Огляд каталогу
- 1,639 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 1639 результатів
Перегляньте pharmacy у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,639 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 418,196 відгуків та оцінок.
“Дуже ввічливий та кваліфіковані працівникі. Уважний підхід до кожного відвідувача. Різноманітний асортимент товарів медичного призначення.”
“Дякую за чудове обслуговування!”
“Дуже добрий колектив на чолі завідувачки. Уважне обслуговування. Дякую за турботу про людей.”
“Вражена якістю обслуговування інтернет замовлень”
“Чудова аптека. Ціни на товари не завищені. Завжди все є в наявності. Належне обслуговування. Рекомендую.”
“Покупкою залишилася задоволена, якість товару відповідає дійсності, спочатку хотіла замовити один товар, але потім передумала і вирішила взяти інший товар, але його не було. Діти все знайшли в потрібній кількості (брала оптом набори тіста для ліплення в садок) за досить короткий термін. Дякую вам велике! Хороших та порядних покупців вам)!”
“Чудовий магазин, швидко опрацювали замовлення, швидко надіслали, не дивлячись що вихідні були. Самокатом задоволені, все як в описі і на відео. Якісний товар.”
“Гарний затишний центр, чудовий лікар ! Нещодавно приводила на обстеження сина, отримали вичерпну інформацію і грамотні рекомендації. Дякую лікарю Катерині за уважність та чуйне ставлення до пацієнтів!”
“Покупкою залишилася задоволена, якість товару відповідає дійсності, спочатку хотіла замовити один товар, але потім передумала і вирішила взяти інший товар, але його не було. Діти все знайшли в потрібній кількості (брала оптом набори тіста для ліплення в садок) за досить короткий термін. Дякую вам велике! Хороших та порядних покупців вам)!”
“Магазин сподобався. Компетентні та привітні консультанти, допомогли мені підібрати безконтактний термометр, який показує реальні цифри. Нарешті можу швидко поміряти температуру дитині . Магазин знаходиться майже біля дому, що доволі зручно, тому обов'язково ще якось зайду, бо там дуже багато корисних штук, і можно вибрати щось цікаве на подарунок.”
“Доброго дня! Хочу залишити свій відгук за мазь яку до речі в перше нам принесла хірург. І правду кажучи як би я знала, що це мазь не аптечна то я б на врячче її спробувала застосувати. Але так сталося, що у мами моєї стався інсульт і ми сподівалися , що у неї все буде добре. Але через три місяці мама померла . Їй було 79 і інсульт був тяжким а серце слабке тому так сталося, що ми не змогли врятувати її життя. Але тих три місяці яких вона пролежала ми спасли її від всіх ран та пролежнів які у неї були тільки тією маззю. Конкретно у нас була від пролежнів та трофічних язв. Коли ми привезли маму додому з лікарні виявилося, що на одній нозі був великий пролежень а так як вона була в реанімації та й ще в шкарпетках і там за нею наглядали сіделки ( за не малі грощі) то рідних особливо в палату не пускають. І все це ми вже виявили у дома. Рана була дуже погана. По рекомендації лікаря лікували чим тільки можна, перелік робити не буду бо не хватить і три сторінки. Короче до йшло до того, що уже вилізла кістка бо пролежень був на кісточки вижче стопи ( вибачте за подробиці) зʼявився запах нога вся посиніла. У нас звичайно був шок. Лікували ж по рекомендації лікаря. І нам прийшлося визвати хірурга до дому. На наше прохання прийшла молоденька дівчинка. Ну правду кажучи я думала чим вона нам може допомогти. Після «великих» знатоків лікарів, Але вона обробила рану, почистила всі некрозні тканини і принесла з собою мазь яку наклала на рану після операції . Мазь вона звісно залишила нам . Но що це була за мазь я тоді і гадки не мала. Але уже на другий день після повʼязки з цією маззю рана стала на багато краще. Края рани стали не фіолетові а ніжно рожеві ( нас лікарка попередила якщо так буде то все йде в кращу сторону . Потім мамин стан різко погіршився , стали відмовляти внутрішні органи. Постійно в підгузках та на підгузникових пилюшках , завжди мокра , начали з’явився рани від того що постійно мокро. Знову пробували усі спеціальні керма, мазі, (судо- крем, цинкова мазь, дорогі дитячі крема під підгузники) все це до одного місця.Потім добавилися пролежні під пахвами . Ну що казати та сторона яка була паралізована вона просто стала отмирати. І ми від відчаю просто взяли цю мазь яку потім уже поїхали купили самі а коли я узнала, що вона не з аптеки то у мене уже не було сумнівів, що вона стерильна і головне вона працює. Ми брали цю мазь і мазали всі міста і на диво по загоювалися усі рани навіть ті що постійно були мокрими і вже кроваво - гнійні. Я це все не для реклами. Не дай Боже комусь перенести такі муки коли ти бачиш як мучаться твоя рідна людина а ти не можеш не чим їй допомогти. І хочя ми знали , що мама скоро піде і , що їй дуже важко і боляче. То ходь трошки заспокоювало те, що хоть ці кляті рани її не так турбують. Тому рекомендую якщо комусь потрібно. Реально мазь допомагає.”
