритм . До закладу мясоманія приходимо не вперше , рекомендуємо всім цей заклад . Адміністрація дуже дбайливо ставиться до своєї справи . Шкода що в колізеї немає дискотеки , але дуже чудово організували все за новою адресою. Персонал топ . Кухня супер. Мангал це просто боги м'яса. Охорона привітна та уважна до прохання гостей .”
“Дуже смачна піца, м'ясні страви, овочі на грилі. Гарний вибір вина. Уважний і привітний персонал. Відвідуємо заклад від самого початку його роботи на Північній Салтівці, святкували тут кілька днів народжень, регулярно замовляємо піцу додому - все завжди ідеально. Дякую!”
“Замовляли меблі в компанії Aldi, хочемо подякувати хлопцям за якісний та професійний підхід. Олександр проводив виміри, і проект - дуже уважний, пропонував технологічно правильні рішення, які практично виправдалися. Артур збирав меблі, молодець, дуже акуратно, швидко, дбайливо підходив до всіх зазорів, кутів, тому що після будівельників не всі стіни ідеально рівні, меблі ставали бездоганно. Спасибі хлопці, вашу компанію готові рекомендувати успіхів Вам!”
“Дуже гарне місце. Смачна піца. Ціни помірні. Великий вибір італійських блюд.”
“Проводив свій день народження, все сподобалося – гарна кухня та класна робота офіціантів. Обов'язково ще сюди повернуся. Рекомендую.”
“Всё просто супер. Сервіс, атмосфера, їжа. Все розраховано на будь-який смак і вік. Ввічливість, яка притягує. Всюди гарно, затишно, охайно, ввічливо, доброзичливий персонал.”
“Приходили з сестрою відсвяткувати день народження. Дуже сподобалась атмосфера, там дуже приємно сидіти спілкуватися, музика була чудова і не сильно гучна. Їжа була смачна і дуже красиво виглядала. Обслуговуванням було на найвищому рівні. І ціни були приємні. Сестру привітали з днем народження і подарували тортик від закладу. Рекомендую відвідати цей заклад, тут все супер)”
“Чудовий ресторан, сподобалась карбонара та тальятеле з куркою та овочами. Привітний персонал, кожного вечора повна посадка. Лимонад був недостатньо насичений на смак. Ціни нижчі за середні в місті.”
“Справді дуже класне місце. Все в стилі: інтер’єр, сервіс, їжа. Дуже смачні пасти, найсмачніша піца! Подали протягом 10 хвилин все незважаючи на велику завантаженість”
“Дуже привітний персонал. Меню широке. Страви, які ми коштували, були дуже смачні. Спробували навіть незвичні позиції. Однозначно рекомендую”
“Смачно, гарно, тепло та спокійно, те що треба, навіть у вихідні.”
“Була двічі в студії і обидва рази дуже задоволена :) Майстер-клас страв з риби - рекомендую :) також відзначали компанією день народження в студії - дуже задоволені, хоч місця на 11 чоловік і замало)) зате дуже смачно і кухар був «на хвилі» з усіма :) спасибі, Сашко!”
“Переїхали за адресою Площа Конституції 11/13 Цікавий заклад, бюджетний зі смачною їжею і тихою, затишною атмосферою.”
