Level Мotors
“Mazda 3 2006 року, купував у 2014 році. 1. Як купив була проблема з кондиціонером. За 5 років був на 4 різних сто: MasterService, Bosch та гаражні умільці. Змінювали компресор, прокладки, заправляв купу разів. Підсумок був один – 3 тижні і кондиціонер не працює. Звернувся до LevelMotors, одразу запитав за гарантію, бо заправляти щомісяця не варіант. Приїхав, проконсультували, зробили, дали гарантію на рік. Поки 1.5 місяця минуло, все ок, я задоволений. 2. Після цього вирішив у них обслуговуватись. Поміняв радіатор, гальмівну та ГУР рідини. Гальма привели до ладу та й загалом адекватно по машині розповіли що до чого. P.S. Сам вибираю послуги чи сервіси за відгуками, тому й вирішив написати, може кому корисно буде. В основному пишу коли все дуже погано чи справді залишився задоволений послугою. У разі другий варіант. Ціни на 50-100 грн дорожчі ніж у гаражах, але якість важливіша. Окреме спасибі менеджеру, який завжди був на зв'язку та майстру за хорошу роботу та консультацію. Однозначно рекомендую!”