“Хотів би висловити свою подяку Артему Миколайовичу, від себе особисто та бойових побратив за надану безкоштовну допомогу в лікуванні, дуже приємно і ефективно за новітніми методами, рекомендую.”
“Регулярні тренування дуже мені допомагають. Спасибі Євгену Івановичу за ефективні методи лікування проблем в спині.”
“Дуже ввічливий провізор Гарне обслуговування Дякую”
“Дуже ввічливий провізор Гарне обслуговування Дякую”
“Що тут скажу все чітко як треба провізор дуже вродлива,та кмітливий”
“Чудові та уважні провізори! Дякую!”
“Багато років знаємо та купуємо препарати у цій ветаптеці. Завжди спокійні за якість товару. Тут дуже приємні люди, які завжди порадять, підкажуть, проконсультують та головне не продадуть те, що людині не потрібно. Також тут одні із найадекватніших цін у місті. Дякую Вам за Вашу роботу!”
“Дуже ввічливий провізор Гарне обслуговування Дякую”
“Обслуговування на вищому рівні! Консультанти завжди допоможуть вибрати правильні ліки. Ціни як всюди не малі, але знижки приємно радують.”
“Не так давно, дізналась про цю клініку, вирішила як раз провести щорічний скринінг стану здоров'я моєї Бусінки і зробити профілактичне щеплення, дуже дякую лаборанта Анні Миколаївні за швидкий і безстресовий забір крові для моєї кішечки. І дуже сподобалась професійна лікарка Юлія В'ячеславівна, яка надала якісну консультацію, провели щеплення, та відповіда на мої 1000 і одне питання! Дуже раджу, адже в цьому місці пряцюють справжні профі і фанати своєї справи❤”
“Користуюсь послугами аптекі багато років, тільки останнім часом не можу використати. бонуси”
“Лялькой будиночок "Люкс лайт" Дуже гарний і міцний. Зібрали за кілька годин. Ідеальне заняття для дівчинки: збирати, клеїти, фарбувати. Дякую за швидке реагування за замовлення та консультацію.”
“Є багато дешевих препаратів. Мої тварини задоволені.”
“Всім доброго часу доби!Хочу залишити позитивний відгук про роботу компанії "Медпрацівник" у м.Харків. зв'язку до цих пір. І головне - Мамі вже краще!”
“Дуже задоволені роботою закладу Медична Зірка Харківська.Хоча ми проживаємо у Люботині,але вибрали сімейного лікаря саме тут,і не шкодуємо. Дуже вдячні нашому сімейному лікарю Засид Ольга Василівна,,а також медсестра Юля,також адміністратор Інна. Ввічливе відношення,немає черги,коли приїхали здавати аналізи по електронним направленням.Тут же можна зразу зробити і УЗД,якщо завчасно записатись..Дуже зручно,гарна атмосфера. Лікар чуйно та поважно ставиться до пацієнтів,що почуваєш себе людиною. На минулому тижні нам прийшлося везти родичку у державний лікарський заклад- там все по іншому- черги,незрозуміло,що, куди, цілий день прийшлось витратити та купу нервів. Тому,ми вдячні,що є Медична Зірка,,за нею - майбутнє!!! Нехай процвітає Харків та уся наша незламна Україна!!! Разом до перемоги!!! Нехай Господь вас береже,усіх,хто хоче жити по- новому!!!!”
“Неймовірний вибір одягу для малечі. вдягнула донечку тепло на таку погоду. Гарна ціна на водолазки та лосини. Ще підібрали шарф та шапку. І звичайно без іграшки не пішли)”
“Велика подяка працівникам! Ввічливі та уважні до кожного пухнастого клієнта та покупця! Професіонали з великої літери. Великій вибір та дуже якісний товар. Користуюсь послугами багато років і жодного нарікання. Раджу всім саме цю ветаптеку, не пожалкуєте!”
“Гарний магазин, ввічливі консультанти, завжди раді допомогти. Купляю там ігри не перший раз, дуже задоволена. Зручно, що одразу там можно святково оформити упаковку.”
“Мені сподобалось. Придбав тонометр. Уважно перевірили, заповнили гарантійний талон. Все добре.”