“Відразу обмовлюся, що ми тільки замовили дивани і поки що їх ще роблять. Але хотілося б поділитись враженнями про цю компанію. По телефону я розмовляв з менеджером Катериною, яка дуже чемно відповіла на всі запитання. Потім я згадав, що Google бачив дуже негативний відгук. Вона була явно засмучена і сказала, що до них ніхто не звертався (якби звернувся, то вони постаралися вирішити конфлікт) і запропонувала показати цех, де стоять готові дивани і лежать матеріали. Я згодився, приїхав. Цех як цех, знаходиться в старій будівлі, адже це не Хюндай. Стандартний запах стружки, працівники роблять дивани. Оглянув один із готових диванів, усе гаразд, шви рівні, нічого не висить. Потім Катерина показала мені склад матеріалів. І там абсолютно всі матеріали в порядку - не цвілі, ніякого запаху. Загалом до чого це я, перш ніж сліпо вірити таким злобним відгукам, поцікавтеся у менеджера на рахунок нього. Відкликання явно фейк, ну вже надто там все погано. Ми замовили, а там побачимо. UPD на прохання менеджера (вибачте, зовсім вилетіло з голови): Дивани ми отримали ще 3.5 місяці тому (додаю фото). Я думаю вже по фото можна сказати, що нічого страшного в них немає, ми задоволені. Нормальні, стійкі дивани з акуратно пошитими чохлами. Як на мене, вони цілком відповідають співвідношення ціна/якість. Сподіваюся, це допоможе розвіяти смуту через поганий відгук.”
“Ми з чоловіком наречені, тому до покупки ліжка поставилися особливо ретельно. За відгуками знайшли цей інтернет-магазин і вибрали там ліжко Версаль і до неї ж ортопедичний матрац. ціна порадувала, набагато нижча, ніж у нас у місті. Навіть з урахуванням доставки вийшло досить вигідно. Меблі гарної якості, спати на цьому ліжку одне задоволення. дякую магазину.”
“Для вітальні заміського будинку підшукувала кришталеву люстру. Проконсультували якісно, запропонували кілька цікавих варіантів. Купила шикарну люстру з кришталю. Дякую!”
“Давно тут купую і компанія давно працює на ринку. Добре підлаштовуються під попит ринку. Схема роботи влаштовує: замовив, сплатив, під'їхав, зробили, забрав. Говорять відразу фактичні терміни, і тому ще жодного разу не підводили Асортимент достатній і за якістю є вибір, за ціну можна домовлятися.”
“Відмінні меблі за прийнятними цінами. Меблі в Харкові дуже якісні, зроблені з міцних матеріалів, нічого не скриплять, не хитаються і т.п. Ми з дружиною вже купили у Харкові в Мегасі велике ліжко та диван для зали. Ось будемо збирати на меблі для дачі.”
“Купила розкладний стіл в магазині Спутник у Харкові. Дуже зручно і якісно, справжні італійські меблі. Радію, що обрала саме цей стіл.”
“Великий вибір, оперативна доставка”
“Дуже швидко здійснили доставку коляски. Одяг для старшого завжди тут вибираю.”
“Сервис, швидкість, якість все чедово!!!”
“1500м2 приміщень під виставку одного виробника. Вражен. Достойний виробник.”
“Просторий магазин із величезним вибором. Ціни більш-менш доступні, якість товару на висоті. Доречні сезонні акції. Приємний персонал, завжди залишаю гарний відгук на виході. Вдячних вам клієнтів!”
“Відмінний магазин, одні із найнижчих цін на меблеву фурнітуру.”
“Найкращий магазин, з найкращими кваліфікованими працівниками. Дуже дякую вам за ваш сервіс....”
“Більш асортимент по наявності, ніж в деяких інших Ваших магазинах, та ввічливі продавці-консультанти. Пояснили, підказали. Дякую”
“Хочемо висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку менеджеру Ларисі Васильченко за професіоналізм та людське ставлення до клієнтів. Таку делікатну, тактовну людину, яка при цьому знає свою справу, потрібно ще пошукати. Кажуть, що хороша людина – це не професія. Так, але якщо професіонал ще й хороша людина, вважайте, що вам пощастило. Нам пощастило! Все, що залежало від Лариси, було зроблено на найвищому рівні. Сподіваємося, що і продукція, яку ми замовили в Абріс, нас не розчарує.”
“Спасибі консультанту Віталіни, яка допомагала нам підбирати матрац з подушками. Розповіла як правильно вибирати, як правильно спати на ньому, допомогла визначитися з найкращим вибором, ще й підібрати постільну білизну!) 11 \ 10 по сервісу)”